Обласна методична секція викладачів предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура»

12 грудня 2012 р. на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» відбулося чергове засідання обласної методичної секції викладачів предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» на тему: «Забезпечення гармонійного розвитку фізичних здібностей учнів та поліпшення здоров’я на уроках з предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура». В роботі секції брали участь Кірпач О.Л. – заступник начальника управління з фізичного виховання та спорту та Шестаков Б.І. –  методист науково-методичної лабораторії творчого розвитку особистості Одеського обласного інституту удосконалення вчителів.

.

Під час засідання Кірпач О.Л. проаналізувала результативиконання загальнодержавної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2012-2016 роки в ПТНЗ Одещини за 2012 рік, надала методичні рекомендації викладачам з підготовки та проведення ХХІ спартакіади з шахів, шашок, настільного тенісу та стрітболу.

.

.

Методист НМЦ ПТО Хван Н.Б-С. з присутніми на секції обговорила організаційно-методичні рекомендації щодо роботи з фізичного виховання (лист МОНмолодьспорту від 26.09.2012 №1/9-681). Викладач ОПЛБА, голова секції Тарасенко Н.М., проаналізувала роботу з учнями, віднесеними до спецмедгруп в Одеському професійному ліцеї будівництва та архітектури та представила власну програму щодо роботи з такими учнями. Про організацію самостійної роботи учнів Ананьївського професійного аграрного ліцею на уроках з фізичної культури при навчанні акробатиці та в позаурочний час розповіла викладач Юсипенко В.В. З доповіддю «Про здоров’язберігаючі технології як фактор психологічного комфорту при проведенні занять з предметів «Фізична культура» та «Захист Вітчизни»виступив Шестаков Б.І.Досвідом роботи щодо врахування специфіки професії при складанні робочих програм з предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» поділилася з присутніми викладач фізкультури уч.№3 НУ ОЮА Делічебан Л.В.

.

На засіданні секції проведено презентацію позаурочної роботи з предметів «Захист Вітчизни» та «Фізична культура» в Ананьївському професійному аграрному ліцеї (Юсипенко В.В.) та у філії Лиманського професійного агарного ліцею (Довжанський І.М.).

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *