Архів категорії: Загальноосвітня підготовка

Методичні та дидактичні матеріали викладачів фізики і астрономії, математики

Шановні колеги!

До вашої уваги найкращі роботи викладачів фізики і астрономії, математики за результатами виставки-огляду методичних та дидактичних матеріалів  за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1PfC43ECifwiVGAm7cyjazB06pNGB_lYi

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Методична скринька, Новини | Залишити коментар

Відбувся обласний етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Для підтримки талановитої молоді та творчої праці викладачів, 21 грудня 2019 року відбувся обласний етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В зазначеному конкурсі приймали участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації та здобувачі професійної освіти.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області бажає творчих успіхів та перемоги в конкурсі.

 

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Підсумки обласного етапу X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Навчання обдарованих дітей сьогодні – це модель навчання всіх дітей завтра. Потреба суспільства у творчих, діяльних, обдарованих, інтелектуально і духовно розвинених громадянах зумовила нові тенденції в розвитку освіти. Майбутній цвіт нації, інтелектуальна еліта, гордість України, її світовий авторитет – це обдаровані діти. Завдання викладача полягає в тому, щоб, починаючи з найменших літ, дбайливо плекати таланти. Радіо, телебачення, шпальти педагогічних видань наголошують на нагальній потребі працювати з обдарованими дітьми. Серед найбільш цікавих і загадкових явищ природи дитяча обдарованість традиційно посідає одне з провідних місць.

7 грудня 2019 року відбувся обласний етап X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Серед 18 учасників здобувачів професійної освіти друге місце розділили Болі Марія Сергіївна, ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» та Дяченко Тетяна Миколаївна, ДНЗ «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище». Третє місце розділили Ногай Анастасія Миколаївна, ДНЗ «Кілійський професійний ліцей» та Задорожна Людмила Миколаївна, ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей».

Навчально методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області  вітає переможців та викладачів навчальних закладів з перемогою.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Обласний семінар для викладачів предметів «Інформатика», «Технології», «Мистецтво» закладів професійної освіти Одеської області

 20 листопада 2019 року на базі Відокремленого структурного підрозділу «Училище №3 Національного університету «Одеська юридична академія» проведено обласний семінар для викладачів предметів «Інформатика», «Технології», «Мистецтво» закладів професійної освіти Одеської області.

Тема: Елементи використання інноваційних форм та методів у роботі викладачів предметів «Інформатика», «Технології», «Мистецтво»

Відкрила обласний семінар Хван Н. Б-С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, яка привітала присутніх та ознайомила їх з планом роботи. З привітальним словом до учасників семінару звернувся Коваленко Р.О., директор ВСП «Уч. №3 НУ «ОЮА», який розповів про зміни, що відбуваються в училищі що до матеріально-технічного забезпечення викладання предметів та побажав усім плідної праці.

Під час роботи семінару Хван Н.Б-С. (методист НМЦ ПТО в Одеській області), ознайомила викладачів з нормативно-правовим забезпеченням викладання предметів «Інформатика», «Технології», «Мистецтво». Врублевський Т.Л. (ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей) ознайомив присутніх з  єдиним навчальним середовищем G Suite for Education, та можливостями його впровадження у закладах професійної освіти. Вдовиченко О.В. (ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти») провела майстер-клас «Використання Google Classroom для створення єдиного освітнього простору та управління навчальним процесом». Викладачі презентували власний досвід: Худомака О.В. (ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей») щодо розвитку творчого потенціалу викладача шляхом оволодіння сучасними освітніми технологіями і сервісами та впровадження хмарних технологій в практику освітнього процесу; Лапчинська С.М., (ДНЗ «Ісаєвський професійний аграрний ліцей») та Чепіга Н.В. (ДНЗ «Захарівський професійний ліцей») щодо формування цифрової культури педагога. Фролова В.О. (ВСП  «Уч.№3 НУ «ОЮА») поділилася досвідом екологічного виховання здобувачів освіти закладів професійної освіти при викладанні предмета «Технології».

Кучеренко Ю.Л. (Чорноморський морський коледж ОНПУ) доповів про проведений обласний огляд методичних і дидактичних  матеріалів викладачів інформатики та ознайомив з результатами проведеного «Ринку методичних ідей».

Всі доповідачі одержали сертифікати за участь в обласному семінарі.

Висловлюємо щиру вдячність керівництву Відокремленого структурного підрозділу «Училище №3 Національного університету «Одеська юридична академія» та всім учасникам семінару за плідну співпрацю.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції викладачів словесності закладів професійної (професійно-технічної) освіти

24 жовтня 2019 року на базі ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти» відбулося засідання обласної методичної секції викладачів словесності закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

      Відкрила секцію Соколюк С. В., методист  кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області. Привітала учасників, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти» Романенко С. М.

    З презентацією «Компетенції професійної мобільності з позиції компетентісного підходу» виступила Плютенко Л.В., викладач української мови та літератури ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту», голова методичної секції. Бабіч В.А., викладач зарубіжної літератури ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» звернула увагу на професійну мобільність сучасного педагога щодо роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

Соколюк С. В., методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області ознайомила присутніх з особливостями ЗНО у 2020 році. Також поінформувала про курси підвищення кваліфікації, а саме про дистанційне навчання педагогічних працівників.

    Під час проведення презентаційного меседжу «Досвід викладачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти в галузі підготовки учнів до ЗНО з української мови і літератури» активну участь брали педагогічні працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), а саме: Кудревич І. В. викладач української мови і літератури Одеського  професійно-технічного училища машинобудування, Друзякіна О. В., викладач української мови і літератури Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету, Гаврилова В.В., викладач української мови і літератури відокремленого підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія», Кутішевська    Т. О., викладач української мови і літератури Березівського професійного аграрного ліцею.

        Підвела підсумки обласного огляду на кращий дидактичний та методичний матеріал із зарубіжної літератури Лопакова О.М., викладач зарубіжної літератури ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім..К.Д.Ушинського».

      Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує керівництву ДНЗ «Одеський центр професійної освіти» за співпрацю та сприяння у  проведенні секції.

       Всім учасникам засідання обласної методичної секції, викладачам української мови і літератури та зарубіжної літератури висловлюємо вдячність за співпрацю.

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар