Архів категорії: “Незалежність. Від 1991-го – назавжди”

ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ: «БІБЛІОТЕКА – ОДИН З НАЙГОЛОВНІШИХ ОСЕРЕДКІВ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ МОЛОДОГО ПОКОЛІННЯ»

16 травня 2023 року відбувся вебінар для бібліотекарів закладів професійної освіти Одеської області на тему «Бібліотека – один з найголовніших осередків національно-патріотичного виховання молодого покоління» .

Відкрив роботу заходу, привітав присутніх  та наголосив на важливості національно-патріотичного виховання у контексті сучасних викликів Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області.

Поділилась досвідом роботи створення ефективної виховної системи національно-патріотичного виховання молоді Михайленко Наталія Володимирівна, директор КУ «Одеський обласний центр патріотичного виховання та організації дозвілля дітей та молоді».

Кравець Лариса Анатоліївна, бібліотекар ДНЗ «Північний центр професійної освіти», поділилась власним досвідом роботи з національно-патріотичного виховання, наголосила на тому, що бібліотека – центр морально-естетичного та національно-патріотичного виховання молоді.

Кулінська Тетяна Дмитрівна, бібліотекар Дунайського центру професійної освіти, ознайомила пристуніх з принципами патріотичного виховання в сучасному українському суспільстві, поділилась власним досвідом роботи.

Про патріотичне виховання в контексті розвитку духовного потенціалу особистості учня розповіла Чумаченко Наталія Іванівна, бібліотекар ДНЗ «Кілійський професійний ліцей». Вона зазначила, що формування патріотизму – основа виховної функції бібіліотеки навчального закладу.

Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, надав роз’яснення щодо замовлення та розподілу навчальної літератури для закладів П(ПТ)О, підвів  підсумки роботи обласної методичної секції.

Бібліотекарі активно брали участь в обговоренні питання національно-патріотичного виховання, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам заходу. Усім бажаємо міцного здоров`я, творчих здобутків, та неодмінної перемоги України.

Опубліковано в категорії: "Незалежність. Від 1991-го - назавжди", Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності

Опубліковано в категорії: "Незалежність. Від 1991-го - назавжди", Новини | Залишити коментар

14 березня 2017 року – День українського добровольця

14 березня 2017 року – День українського добровольця.

День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

Опубліковано в категорії: "Незалежність. Від 1991-го - назавжди", Виховна робота, Новини | Залишити коментар

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

   До 203-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка  у ДНЗ «Савранське професійно-технічне аграрне училище» пройшов літературно-музичний «Брейн-ринг» «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

   Захід підготовлено та проведено учнями разом з викладачем української мови та літератури Людмилою Павлівною Сабадаш.

   У грі взяли участь дві команди, які продемонстрували глибокі знання біографії та творчості поета, підготували театральні мініатюри, читали вірші та співали пісень.

Опубліковано в категорії: "Незалежність. Від 1991-го - назавжди", Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Заходи до 203-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка в Одеському професійному ліцеї будівництва та архітектури

Протягом тижня викладачі української мови та літератури Івахно О.М., Торлак Л.М., Пазенко О.М. в ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури” провели ряд заходів до 203-ї річниці від Дня народження Тараса Шевченка.

У бібліотеці навчального закладу, була відкрита книжкова виставка “Невмируще слово Тараса”.

10 березня 2017 року учні ліцею у парку Шевченка поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.

Таланти наших учнів невичерпні – учень 221 групи Нагорняк Ілля виліпив погруддя Т.Г.Шевченка, а першокурсники підготували літературний віршовий флешмоб ” Ми пам’ятаємо твій “Заповіт”.

Завершальним етапом урочистих святкувань став конкурс читців-декламаторів “Тарас Шевченко: постать крізь століття”. Учасники демонстрували не лише вміння виразно читати поезії, а й свою акторську майстерність. Присутні мали можливість насолодитися Шевченківською поезією, доторкнутися до спадщини великого генія, адже, його слово живе, вічне і невмируще. А ми кожного разу, слухаючи відомі рядки, шукаємо відповіді на актуальні проблеми сучасності.

Дивіться відео за посиланням: https://www.facebook.com/oplba.oplba?fref=ts

Опубліковано в категорії: "Незалежність. Від 1991-го - назавжди", Виховна робота | Залишити коментар