Cемінар викладачів предмету “Інформаційні технології”

03 лютого 2011 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області було проведено семінар викладачів предмету «Інформаційні технології»

Тема семінару: “ Використання комп’ютерно-інформаційних технологій в робітничих професіях”.  Мета: Впровадження в навчальний процес досліджень учасників Інтернет-конкурсу творчих робіт з інформаційних технологій

На семінарі презентували свої роботи переможці обласного Інтернет-конкурсу творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді та педагогічних працівників ПТНЗ педагогічні працівники ДПТНЗ:

Кургуз-Ставратій М.В. –  викладач спецдисциплін з професії “Оператор комп’ютерного набору” ДНЗ “ТПЛ” презентувала фільм “Методика використання комп’ютерно-інформаційних технологій в професії “Кравець” на прикладі використання програми “САПР” та її різновиду “Ассоль”

Столярова В.А. – викладач предмету “Інформаційні технології” ОПЛТД ПНПУ ім. К.Д. Ушинського розповіла, про те як вона була керівником при розробці матеріалів на тему: “Використання комп’ютерно-інформаційних технологій для автоматизації швейного виробництва” на прикладі використання програми «Система автоматизированного проектирования одежды “JULIVI”».

Патрєва Т.І. –  майстер в/н з професії “Агент з організації туризму” ДНЗ “ІВПУ” представила методичну розробку “Методика використання комп’ютерно-інформаційних технологій в професії “Агент з організації туризму”, в якій презентувала комп’ютерну програму бронювання квитків.

Кучеренко В.С. – викладач спецдисциплін з професії “Продавець продовольчих та непродовольчих товарів” ДНЗ “ОВПУТТХ” презентувала методичну розробку уроку на тему: “Методика використання комп’ютерно-інформаційних технологій в професіях “Продавець продовольчих та непродовольчих товарів; контролер-касир”, в якій представила різні види проведення уроку

ТерновськийВ.Г. – викладач предмету “Інформаційні технології” ДНЗ “ОВПУТТХ” розповів про створення учнем ДНЗ “ОВПУТТХ” фільму: “Комп’ютерна революція в технології громадського харчування.

Терещенко О.В. – викладач предмету “Інформаційні технології “ДНЗ “ОЦПТО” презентувала дві презентації, які вона допомагала створювати учням  “ДНЗ “ОЦПТО” з різних професій: “Використання ком’ютерно – інформаційних технологій в процесі приготування страв” та Ком’ютерно – інформаційні технології при діагностуванні автомобілів”.

Гончаров С. М. –  майстер в/н з професії “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” ДНЗ “ІПТУ” представив деякі глави зі свого електронного підручника з предмету “Виробниче навчання” на тему: «Електропроводка».

Всі викладачі отримали дидактичні матеріали на електронних носіях.

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *