Обласний методичний семінар-практикум педагогічних працівників побутового профілю професійно-технічних навчальних закладів Одеської області

9 жовтня 2013 року на базі ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості” проведено обласний методичний семінар-практикум педагогічних працівників  побутового профілю професійно-технічних навчальних закладів  Одеської області. Семінар-практикум проведено з метою підвищення якості підготовки робітничих кадрів побутового профілю з урахуванням вимог роботодавців та сучасних технологій у перукарській справі та манікюрній справі.

В семінарі-практикумі взяли участь представники 22 ПТНЗ Одеської області ІІ-ІІІ атестаційного рівня, а також три педпрацівники УВЦ “Академія краси” у вигляді ТОВ.

.

.

DSCN1251 DSCN1333

.

Учасників семінару привітав Геннадій Леонідович Іванько, заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”, який ознайомив зі специфікою роботи центру, особливостями підготовки слухачів серед дорослого населення та окреслив основні напрямки роботи навчального закладу для формування конкурентоспроможних трудових ресурсів в умовах сучасного виробництва на основі впровадження провідних виробничих та інноваційних технологій навчання.

.

DSCN1255 В семінарі взяли участь виконавчий директор Асоціації індустрії краси І.П. Балабушка, директор салону краси “Три грації” М.В. Іщенко, які визначили вимоги роботодавців до кваліфікованих робітників побутового профілю з урахуванням сучасних технологій у перукарській та манікюрній справі, виступили з пропозицією щодо співпраці та організації виробничої практики учнів ПТНЗ у провідних салонах міста Одеси.

.

Представники косметичної компанії Estel Professional Україна ознайомили учасників семінару з напрямками роботи компанії, виступили з пропозицією щодо співпраці з навчальними закладами по організації безкоштовних семінарів з сучасних технологій у перукарській справі, приймання участі у конкурсах для учнів ПТНЗ. В рамках семінару-практикуму проведено технологом компанії Estel Professional Ісаковою В.В. майстер-клас з фарбування сивого волосся з використанням сучасних технологій.

.

DSCN1279 DSCN1328

.

Також були проведені два відкриті уроки (вступні інструктажі) майстрами виробничого навчання ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості”:

– Золотарьова Ліна Володимирівна, майстер виробничого навчання з професії “Манікюрник”, тема уроку: “Відпрацювання навичок володіння манікюрним інструментом”;

– Горбатюк Світлана Леонідівна, Юраш Тетяна Володимирівна, майстри виробничого навчання з професії “Перукар (перукар-модельєр)”, тему уроку: “Виконання гарячої завивки волосся горизонтальними локонами”.

.

DSCN1289 DSCN1304
 Вступний інструктаж з професії “Манікюрник”  Вступний інструктаж з професії “Перукар (перукар-модельєр”)

.

При підведенні підсумків відкритих уроків колеги поділилися враженнями та надали позитивну оцінку проведених уроків.

 На семінарі розглядались питання комплексно-методичного забезпечення з професії “Перукар (перукар-модельєр”) (Камшилова Віра Григорівна – майстер в/н ОВПУ СП НУ “ОЮА”); сучасні технології у манікюрній справі (Сидорчук Євгенія Олександрівна, майстер в/н з професій “Манікюрник” ОТПТД ДЗ “ПНПУ імені К.Д. Ушинського”); вимоги до порядку розробки та проведення комплексних кваліфікаційних завдань (Храпенко Ганна Вікторівна, майстер в/н ДНЗ “ОПТАУ”).

.

DSCN1313 DSCN1319 DSCN1322

 

Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості” за організацію проведення семінару-практикуму та сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *