Засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій

29 жовтня 2013 року на базі ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” проведено засідання обласної методичної секції педагогічних працівників будівельних професій ПТНЗ Одеської області. Тема секції: “Використання інформаційно-комунікаційних технологій при впровадженні сучасних будівельних матеріалів та технологій у навчальний процес“. В роботі секції взяли участь 23 педагогічних працівника з 14 ПТНЗ Одеської області.

.

IMG_5411 IMG_5368

.

Директор ОБЛБА Черненко І.Б. привітав учасників секції, зосередив увагу на шляхах розвитку ліцею та основних задачах педагогічного колективу при підготовці кваліфікованих робітників будівельних професій.

Директор НМЦ ПТО Корчеський О.Е. розкрив питання підвищення якості підготовки кваліфікованих робітників у будівельній галузі.

Головний інженер ТОВ “Стікон” Томчій А.В. визначив сучасні вимоги роботодавців щодо якості підготовки кваліфікованих робітників будівельних професій.

Голова методичної секції Козік С.Г. надала методичні поради щодо впровадження новітніх технологій у будівництві.

Старший майстер ОПЛБА Бурлакова В.В. визначила роль старшого майстра у забезпеченні належної якості навчання та організації проходження учнями ліцею виробничої практики, також розкрила питання охорони праці при проведенні виробничого навчання у майстернях.

.

IMG_5579 IMG_5397 IMG_5398

.

Слабенко А.С., викладач спеціальних дисциплін Березівського ВПУ ОНПУ, ознайомив учасників секції з впровадженням європейського досвіду навчання в навчально-виробничий процес Березівського ВПУ ОНПУ.

Викладач ДПТНЗ ІПТУ Аніщенко А.А. перезентувала цикл уроків з предмету “Будівельне матеріалознавство” на тему: “Основні властивості будівельних матеріалів” та розкрила питання формування професійної компетентності учнів шляхом впровадження інноваційних методів навчання на уроках штукатурних і малярних робіт.

В ході засідання секції відбулось обговорення типових помилок при проведенні практичного туру Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії “Лицювальник-плиточник”, а також проведено дискусію: чому тестування і учнів і майстрів в/н на Всеукраїнських конкурсах стає неподоланним бар’єром на шляху до перемоги?

В кінціучасники секції підвели підсумки роботи та обговорили план роботи у між секційний період.

 

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *