Обласний методичний семінар педагогічних працівників енергетичних професій і професій радіоелектроніки

14 березня 2013 року на базі ДНЗ «Одеське професійно-технічне училище машинобудування», з метою подальшої активізації діяльності викладачів та майстрів виробничого навчання щодо удосконалення  рівня професійної майстерності та результативності навчання учнів ПТНЗ, відбувся обласний методичний семінар педагогічних працівників енергетичних професій і професій радіоелектроніки за темою: «Шляхи та методи удосконалення якості професійної підготовки учнів  ПТНЗ». В роботі семінару взяли участь 18 педагогічних працівників  з 16 навчальних закладів м. Одеси та Одеської області.

Відкриваючи семінар, директор Одеського професійно-технічного училища машинобудування Савченко В.Ф., привітав присутніх, розповів про історію розвитку та напрями роботи колективу училища в умовах сьогодення. Заступник директора з НВР Одеського професійно-технічного училища машинобудування Мартиненок І.Я. розповіла про роботу, яка проводиться в училищі щодо удосконалення професійної та педагогічної майстерності педагогічних працівників, ознайомила з навчально-матеріальною базою училища.

.

.

Методист НМЦ ПТО в Одеській області Сандулова Т.В. висвітлила питання впровадження ДСПТО з професії «Електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв», висловила подяку педагогічним працівникам  Котовського професійного ліцею, які приймали участь в розробці цього стандарту, здійснила презентацію навчальних відеоматеріалів з професій енергетичного напрямку, надала методичні поради щодо планування роботи майстра виробничого навчання під час проходження учнями виробничого навчання на виробництві.

За темою семінару з доповідями виступили: Таран Г.О. – викладач Цебриківського професійного аграрного ліцею, Люлька В.Е. – майстер виробничого навчання Одеського професійного ліцею морського транспорту, Максимова Т.В. – викладач Ананьївського професійного аграрного ліцею, Жильцова Н.І. – викладач Одеського професійно-технічного училища машинобудування, Колотвін О.Б. – викладач Одеського вищого професійного училища сфери послуг НУ ОЮА, Форостенко І.В. – викладач Одеського навчального центру № 14.

.

.

Велику зацікавленість присутніх викликало відвідування уроку виробничого навчання на виробництві з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» учнями гр. №12 Одеського професійно-технічного училища машинобудування на підприємстві ТОВ «Айсберг ЛТД». В рамках відвідування Драченко Ю.О., провідний інженер електротехнічного відділу ТОВ «Айсберг ЛТД», ознайомив з підприємством, розповів про співпрацю з Одеським професійно-технічним училищем машинобудування.

.

На завершальному етапі  були підведені  підсумки та здійснено планування подальшої роботи. Педагогічні працівники отримали методичні матеріали з тематики семінару у електронному вигляді.

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *