Вебінар керівників методичних комісій предметів загальноосвітньої підготовки ПТНЗ

21 серпня 2014 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області у формі вебінару проведено засідання керівників методичних комісій предметів загальноосвітньої підготовки ПТНЗ.

Тема вебінару: «Готуємось до нового навчального року».

Матеріали, що розглядались: інструктивно-методичні рекомендації щодо викладання  предметів  загальноосвітньої  підготовки у 2014-2015 навчальному році в ПТНЗ Одеської області.

У роботі вебінару взяли участь Корчевський О.Е, директор НМЦ ПТО в Одеській області, Чепіс Т.П., зав. каб.,  методисти методичного центру та представники з 32 закладів освіти.

.

IMG_20140821_112551

.

Розпочалася робота вебінару з привітання завідуючої кабінетом з новим навчальним роком:

.

« Вітаємо Вас з початком нового навчального року.

Бажаємо міцного здоров`я, впевненості у власних силах, взаєморозуміння з учнями, 

адже у них вкладаєте всю душу.

І, як на світі жить, вчите.

Ніщо Вас, вірим, не примусить,

Лишити діло – це святе»

.

Чепіс Т.П., зав. каб. загальноосвітньої підготовки, донесла до відома слухачів перелік нормативних документів для організації навчально-виховного процесу предметів загальноосвітньої підготовки, надала методичні рекомендації щодо викладання хімії, біології, екології.

Корчевський О.Е, директор НМЦ ПТО в Одеській області, відповідав на питання учасників вебінару. (ФОТО)

Корчевська Н.М. та Хван Н.Б-С, методисти, надали методичні рекомендації, запропонували заходи по внесенню змін в робочі навчальні плани, робочі програми викладання предмета «Захист Вітчизни» згідно листа МОН України від 07.08.2014 р. №1/9 – 401 «Щодо викладання у професійно-технічних навчальних закладах предмета «Захист Вітчизни».

Хван Н.Б-С. надала методичні рекомендації щодо викладання фізики, астрономії, математики, інформатики, технологій та фізичної культури.

.

IMG_20140821_105115 125

.

Останні суспільно-політичні події  в Україні наочно підтверджують, що у навчанні історії передбачається формування в учнів самоідентичністі та почуття власної гідності на основі осмислення соціального і морального досвіду минулих поколінь, розуміння історії і культури України в контексті загального історичного процесу. На цьому зосередив увагу Стоянов В.С., методист,  та надав методичні рекомендації щодо викладання суспільно-гуманітарних дисциплін та географії.

.

2

 

 

 

 

 

 

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *