Архів автора: admin

ЩОДО ПРОВЕДЕННЯ XV МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ «СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ- 2024», 27-29 БЕРЕЗНЯ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

27-29 березня 2024 року відбудеться головна подія освітньої сфери України П’ятнадцята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» в режимі онлайн.

Учасники виставки: заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, навчально-методичні (науково-методичні) центри (кабінети) професійної (професійно-технічної) освіти, заклади професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, органи управління освітою (обласні, міські, районні, об’єднаних територіальних громад), центри професійного розвитку педагогічних працівників, інклюзивно-ресурсні центри, виробники й постачальники засобів навчання.

У програмі виставки:

 • презентація сучасних професійних досягнень, наукових розробок і педагогічних практик, обмін досвідом упровадження інновацій і рішень;
 • науково-практичні конференції, семінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги з актуальних питань розвитку освіти, презентації щодо особливостей вступу в 2024 році. Після проведення заходу доповідачам видається відповідний сертифікат.
 • нагородження лідерів рейтингового виставкового конкурсу Гран-Прі, переможців конкурсу з тематичних номінацій золотими, срібними й бронзовими медалями, сертифікатами автора конкурсних робіт.

Інформація щодо участі в конкурсах за покликанням

https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/konkurs

Інформація щодо участі в виставці й проведення заходів за покликанням https://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

З питань участі в виставці, конкурсах, проведення заходів звертайтесь в Оргкомітет – Компанія «Виставковий Світ»

Тел.: (067) 656-51-89, (067) 721-49-46

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ СФЕРИ ПОСЛУГ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ З УРАХУВАННЯМ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ТЕХНОЛОГІЙ

30 листопада  2023 року відбулося онлайн засідання обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг та обслуговування.

На засідання були запрошені викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання з професій: «Перукар(перукар-модельєр)», «Манікюрник», «Педікюрник», «Візажист», «Фотограф», «Покоївка», «Майстер готельного обслуговування».

Тема вебінару: «Сучасні підходи до підвищення якості професійної    підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг та обслуговування з урахуванням європейських технологій».

Відкрила вебінар та привітала учасників засідання  координатор заходу, методистка Навчально-методичного центру професійно – технічної освіти в Одеській області Шавга Світлана Вікторівна.

До уваги учасників вебінару була представлена презентація викладача спецдисциплін, майстра виробничого навчання ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського на тему «Сучасні тенденції у підготовці кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр) та «Візажист»: європейський підхід».

Про творчі здобутки педагогів та здобувачів освіти ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» при підготовці кваліфікованих робітників сфери послуг з використанням європейських технологій Education for life Ukraine розповіла викладач спецдисциплін Білецька Олена Михайлівна

Досвідом підготовки кваліфікованих робітників з професії «Фотограф (фотороботи) з використанням європейських технологій фонду німецької економіки з міжнародного співробітництва «SES – служба старших інспекторів» присутніх ознайомила викладач спецдисциплін, майстер виробничого навчання ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» Алексейчук Зоя Анатоліївна.

Наглядно представила у своїй доповіді Онищук Інна Миколаївна, викладач спецдисциплін, майстер виробничого навчання ВСП «Березівське вище професійне училище Національного університету «Одеська політехніка», як командна робота впливає на якість професійно – практичної підготовки перукарів (перукарів-модельєрів)».

Руссу Людмила Миколаївна, заступник директора з навчально-виховної роботи, викладач спецдисциплін ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» розповіла, які сучасні методи використовують педагогічні працівники закладу для підвищення якості професійної підготовки кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр).

З сучасними технологіями фарбування волосся українськими брендами з використанням європейських технологій ознайомила присутніх майстер виробничого навчання Відокремленого підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» Рогачко Жанна Анатоліївна .

Всі презентації були дуже цікаві, змістовні та повністю розкрили тему вебінару. Виступаючі отримають сертифікати.

На засіданні було вирішено ще одне важливе питання – вибори голови обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підготовки кваліфікованих робітників сфери послуг та обслуговування.

Одноголосно головою секції було обрано Бескровну Надію Вікторівну, викладача спецдисциплін, майстра виробничого навчання  ДНЗ «Одеський  професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського».

Захід відбувся в творчій, доброзичливій атмосфері. Учасники обговорили  актуальні проблеми з підготовки здобувачів освіти з професій сфери послуг та обслуговування.

Закрили засідання обласної методичної секції побажаннями здоров`я, успіхів у роботі у цей непростий час, миру та злагоди.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку усім виступаючим та учасникам заходу за активну участь у проведенні засідання.

Бажаємо всім міцного здоров`я, творчих здобутків, мирного неба та перемоги Україні.

Матеріали засідання

Опубліковано в категорії: Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами

До уваги! Постанова Кабінету Міністрів України від 10 лютого 2023 р. No 1218 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та допуску водіїв до керування транспортними засобами».

Опубліковано в категорії: Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності

Шановні колеги! Лист ДПО МОН від 27.11.2023 № 5/1280-23 Інформуємо, що 31 жовтня 2023 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України № 1134 «Про внесення змін до Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності».

Опубліковано в категорії: Ліцензування та атестація ПТНЗ, Новини | Залишити коментар

ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕМЕНТІВ STЕM-НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

 23 листопада 2023 року працівники НМЦ ПТО в Одеській області та викладачі математики, фізики, англійської мови, української мови та літератури, історії України, інформатики, хімії, географії ЗП(ПТ)О долучилися до участі у Всеукраїнському вебінарі «Використання елементів STЕM-навчання під час освітнього процесу в закладах професійної (професійно-технічної) освіти». Захід організовано та проведено Навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у Кіровоградській області.

Колеги з Кіровоградщини поділилися цікавим, змістовним і, головне, корисним досвідом роботи використання елементів STЕM-навчання:

 • Система роботи НМК ПТО У Кіровоградській області щодо використання елементів STЕM-навчання під час освітнього процесу у ЗП(ПТ)О;
 • Віртуальна екскурсія  «STEM – інноваційне освітнє середовище»;
 • Майбутнє STEM-освіти у наших руках;
 • Становлення кваліфікованого робітника шляхом впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики;
 • Впровадження елементів STEM-навчання на уроках фізики і математики;
 • Використання елементів STREAM-освіти на уроках англійської мови у підготовці конкурентоспроможного робітника;
 • Використання STEM-елементів на уроках української мови та літератури;
 • Використання STEM-проектів на уроках історії України;
 • Використання елементів STEM під час уроку інформатики;
 • Формування хімічної компетентності здобувачів профтехосвіти з використанням можливостей STEM-технологій;
 • Та ін..

Щиро дякуємо за змістовність, знання та практику.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар