Архів категорії: Хроніка подій

У залі Президії НАПН України заслухали звіти про завершення експериментальної роботи всеукраїнського рівня

7 лютого 2019 року у НАПН України відбулося засідання науково-методичної комісії з професійної педагогіки, психології та змісту професійно-технічної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України «Інноваційна освітня діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на всеукраїнському рівні».

Організатори заходу Департамент професійної освіти МОН України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», Національна академія педагогічних наук України, Інститут професійно-технічної освіти НАПН України.

Про завершення експериментальної роботи всеукраїнського рівня на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» за темою «Технологія забезпечення доступності освітнього простору професійно-технічного навчального закладу для учнів з порушеннями слуху» відзвітувала заступник директора ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Світлана Александрова (науковий керівник: Лариса Сергеєва – доктор педагогічних наук, професор ДВНЗ «Університет менеджменту освіти НАПН України»)).

Вітаємо колектив із завершенням експериментальної роботи всеукраїнського рівня! Бажаємо подальших успіхів і натхнення!

Опубліковано в категорії: Життя профтехосвіти Одещини, Новини, Хроніка подій | Залишити коментар

Всеукраїнський вебінар з організаційних питань проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine».

15 вересня 2016 року працівники навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області взяли участь у Всеукраїнському вебінарі з організаційних питань проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності  «WorldSkills Ukraine». 

Нагадаємо, що Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» проводиться серед робітників (службовців), фахівців, учнів та студентів, які здобувають професійно-технічну, середню спеціальну та вищу освіту, у віці від 18 до 22 років, за такими професійними компетенціями: кондитерське мистецтво; кулінарне мистецтво; ресторанний сервіс; перукарське мистецтво; технології моди; мехатроніка; мобільна робототехніка; зварювальні роботи; сухе будівництво та штукатурні роботи; облицювальні роботи; сантехніка та опалення.

До вашої уваги презентаційні матеріали вебінару (⇓ Презентаційні-матеріали).

Опубліковано в категорії: Новини, Хроніка подій | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції викладачів загальнотехнічних предметів

16 грудня 2015 року на базі ДНЗ «Одеське професійно-технічне училище машинобудування» відбулось засідання обласної  методичної  секції   викладачів загальнотехнічних предметів ПТНЗ Одеської області на тему «Шляхи підвищення результативності викладання загальнотехнічних предметів».

Секцію проведено з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам в удосконаленні викладання загальнотехнічних предметів.

У роботі секції взяли участь 32 педагогічних працівника (викладачі креслення, малювання, матеріалознавства, допусків і технічних вимірювань)  з 39  навчальних закладів.

DSC03880 DSC03900 DSC03904

Продовження

Опубліковано в категорії: Новини, Хроніка подій | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов

27 листопада 2015 року на базі Іллічівського морського коледжу Одеського національного морського університету відбулось засідання обласної методичної секції викладачів іноземних мов на тему «Організація навчальної діяльності та ефективної роботи учнів на уроках іноземної мови».

Організатором заходу виступив Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області.

Засідання відкрили  директор Іллічівського морського коледжу Жуха Л.І. та заступник директора Кирюхін В.М., які розповіли про особливості організації навчального процесу в закладі.

.

b299774a-ff79-4ec4-8996-5976dea7e004 IMG_3845

.

Продовження

Опубліковано в категорії: Новини, Хроніка подій | Залишити коментар

Семінар-тренінг педпрацівників з підготовки службовців (оператор комп’ютерного набору, секретар керівника, агент з організації туризму, агент з постачання, офісний службовець (бухгалтерія) тощо)

26 листопада 2015 року на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» Навчально-методичним центром ПТО в Одеській області було організовано та проведено засідання обласної методичної секції педпрацівників з підготовки службовців ПТНЗ області у формі СЕМІНАРУ-ТРЕНІНГУ.

Тема семінару-тренінгу: Активізація творчого потенціалу – шлях до професійної майстерності педагога та фахової майстерності учня.

Мета заходу – стимулювати бажання кожного педагога підвищувати свій професійний рівень, творчий потенціал, розвивати вміння короткої самопрезентації.

На семінарі-тренінгу були присутні 38 представників з 22-х професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

Тренінг проходив у три етапи: 1 – вступний, ІІ – робота в групах, ІІІ – заключний.

На вступному етапі тренінгу учасники опрацьовували різноманітні інтерактивні вправи: «Знайомство» (у вигляді психологічного тесту), мозковий штурм «Правила роботи в групі», «Очікування», «Асоціації», вправа для рефлексії «Дерево мети» (початковий етап тренінгу).

DSC07281 DSC07282 DSC07286

Продовження

Опубліковано в категорії: Новини, Хроніка подій | Залишити коментар