Архів категорії: Дуальна форма навчання

СТАЛО ЧИННИМ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДУАЛЬНУ ОСВІТУ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

До уваги керівників!

Міністерство освіти і науки України затвердило Положення про дуальну освіту.

Редакція чинна з 06 березня 2020 року.

 

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Засідання круглого столу на тему «Проблеми та перспективи упровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кваліфікованих робітників у закладах професійної освіти Одеської області»

25 листопада 2019 року на базі Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» відбулося засідання круглого столу на тему: «Проблеми та перспективи упровадження елементів дуальної форми навчання при підготовці кваліфікованих робітників у закладах професійної освіти Одеської області».

Учасниками круглого столу були представники НМЦ ПТО в Одеській області, регіональної філії «Одеська залізниця» АТ «Укрзалізниця, координатори 10 закладів професійної освіти  підприємств – партнерів, які забезпечують впровадження елементів дуальної форми навчання у навчально-виробничий процес.

Предметом розмови стали здобутки, ризики  та проблеми що виникли в процесі організації дуального навчання.

Представники закладів професійної освіти поділилися досвідом по впровадженню елементів дуальної форми навчання, висловили свої оцінки та пропозиції стосовно вирішення проблемних питань, пов’язаних з дуальною формою підготовки робітничих кадрів.

Відзначили позитивний досвід упровадження елементів дуальної форми навчання у підготовку кваліфікованих робітників закладах освіти: ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» за професіями: «Продавець продовольчих товарів». «Контролер-касир»; ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу за професіями: «Кухар судновий». «Офіціант судновий», ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей» за професією «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків».

По завершенню засідання внесено пропозиції про необхідність  розкриття змісту дуальної форми навчання  у проекті  нового Закону про професійну освіту  та доопрацювання нормативних документів щодо організації трудових відносин між роботодавцями та здобувачами професійної освіти.

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

В місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії»

10-13 жовтня 2019 року в місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії».

В заході взяли участь представники Національного центру МАН України, НМЦ ПТО в Одеській області, науковці вищих навчальних закладів, представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Одеси.

У рамках форуму на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» проведено фестиваль професійних і культурно-освітніх інновацій на якому  Висоцька Л.Є., директор училища,  поділилась досвідом педагогічного колективу по забезпеченню дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня. Педагогічні працівники училища представили майстер-класи.

В ході  професійного науково-практичного  брифінгу обговорювались інноваційні педагогічні технології та актуальні проблеми і результати впровадження елементів дуальної форми навчання в системі професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини | Залишити коментар

Наказ Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області “Про методичний супровід упровадження елементів дуальної форми навчання в професійну підготовку кваліфікованих робітників у ЗП(ПТ)О Одеської областіу 2019/2020 навчальному році

наказ – дуальна освіта

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини | Залишити коментар

Проєкт Положення про дуальну форму здобуття професійної (професійно-технічної) освіти

nakaz_grom.doc

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини | Залишити коментар