Архів категорії: Інформаційно-методичні матеріали

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО СТВОРЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

Кваліфікаційні центри – це суб’єкти, уповноважені на оцінювання і визнання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти, присвоєння/підтвердження відповідних професійних кваліфікацій.

Кваліфікаційним центром може бути юридична особа або її структурний чи відокремлений підрозділ акредитований в установленому порядку.

Акредитація кваліфікаційного центру здійснюється Національним агентством кваліфікацій.  Кваліфікаційні центри створюються та діють, як правило, в межах однієї або декількох видів професійної діяльності або галузей.

Кваліфікаційний центр може здійснювати:
– оцінювання і визнання результатів навчання, зокрема здобутих шляхом неформальної чи інформальної освіти;
– присвоєння/підтвердження професійних кваліфікацій;
– визнання в Україні професійних кваліфікацій, здобутих в інших країнах.

ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО СТВОРЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ
Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали, Новини | Коментарі Вимкнено до ІНСТРУКТИВНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ ЩОДО СТВОРЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ “ОЦІНЮВАННЯ НА ОСНОВІ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ”

Шановні колеги! До Вашої уваги презентації та корисні матеріали вебінару «Оцінювання на основі компетентностей», організованого Європейським фондом освіти (ETF), Європейською асоціацією професійного навчання (EVTA), Європейською асоціацією інститутів професійного навчання (EVBB) та освітнім партнерством Omnia Ltd (OEP).

ПРЕЗЕНТАЦІЇ.

Якщо Ви бажаєте переглянути відеозапис вебінару, це можна зробити на Youtube-каналі ЄФО. Натисніть на іконку нижче, щоб отримати доступ до запису.

Відео українською мовою

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Коментарі Вимкнено до МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ “ОЦІНЮВАННЯ НА ОСНОВІ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ”

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ”

 

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ”

 

 

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Коментарі Вимкнено до ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “АГЕНТ З ПОСТАЧАННЯ”

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ)”

 

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ)

 

 

 

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Коментарі Вимкнено до ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ “ОФІСНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ (БУХГАЛТЕРІЯ)”

МЕТОДИЧНИЙ ПОРАДНИК “АТЕСТАЦІЯ В ЦИФРАХ”

 

Методичний порадник: нове Положення про атестацію педагогічних працівників в цифрах (наказ МОН України від 09.09.2022 No 805 «Про затвердження Положення про атестацію педагогічних працівників»).

АТЕСТАЦІЯ В ЦИФРАХ

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Залишити коментар