Архів категорії: Інформаційно-методичні матеріали

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ 7231 «СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

ОРІЄНТОВНА ОСВІТНЯ ПРОГРАМА З ПРОФЕСІЇ 7231 «СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ, Професійна підготовка | Залишити коментар

Електронне видання – навчального посібника «Творчість як фактор мотивації досягнень»

До уваги! Електронне видання – навчального посібника «Творчість як фактор мотивації досягнень» (авторський колектив: Сергеєва Л.М., Просіна О.В., Ілляхова М.В.).

Дане видання розраховано на педагогічних працівників закладів освіти та всіх охочих ознайомитися з широким спектром інноваційних практик у контексті освітнього та творчого поступу.

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали, Новини | Залишити коментар

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ У 2022/2023 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Інститутом педагогіки Національної академії педагогічних наук України підготували Інструктивно-методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу і викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році.

У методичних рекомендацій розглядаються питання:

  • нормативного забезпечення освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти,
  • структури 2022/2023 навчального року,
  • форм організації освітнього процесу,
  • оцінювання результатів навчання здобувачів освіти.

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Інформаційно-методичні матеріали, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЗБІРНИК 2022

ІНФОРМАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЗБІРНИК №7(21) 2022

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Залишити коментар

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗРОБКИ РОБОЧИХ НАВЧАЛЬНИХ ПЛАНІВ В ЗП(ПТ)О

Шановні колеги! НМЦ ПТО в Одеській області  підготував методичні рекомендації щодо розробки робочих навчальних планів в закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Метою Рекомендацій є дотримання закладами професійної (професійно-технічної) освіти (далі – Заклади) єдиних вимог при плануванні освітньої діяльності з урахуванням вимог освітніх стандартів професійної (професійно-технічної) освіти на основі компетентнісного підходу.

Ознайомитись можна ТУТ.

Опубліковано в категорії: Інформаційно-методичні матеріали | Залишити коментар