Обласна методична секція педагогічних працівників професій холодної обробки металів, слюсарних та сільськогосподарських професій

15 жовтня 2013 року на базі Державного навчального закладу «Старокозацький  професійний аграрний ліцей» проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників професій холодної обробки металів, слюсарних та сільськогосподарських професій. Тема секції: “Забезпечення якості професійної підготовки учнів шляхом підвищення професійного рівня педагогічних працівників”. У засіданні секції взяли участь 20  педагогічних працівників (викладачі та  майстри в/н)  з 17 навчальних  закладів  Одеської  області.

.

img_05 img_06

.

В роботі секції взяв участь Макушев Ю.О., головний інженер СВК “Вільне козацтво”, який ознайомив присутніх з сучасними вимогами роботодавців щодо якості підготовки кваліфікованих робітників з професії “Слюсар з ремонту   сільськогосподарських машин та устаткування”.Питання керівництва та методичної допомоги старшого майстра у діяльності майстрів виробничого навчання, персоналу навчально-виробничих майстерень і полігонів навчального закладу та при проходженні учнями ліцею виробничої практики висвітив старший майстер ДНЗ СПАЛ Ткаченко О.В.

Про особливості проведення комплексних кваліфікаційних завдань та рівень знань учнів з професійно-теоретичної і професійно-практичної підготовок з професій холодної обробки металів доповів Приймак В.М. – старший майстер ДНЗ АнПАЛ.

Вихристюк М.О., керівник секції,  підвів підсумки  проведення Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” у 2013 році. Щербаченко Г.М., завідуюча кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО, розповіла о проведенні у 2014 році Всеукраїнського конкурсу фахової  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.

Члени секції обговорили питання впровадження у навчальний процес нових типових навчальних планів і програм для професійно-технічного навчання з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, здійснили перевибори голови секції та вибори кандидатів у лінійні судді майбутнього конкурсу фахової  майстерності серед учнів ПТНЗ з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”.

В рамках секції проведені відкриті уроки педпрацівниками ДНЗ СПАЛ:

  1. Вступний інструктаж уроку виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту   сільськогосподарських машин та устаткування” на тему: “Обпилювання металу” – Мандриченко О.О. – майстер в/н ДНЗ СПАЛ.
  2. Урок з  предмету “Трактори” на тему: “Ведучі мости гусеничних тракторів” – Вихристюк М.О. – викладач ДНЗ СПАЛ.

Після уроків члени секції здійснили обговорення відкритих уроків.

.

img_01 img_02 img_04

.

 .

Під час роботи секції проведено презентації методичних розробок уроків виробничого навчання:

– з професії “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва” на тему: “Робота на агрегатах для основного та передпосівного обробітку ґрунту”- доповідач Македонський В.С. – майстер в/н ДНЗ СувПАЛ;

– з професії “Слюсар з ремонту   сільськогосподарських машин та устаткування” на тему: “Рубання металу” – Осматескул Б.А. – майстер в/н  ДНЗ СПАЛ.

Учасники секції отримали матеріали в електронному вигляді.

 

 

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *