Круглий стіл секції викладачів математики ПТНЗ Одеської області

20 грудня 2012 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області відбувся Круглий стіл секції викладачів математики ПТНЗ Одеської області.

Проведення Круглого столу було викликано великою кількістю питань, що виникають при здійсненні освітньої діяльності в професійно-технічних навчальних закладах. Виступи викладачів, доповіді та обговорення мали за мету знайти відповідь та/або наблизитися до вирішення питання, що стало темою заходу: “Чи вчимо ми математиці і як ми це робимо?!”

Директор НМЦ ПТО в Одеській області Корчевський О.Е. розпочав засідання Круглого столу, висвітливши велику низку проблем, з якими зустрічаються у своїй роботі викладачі. Чого очікувати від пересічного учня ПТНЗ, якщо учасники олімпіад дуже рідко демонструють глибокі знання навчального матеріалу? Як побудувати роботу на уроці, щоб поданий викладачем навчальний матеріал зрозуміли якщо не всі, то якомога більше учнів.

.

.

Виступ викладача математики, ДНЗ “Суворівський професійний аграрний ліцей” Кірової Г.І. і коментарі інших викладачів, містили як власний досвід та “родзинки” напрацьовані роками, так і містили питання, що не мали, поки що, остаточної відповіді.

.

.

Знайти відповіді на насущні питання та допомогти викладачам відшукати індивідуальний підхід до кожного учня, використовуючи психологічні особливості юнаків та дівчат, що навчаються в ПТНЗ, запропонувала Зав. кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін Інституту удосконалення вчителів, кандидат педагогічних наук О.І. Папач. Особливу увагу викладачів Ольга Іванівна звернула на залежність між модальністю учня та методами роботи викладачів.

.

Всі учасники секції зацікавилися пропозицією створення творчої групи викладачів, що працюватимуть у співдружності з психологами, над розробкою методики використання психологічних особливостей учнів в навчально-виробничому процесі.

Наприкінці засідання учасникам Круглого столу довелося відчути себе в ролі учнів на уроці викладача математики, училища №3НУ «Одеської національної юридичної академії» В.О. Фролової і, не зважаючи на втому від палкого обговорення теми, жоден з них не залишився байдужим і намагався продемонструвати не лише рівень володіння матеріалом, але й азартність,

.

.

а дехто, навіть чи підглядав, чи порівнював результати?

.

.

Під час всього засідання жоден з присутніх ані на хвилину не залишався байдужим до питань, які обговорювалися

.

.

НМЦ ПТО в Одеській області висловлює подяку всім присутнім, а особливо тим, хто залишив побажання та пропозиції до розгляду на наступних засіданнях.

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *