Обласний семінар викладачів предметів інформатика та інформаційні технології ПТНЗ Одеської області

22 травня 2012 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області з метою впровадження в навчальний процес досліджень учасників Інтернет-конкурсу творчих робіт з інформаційних технологій проведено обласний семінар викладачів предметів інформатика та інформаційні технології ПТНЗ Одеської області на тему “Використання комп’ютерно-інформаційних технологій в робітничих професіях”. У роботі семінару прийняли участь 39 викладачів з 37 ПТНЗ Одеської області.

Семінар присвячений підсумкам проведення обласного Інтернет-конкурсу творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді та педагогічних працівників ПТНЗ у 2011 році, організованому НМЦ ПТО в Одеській області. Переможці конкурсу у номінації “Викладачі та майстри виробничого навчання” презентували свої творчі роботи, поділились досвідом створення та проектування конкурсних робіт. Також викладачами були представлені творчі роботи учнів ПТНЗ, які посіли призові місця.

На семінарі виступали:

Зирянова Наталія Василівна, викладач інформаційних технологій ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” презентувала електронний педагогічний програмний засіб “Посібник для дизайну”.

Устименко Тетяна Павлівна, викладач інформаційних технологій ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”, презентувала учнівську творчу роботу “Датчики”.

Філіпов Олександр Михайлович – викладач спецдисциплін  ДНЗ “Ізмаїльського вищого професійного училища КДАВП” виступив з докладом щодо методики використання комп’ютерно-інформаційних технологій у професійно-технічному навчанні учнів у сфері харчування за професіями “Кухар”, ” Офіціант” в ІВПУ КДАВП.

Урсуленко Ірина Вікторівна, викладач інформаційних технологій, методист ДНЗ “Березівський професійний аграрний ліцей” поділилась з досвідом застосування методу проектів на уроках інформаційних технологій та презентувала учнівську конкурсну роботу.

Добруха Марія Миколаївна, викладач предмету “Організація обслуговування”  ДНЗ “Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу” презентувала конкурсну роботу “Автоматизація ресторанного бізнесу з використанням ККМ”

В ході роботи семінару піднімались питання інформаційно-методичного забезпечення навчального процесу в ПТНЗ. Зроблено аналіз роботи веб-сайтів ПТНЗ Одеської області. Проаналізовані звіти навчальних закладів щодо рівня володіння ІКТ педпрацівниками ПТНЗ, звернуто увагу на необхідності підвищення рівня комп’ютерної грамотності серед викладачів та майстрів виробничого навчання в ПТНЗ.

Опубліковано у Хроніка подій | Теґи: , . | Додати в закладки: постійне посилання на публікацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *