Обласний семінар методистів ПТНЗ Одеської області

25 травня 2011р. в приміщенні Одеського вищого професійного училища автомобільного транспорту  відбувся семінар методистів ПТНЗ Одеської області на тему: «Педагогічні стратегії розвитку методичної роботи для підвищення якості професійного навчання». Семінар був присвячений підвищенню професійно-кваліфікаційного рівня методистів, залучення їх до навчально-пошукової діяльності, удосконалення навчально-плануючої та методичної документації.     

У роботі семінару взяли участь 44 учасника з 42 професійно-технічних навчальних закладів.

Урочисто привітав і відкрив обласний семінар методистів директор НМЦ ПТО Корчевський О.Е. , нагородив грамотами навчальні заклади, учні яких посіли призові місця в обласних олімпіадах 2011р. Зачепив гостру проблему якості підготовки учнів до обласних олімпіад, в якій діяльність методиста виступає як координатора роботи всієї методичної  системи  навчального закладу.

Директор ОВПУ АТ  Черніков І.В. коротко повідомив про історію створення та стратегії розвитку навчального закладу в доволі складних сучасних кризових умовах.

Методист ОВПУ АТ  Курова Н.Ю.  поділилася досвідом методичної роботи в навчальному закладі, розповіла про творчу співпрацю викладачів та учнів, яка проходить у формі учнівських конференцій з кожної професії, свою доповідь супроводжувала відеопрезетацією учнівсько-педагогічних конференцій та відеофрагментами відкритих уроків з предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура».

 Буняк Н.О. –методист НМЦ ПТО в Одеській області доповіла про канадський досвід визнання попереднього навчання та навчання впродовж життя., тенденції розвитку системи професійного навчання впродовж життя, забезпечення впровадження інклюзивності у систему професійно-технічної освіти в Україні.

Маркіна Е.Л. зав.кабінетом загальноосвітньої підготовки, доповіла про стан загальноосвітньої підготовки за результатами навчальних досягнень учнів ПТНЗ.

Методист НМЦ ПТО в Одеській області Риженко Л.Д. розповіла про роботу методиста при організації та проведенні виробничої практики, оголосила перелік  робочої та звітної документації для організації та проведення виробничої практики.

Бегус І.М. – зав.кабінетом професійної підготовки, надала методичні поради щодо організації та проведення конкурсів фахової майстерності, звернула увагу на якість підготовки учнів з теорії та практики у конкурсах фахової майстерності.

Особлива подяка методистам навчальних закладів Андрєєвій О.В. (ОВПУМТС), Мітровій А.Г (ІВПУ) та Козік С.Г.  (ОПЛБА)  за підготовку доволі змістовних, повчальних та інформативних  презентацій  на  обласному  семінарі.

 

 

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *