Архів категорії: Ліцензування та атестація ПТНЗ

Щодо електронного ліцензування освітньої діяльності

До відома та використання у роботі!

Лист Міністерства освіти і науки України № 1/9-656 від 18.10.2019 року “Щодо електронного ліцензування освітньої діяльності” 1_9-656.

Звертаємо увагу! У разі позитивного проходження процедури ліцензування провадження освітньої діяльності, деякими закладами освіти, у тестовому режимі, з грудня цього року всім закладам освіти будуть відкриті відповідні модулі ЄДЕБО для подачі документів та відомостей в електронному вигляді.

Опубліковано в категорії: Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар

Уряд затвердив нову редакцію Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти

Документом передбачається:

переоформлення ліцензії при збільшенні ліцензованого обсягу;

встановлення строків набрання чинності вимогами до кадрового забезпечення освітньої діяльності;

встановлення вимог до закладів освіти, що здійснюють підготовку іноземців та осіб без громадянства;

забезпечення вимог доступності до навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Зміни до постанови 1187

Джерело:https://www.kmu.gov.ua/ua/npas/pro-vnesennya-zmin-do-postanovi-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-30-grudnya-2015-r-1187

 

Опубліковано в категорії: Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар

До уваги вищих та професійно-технічних навчальних закладів!

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ по оформленню документів для отримання ЕЦП для юридичної особи

У зв’язку з численними зверненнями навчальних закладів стосовно порядку отримання електронного цифрового підпису (ЕЦП), необхідного для формування замовлення документів про вищу та професійно-технічну освіту, Державним підприємством «Інфоресурс» підготовлено МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ по оформленню документів, необхідних для отримання посиленого сертифікату ключа ЕЦП юридичною особою.
Методичні рекомендації, Реєстраційна картка для юридичної особи (у форматах *.xls, *.pdf), Додаток до розділу 2 Реєстраційної картки юридичної особи, Зразки їх заповнення (на прикладі АЦСК ІДД ДФС) та Приклади потрібних наказів розміщені на сайті підприємства у розділі «Бланки документів»: Інформація про ЕЦП
З повагою
ДП «Інфоресурс»

Опубліковано в категорії: Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар

Атестація у Відокремленому підрозділі “Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету “Одеська юридична академія”

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від  27.02.2017 № 68/ОД «Про проведення державної атестації у сфері загальної середньої освіти в навчальному закладі Відокремлений підрозділ «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» проведена атестаційна експертиза у сфері загальної середньої освіти за рівнем повної загальної середньої освіти.

Навчальний заклад забезпечує реалізацію потреб громадян у здобутті професійної та повної загальної середньої освіти.

У Відокремленому підрозділі «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» створена належна матеріально-технічна база, забезпечені умови для  навчання учнів та роботи педпрацівників.

Комплексно-методичне забезпечення викладання загальноосвітніх дисциплін відповідає вимогам Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.01.2004 №24.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар

Атестаційна експертиза у Чорноморському морському коледжі ОНМУ

Відповідно  до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 08.02.2017 року №32/ОД у Чорноморському морському коледжі Одеського національного морського університету проводиться державна атестація у сфері загальної середньої освіти за рівнем повної загальної середньої освіти.

Експертною комісією проводиться комплексна перевірка згідно з робочою програмою за напрямками: матеріально-технічне та інформаційне забезпечення професійно-технічного навчального закладу; організаційна робота щодо забезпечення навчального закладу педагогічними кадрами та їх професійного розвитку; організація навчально-виховного процесу та забезпечення прав і законних інтересів його учасників; забезпечення якості управлінської діяльності.

Серед учнів випускних груп проводяться контрольні роботи з української мови, математики та фізики.

Експертна комісія відмітила, що в коледжі створено належні умови для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зміцненню навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази коледжу.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар