Архів категорії: Загальноосвітня підготовка

Обласний семінар для викладачів суспільно-гуманітарної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

         26 вересня 2018 року на базі Відокремленого підрозділу “Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету “Одеська юридична академія” проведено обласний семінар для викладачів суспільно-гуманітарної підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

         Відкриття семінару розпочалося з привітання та ознайомлення з планом роботи завідуючою кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області Чепіс Тетяною Павлівною.

         В роботі семінару взяв участь директор Відокремленого підрозділу “Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету “Одеська юридична академія” Мельник Олександр Володимирович, який розповів про стан матеріально-технічного забезпечення викладання суспільно-гуманітарних дисциплін в ЗП(ПТ)О.

         За планом роботи семінару у виступі Чепіс Т.П. йшлося про нормативно-правове забезпечення викладання дисциплін суспільно-гуманітарної підготовки у 2018-2019 навчальному році, були розглянуті методичні рекомендації щодо викладання української мови та літератури (Садовнік Олена Григорівна, викладач Іллічівського професійного судноремонтного ліцею); історії України, всесвітньої історії, громадянської освіти (Лопаков Володимир Сергійович, голова обласної МС викладачів суспільствознавчих дисциплін, викладач Одеського професійного ліцею сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського); іноземної мови (Савченко Олена Василівна, викладач Одеського професійного ліцею будівництва та архітектури). Про огляд методичних і дидактичних матеріалів викладачів української мови доповіла Плютенко Людмила Василівна, голова обласної МС викладачів словесності, викладач Одеського професійного ліцею морського транспорту. Закінчуючи роботу семінару Чепіс Т.П. відповіла на запитання, підвела підсумки та подякувала присутніх за плідну творчу співпрацю.

         Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює щиру вдячність адміністрації Відокремленого підрозділу “Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету “Одеська юридична академія” за надані технічні можливості проведення семінару.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Семінар для викладачів природничих дисциплін

              11 вересня 2018 року на базі ДНЗ “Одеський професійний ліцей морського транспорту” проведений семінар для викладачів природничих дисциплін.

             Відкрила семінар, привітала його учасників Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області. Тетяна Павлівна ознайомила присутніх з нормативно-правовим забезпеченням викладання природничих дисциплін у 2018-2019 навчальному році.

         В роботі семінару взяла участь Ліснік Вікторія Вікторівна, заступник  директора Одеського професійного ліцею морського транспорту з навчальної роботи, яка розповіла про стан матеріально-технічного забезпечення викладання предметів природничих дисциплін в цьому навчальному закладі.

         Робота викладачів була організована за інтерактивними панелями викладання: біології, хімії, екології провела Турбіна Людмила Володимирівна, викладач Одеського професійного ліцею морського транспорту, голова обласної МС, фізики, астрономії — Хван Наталія Бен-Себівна, методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області, географії — Богданович Валентина Іванівна, методист Відокремленого структурного підрозділу “Училище № 3 Національного університету “Одеська юридична академія”.

         Під час роботи викладачі обговорили нові програми, звернули увагу на зміни, висловили свої пропозиції щодо викладання окремих розділів програм.

    Викладачів біології було ознайомлено з підсумками огляду на кращий методичний і дидактичний матеріал з біології та представлено анотований каталог для використання в професійній діяльності.

         Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює щиру подяку адміністрації ДНЗ “Одеський професійний ліцей морського транспорту” за активну участь у підготовці до семінару.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Щодо електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу

Шановні колеги!

До Вашого відома та використання у роботі лист Міністерства освіти і науки України “Щодо електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу”

Щодо електронних версій оригінал-макетів підручників для 10 класу

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

МОН рекомендує перелік навчальної літератури для використання у закладах загальної середньої освіти

Шановні колеги!

До Вашого відома та використання у роботі  лист МОН України “Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах загальної середньої освіти”

List_MON_503_20082018

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Лист Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 №1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Шановні колеги!

До Вашої уваги для використання у роботі лист Міністерства освіти і науки України від 03.07.2018 №1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”.

1-9-415 (1)

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар