Архів категорії: Загальноосвітня підготовка

НАБУВ ЧИННОСТІ ЗАКОН УКРАЇНИ “ПРО ПОВНУ ЗАГАЛЬНУ СЕРЕДНЮ ОСВІТУ”

18 березня 2020 року, набув чинності закон  “Про повну загальну середню освіту”.

Ознайомитись можна ТУТ.

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Методичні та дидактичні матеріали викладачів англійської мови

Шановні колеги! До вашої уваги надаються роботи педагогічних працівників, які за підсумками обласної виставки огляду методичних та дидактичних матеріалів були представлені для використання в професійній діяльності освітянами закладів професійної освіти Одеської області. Ознайомитись можна тут.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Засідання обласного семінару-практикуму викладачів інформатики та іноземних мов закладів професійної освіти

25 лютого 2020 року на базі ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти» відбувся обласний семінар-практикум викладачів інформатики та іноземних мов закладів професійної освіти.

Відкрила семінар Соколюк С.В., методист  кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області. Привітала учасників, заступник директора з навчальної роботи ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти» Романенко С. М.

Учасники семінару-практикуму відвідали бінарний урок на тему: «Глобальні зміни клімату», який показали Верховська І.А. викладач іноземної мови ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей» та Петрушкіна Л.В., викладач інформатики ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти». В проведені уроку взяли участь здобувачі освіти Іллічівського професійного судноремонтного ліцею. Після уроку був проведений самоаналіз та обговорення.

З презентацією «Нестандартні форми та методи проведення уроків з предметів загальноосвітньої підготовки, як засіб підвищення пізнавального інтересу здобувачів освіти до навчання» виступила Вердиш О. О.викладач іноземної мови Чорноморського морського коледжу ОНМУ.

Костів Н.О., викладач англійської мови ДНЗ «Одеське професійно-технічне училище машинобудування» виступила на тему «Спілкуватися іноземною мовою з використанням інформаційно – комунікаційних технологій».

Викладач англійської мови ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім К.Д.Ушинського» Мілюкова Ю.М., звернула увагу на алгоритм діяльності та соціально – психологічний супровід учасників освітнього процесу, щодо подолання  стресу та тривоги при проходженні  ДПА в формі ЗНО.

Щодо формування вміння використовувати різноманітні стратегії для задоволення власних іншомовних комунікативних намірів (працювати з підручником, словником, довідковою літературою, мультимедійними засобами під час викладання іноземної мови тощо) виступила Шоріс Д.М., викладач англійської мови Північного центру професійної освіти.

Григорчук І.О., викладач інформатики ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» продемонструвала використання сучасних трендів в освіті. Інноваційні методики та технології навчання – ключові тенденції сучасності.

Поділився досвідом щодо використання елементів креативного навчання на уроках інформатики та мотивації здобувачів освіти до самостійного пошуку в оволодінні знаннями Карпенко М.В., викладач інформатики Північного центру професійної освіти.

Гриценко С.А., викладач англійської мови ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту», голова обласної методичної секції, підвела підсумки обласного огляду на кращий дидактичний та методичний матеріал.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує керівникам, викладачам ДНЗ «Одеський центр професійної освіти», ДНЗ «Іллічівський професійний судноремонтний ліцей» за допомогу та сприяння у  проведенні семінару-практикуму.

Всім учасникам засідання обласного семінару-практикуму, викладачам іноземних мов та інформатики  висловлюємо вдячність за співпрацю.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Методичні та дидактичні матеріали викладачів фізики і астрономії, математики

Шановні колеги!

До вашої уваги найкращі роботи викладачів фізики і астрономії, математики за результатами виставки-огляду методичних та дидактичних матеріалів  за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1PfC43ECifwiVGAm7cyjazB06pNGB_lYi

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Методична скринька, Новини | Залишити коментар

Відбувся обласний етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Для підтримки талановитої молоді та творчої праці викладачів, 21 грудня 2019 року відбувся обласний етап XX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. В зазначеному конкурсі приймали участь учні загальноосвітніх шкіл, студенти ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації та здобувачі професійної освіти.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області бажає творчих успіхів та перемоги в конкурсі.

 

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар