Семінар педагогічних працівників автомобільного транспорту

23 листопада на базі Комунальний заклад “Южненський навчально-виховний комплекс (загальноосвітня спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 2 – Центр позашкільної освіти – професійно-технічне училище) Южненської міської ради Одеської області” відбувся семінар педагогічних працівників автомобільного транспорту на тему: Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках засобами комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу в умовах навчально-виховного комплексу (НВК) з метою підвищення якості підготовки професійної і педагогічної майстерності викладачів та майстрів з професій автомобільного транспорту”.

З привітальним словом виступила заст. мера м Южного Шумейко Н.О.

У роботі семінару прийняли участь представники Южненського ДАЇ та МРЕО з питанням про “Нові вимоги до закладів, що проводять підготовку, перепідготовку і підвищення кваліфікації водіїв транспортних засобів, та кваліфікаційних вимог до спеціалістів, які здійснюють таку підготовку”

Були проведені два уроки: урок з предмету “Допуски та технічні вимірювання” на тему: “Штангенінструменти, їх будова та правила користування ними” – Мотлас І.О. – викладач НВК

– урок з предмету: “Правила дорожнього руху” на тему: “Рух транспорту та безпека пішоходів і пасажирів” – Квочка Л.В. –  викладач НВК.

З доповідями виступили:

Синячов І.А. – директор НВК на тему: Системний підхід до підвищення, удосконалення професійної і педагогічної майстерності викладача та майстра виробничого навчання в умовах роботи НВК

Суржикова Т.І. – заст. директора НВК на тему: Вивчення стану навчально-виробничої, виховної та інноваційної діяльності педколективу та учнів НВК.

Дригін А.Д. – викладач спецдисциплін з професії “Слюсар з ремонту автомобілів” ПУОДАХ на тему: Досвід створення навчально-матеріальної бази кабінетів, лабораторій, майстерень для професій автомобільної галузі в ПУОДАХ з метою активізації пізнавальної діяльності учнів.

Після проведення заходу, учасники семінару обмінялись враженнями за круглим столом.

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *