Засідання обласної методичної секції викладачів математичних дисциплін ПТНЗ Одеської області

8 жовтня  2015 року на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів математичних дисциплін професійно-технічних навчальних закладів Одеської області.

З метою пошуку шляхів розвитку творчих здібностей та компетенцій учнів ПТНЗ проведено тренінг, на якому викристовувались різні форми роботи. Мозковим штурмом визначилась проблема: як одержати очікуваний результат на уроці. Робота в парах використовувалась при обміні досвідом щодо удосконалення структури,  змісту, форм і методів уроку. За результатами цієї роботи викладачі презентували свої думки. Ефективною була робота в групах щодо розв’язання визначеної проблеми.

DSC_0406 DSC_0383 DSC_0394

Після бурхливого обговорення кожна група презентувала свої ідеї, які були цікавими та дещо неочікуваними, мрійливими: і навчання у майбутньому,  і зміни у програмі з предмету, і зміни в критеріях оцінювання тощо. Під час релаксації викладачі дали самооцінку «Який я менеджер навчального процесу».

DSC_0472 DSC_0416 DSC_0487

За відгуками викладачів робота була цікавою, незвичною, плідною.

Опубліковано у Новини, Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *