Cемінар педагогічних працівників енергетичних професій і професій радіоелектроніки та зв’язку

4 квітня 2012р. на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» з метою вивчення педагогічного досвіду та проблем формування у учнів мотивації учіння, самостійного набуття професійних знань, умінь, навичок, проведено засідання обласного методичного семінару педагогічних працівників енергетичних професій і професій радіоелектроніки та зв’язку на тему: «Шляхи активізації пізнавальної діяльності учнів на уроках професійної підготовки».

В роботі семінару взяли участь 15 викладачів та майстрів виробничого навчання з 15 навчальних закладів, в яких ведеться підготовка робітничих кадрів з професій енергетичного та радіотехнічного профілю.

Методист НМЦ ПТО в Одеській області Сандулова Т.В. відкрила засідання , ознайомила з планом роботи семінару, розповіла про методи і форми навчання, спрямовані на формування в учнів рис творчої діяльності та кращого оволодіння знаннями, презентувала навчальні відеоматеріали з професій енергетичного напрямку.

Виконуюча обов’язки завідуючої кабінетом профпідготовки НМЦ ПТО Щербаченко Г.М. ознайомила зі змістом та строками виконання завдання департаменту ПТО України щодо розробки ДСПТО з професії «Електрослюсар з ремонту та обслуговування електроустаткування».

Старший майстер ДНЗ ОПЛМТ Нагорний П.І. ознайомив з навчально-матеріальною базою ліцею.

За темою семінару виступили з доповідями: викладач ІВПУМТ Зуєв В.В., майстер виробничого навчання ДНЗ ОПУЗТБ Король М.С., майстер виробничого навчання ДНЗ ІПТУ Гончаров С.М., викладач ДНЗ ОВПУСП Колотвін О.Б., викладач ДНЗ КПЛ Корнієнко Ю.В.


В рамках роботи семінару викладачем ДНЗ ОПЛМТ  Гнатюк Г.В. проведено відкритий урок з предмета «Спецтехнологія» професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» за темою: «Безпека праці при обслуговуванні та ремонті побутових приладів». При обговоренні педпрацівники обмінялись думками про переваги та недоліки уроку. Виконуюча обов’язки завідуючої кабінетом профпідготовки НМЦ ПТО Щербаченко Г.М. і методист НМЦ ПТО Сандулова Т.В. надали рекомендації щодо удосконалення проведення уроків теоретичного навчання.

Завершилося засідання підведенням підсумків та плануванням подальшої роботи. Педпрацівникі отримали  методичні матеріали з тематики засідання обласного методичного семінару у електронному варіанті.

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *