Архів категорії: Загальноосвітня підготовка

УВАГА! «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022»

18 січня 2022 року о 15.00 годині відбудеться вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022», під час якого буде обговорено особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та надано відповіді на запитання учасників вебінару працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Підключення учасників вебінару відбуватиметься 18 січня 2022 року з 14.00 до 15.00 години на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua/ за посиланням, яке буде розміщено в день проведення вебінару.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

Про затвердження Концепції розвитку щоденного спорту в закладах освіти

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту затвердили Концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти. Наказ від 27.10.2021р. № 1141/4088.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Лист Міністерства освіти і науки України від 17.12.2021р. №1/22168-21 “Про верифікацію РНОКПП та УНЗР в ЄДЕБО”

До уваги керівників та відповідальних адміністраторів ЄДЕБО закладів професійної (професійно-технічної) освіти!

Лист Міністерства освіти і науки України від 17.12.2021р. №1/22168-21 “Про верифікацію РНОКПП та УНЗР в ЄДЕБО”.

1_22168-21-.pdf
Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини, Нормативна документація, Професійна підготовка | Залишити коментар

УВАГА! «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022»

14 грудня 2021 року о 15.00 год. Вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022»

Підключення учасників вебінару відбуватиметься з 14.00 до 15.00 год. за посиланням https://youtu.be/VNSEbn-R27k

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

В рамках тижня професійно-технічної освіти та відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Одеській області 26 листопада 2021 року проведено засідання обласної методичної секції викладачів інформатики закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

В рамках тижня професійно-технічної освіти та відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Одеській області 26 листопада 2021 року проведено засідання обласної методичної секції викладачів інформатики закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проведено з використанням можливостей платформи Google – за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.

Тема: Кластер-метод від викликів до нових можливостей.

Засідання розпочалось з привітання учасників засідання облметодсекції викладачів інформатики закладів професійної освіти методистом НМЦПТО в Одеській області Хван Наталією Бен-Себівною, ознайомлення з планом роботи та правилами поведінки під час роботи у сервісі Google Meet.

У відеоформаті Кучеренко Юрій Леонідович, Чорноморський морський фаховий коледж ОНМУ, доповів про кластер як один з методів критичного мислення.

Антонюк Юлія Миколаївна, ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей», провела огляд ресурсів для навчальних завдань методом кластера.

Використання ментальних карт на уроках інформатики презентувала Цобенко Яніна Петрівна, ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування».

Про переваги застосування кластер-методу на уроках інформатики розповіла Чернікова Руслана Василівна, ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей».

Про сучасні методи навчання інформатиці на основі мобільних технологій доповіла Щуровська Алла Юріївна, Відокремлений підрозділ «Одеське вище професійне училище сфери послуг» Національного університету «Одеська юридична академія».

Всі викладачі підготувли яскраві презентації, які будуть доступні всім викладачам.

Підводячи підсумки засідання Чепіс Тетяна Павлівна, завідувачка кабінету загальноосвітньої підготовки, зазначила високий рівень творчої роботи педагогів при підготовці до проведення засідання обласної методичної секції, цінність та актуальність отриманої інформації.

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар