Архів категорії: Загальноосвітня підготовка

9 ЛИСТОПАДА РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ ХХІІІ МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ІМЕНІ ПЕТРА ЯЦИКА

9 листопада 2022 року в День української писемності та мови розпочинається bit.ly/3WG2wNi ХХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.

Участь учнівської та студентської молоді – добровільна.

Конкурс відбуватиметься за такими категоріями:

☑ учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти;

☑ учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти;

☑ студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Додаткову інформацію щодо проведення Конкурсу можна отримати у відділі організації масових заходів та інформаційно-аналітичної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за телефонами: 044 248 26 55, 066 410 90 15.

Докладніше: bit.ly/3UeBuLr

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Загальноосвітня підготовка, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар

ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТІВ «ІНФОРМАТИКА», «ТЕХНОЛОГІЇ», «МИСТЕЦТВО», «МАТЕМАТИКА», «ФІЗИКА І АСТРОНОМІЯ» ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

04 листопада 2022 року проведено онлайн засідання обласної методичної секції викладачів предметів «Інформатика», «Технології», «Мистецтво», «Математика», «Фізика і астрономія» закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Тема: Оновлення викладання предмету з використанням нових інноваційних технологій.

Учасників засідання привітала Хван Наталія Бен-Себівна, методист НМЦПТО в Одеській області, ознайомила з правилами роботи та побажала всім плідної співпраці. Під час засідання викладачі ділились досвідом використання нових інноваційних технологій під час проведення онлайн та змішаних занять.

Так, Петрушкіна Ліна Василівна, викладач інформатики ДНЗ ОЦПТО, поділилася досвідом застосування моделі мікронавчання; викладачі технологій ДНЗ ОЦПТО Павлова Агнеса Миколаївна та Боброва Тетяна Борисівна ознайомили присутніх із застосуванням технології ME-WE-US як елементу STEM-освіти на уроках та показали приклад застосування його під час проведення уроку з предмету «Технології».

Значну увагу викладачі приділили підготовці здобувачів освіти до ДПА та ЗНО в умовах дистанційного навчання. Зокрема Башкатова Євгенія Володимирівна, викладач інформатики та математики, ДНЗ ОЦПТО, презентувала досвід роботи підготовки здобувачів освіти до ДПА та ЗНО під час дистанційного навчання.

Проведено два майстер-класи: «Застосування віртуальної дошки для реалізації зворотного зв’язку при впровадженні дистанційної технології навчання та підготовки до ДПА та ЗНО» Костова Юлія Степанівна, викладач математики ДНЗ ОЦПТО та «Віртуальна майстерня «ЗНО з математики — всебічне підвищення професійної майстерності кожного викладача» Колєснікова Ольга Олександрівна, викладач математики, ДНЗ ОПЛБА.

Про використання інноваційних педагогічних та інформаційних інструментів задля реалізації дистанційної технології навчання доповіла Задорожна Оксана Олександрівна, викладач фізики і астрономії ДНЗ ОЦПТО.

Під час обговорення презентацій викладачі щедро ділились своїми наробками, власним досвідом щодо використання віртуальних дошок, розширень для браузера Google Chrome.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар

НАКАЗ МОН ВІД 03.10.2022 №883 “ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД І ТУРНІРІВ З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ”

До уваги керівників! Наказ МОН від 03.10.2022 №883 “Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2022/2023 навчальному році”

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

ДЕЯКІ ПИТАННЯ ПРОВЕДЕННЯ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ДЕРЖАВНОЇ ПІДСУМКОВОЇ АТЕСТАЦІЇ ОСІБ, ЯКІ ЗДОБУВАЮТЬ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ (ЗАРЕЄСТРОВАНИЙ У МІНІСТЕРСТВІ ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ 26 ВЕРЕСНЯ 2022 РОКУ ЗА № 1122/38458)

До уваги керівників! Наказ Міністерства освіти і науки України  від 12.09.2022 №808 “Деякі питання проведення у 2022/2023 навчальному році державної підсумкової атестації осіб, які здобувають загальну середню освіту”

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

У листопаді розпочнеться III Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

До участі запрошуються учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Перший етап Марафону стартує 11 листопада.
Для участі у III Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови потрібно:
з 17 по 30 жовтня 2022 року заповнити заявку на участь;
до 7 листопада 2022 року зареєструватися на платформі HUMAN.
Марафон відбуватиметься у чотири етапи:
• Етап I – Культура слова. Лексикологія, фразеологія (з 14:00 11 листопада до 14:00 13 листопада);
• Етап II – Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення (з 14:00 18 листопада до 14:00 20 листопада);
• Етап III – Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія (з 14:00 25 листопада до 14:00 27 листопада);
• Етап IV – Робота з текстом (з 14:00 2 грудня до 14:00 4 грудня).

Детальніше – на сайті “ІМЗО” (https://imzo.gov.ua/…/iii-vseukrains-kyy-vidkrytyy…/)

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар