ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Агент з організації туризму”

21 – 22 лютого 2012 року на базі ДНЗ „Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу”, за адресою: 65026, м. Одеса, вул. Пушкінська, 18, згідно з наказом Управління освіти і науки від 05.12.2011 р. № 507-ОД проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Агент з організації туризму».

Головна мета Конкурсу – підвищення рівня професійної майстерності учнів професійно-технічних навчальних закладів, розвиток їх творчої активності, виявлення, розповсюдження та впровадження в навчальний процес передових методів та прийомів праці, поглиблення знань сучасних виробничих технологій згідно з державними стандартами професійно-технічної освіти.

В конкурсі на кращого з професії «Агент з організації туризму», що проводився в два тури (теоретичний і практичний), взяли участь 4 представники державних навчальних закладів області, це переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу (два представника від професійно-технічного навчального закладу) серед учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії «Агент з організації туризму».

Організатором конкурсу є навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області.

Програма конкурсу передбачала:

1. Презентацію учасників конкурсу.

Візитна картка – презентація „Я і мій навчальний заклад”. В презентації представляється навчальний заклад, професія, розкриваються індивідуальні якості учасника конкурсу.

2. Виконання теоретичного завдання з професійно-теоретичної підготовки.

Теоретичний тур передбачав  перевірку професійно-теоретичних знань з предметів: „Організація туристичної діяльності”, „Географія туризму”, „Іноземна мова”, „Організація транспортних перевезень”, „Основи технології обслуговування в індустрії розміщення”, „Охорона праці” та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері (60 питань).

3. Виконання практичного завдання з професійно-практичної підготовки

Практичний тур полягав в перевірці навичок і умінь з професії «Агент з організації туризму» та включав наступні завдання:

1) Розробку туристичного маршруту за вказаним завданням, складання туру згідно цього маршруту та програми перебування. Укладання угод з перевізником, закладом розміщення, закладом харчування, екскурсійним бюро на туристичне обслуговування, розрахунок вартості туру (згідно поданих даних з використанням персонального комп’ютера). Розробку рекламного проспекту цього туру;

2) Обслуговування запиту клієнта по телефону згідно розробленого маршруту (4 етапи);

3) Презентацію рекламного продукту на виставці на рідній та іноземній мові (англійська, німецька), що містить програму туру, буклет-презентацію довільної форми та візитну картку, виконані в програмі Publisher.

Переможцями конкурсу стали:

І місце –– Глущенко Вероніка Валентинівна – учениця державного навчального закладу “Ізмаїльське вище професійне училище” (майстер в/н Міщук Жанна Володимирівна).

ІІ місце –– Павленко Олександра Євнегівна – учениця державного навчального закладу “Ізмаїльське вище професійне училище” (майстер в/н Міщук Жанна Володимирівна).

ІІ місце –– Сокоренко Анастасія Сергіївна – учениця державного навчального закладу “Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу” (майстер в/н Малік Роман Юрійович).

ІІІ місце –– Ткаченко Маргарита Віталівна – учениця державного навчального закладу “Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу”(майстер в/н Малік Роман Юрійович).

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *