Архів автора: admin

Підведено підсумки III етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Перукар»

З 13 по 15 квітня 2021 року на базі Державного закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі» проведений III етап Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності з професії «Перукар».

Конкурс проводився  онлайн з використанням дистанційних технологій.

Від Одеської області в конкурсі приймала участь учениця другого курсу  Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського Анастасія Дубовська.

Анастасія успішно  пройшла теоретичний тур.

У практичному турі конкурсантка показала себе з дуже професійної сторони. Сучасна зачіска на основі стилю «Ретро 60 років XX століття» була відмічена журі, як одна із найкращих та оцінена у 79,4 балів із 80, що відповідає II місцю у конкурсі.

За результатами теоретичного та практичного турів, перші 6 призових місць посіли:

Маржіне Світлана, учениця ДПТНЗ «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг і торгівлі», 1 місце;

Лазар Юлія, учениця ДПТНЗ «Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування», 2 місце;

Ферцович Ірина, учениця Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова, 3 місце;

Ляхова Анна, учениця Київського вищого професійного училища технологій та дизайну одягу, 4 місце;

Коваль Анастасія, учениця Вищого професійного училища №3 м. Чернівці;

Шевчук Оксана, учениця ДПТНЗ «Хмельницький аграрний центр професійно-технічної освіти» Вінницької області, 6 місце.

Керівництво навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює глибоку подяку директору та колективу  Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського за підготовку конкурсантки та моделі до конкурсу фахової майстерності, методичний та технічний супровід заходу та  трансляції регіональної локації.

Опубліковано в категорії: Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Офіційне повідомлення від 12.04.2021 про перенесення виставки “Сучасні заклади освіти”, м. Київ

Шановні пані й панове!

Оргкомітет Дванадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» повідомляє, що в зв`язку з запровадженням і дією в місті Києві обмежень “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19, проведення виставки «Сучасні заклади освіти», заплановане на 20-22 квітня 2021 року, переноситься на 26-28 травня 2021 року, за умови скасування обмежувальних заходів.

Місце проведення: Київський Палац Спорту (Спортивна площа, 1, м. Київ).

Офіційний лист про перенесення виставки для завантаження на сайті за посиланням http://www.vsosvita.com.ua/

Будьте здорові! Бережіть себе й близьких!

За додатковою інформацією звертайтеся в Оргкомітет виставки:

(044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89(067) 721-49-46

E-mail: expo@vsvit.com.ua4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

УЧНІ 11-Х КЛАСІВ У 2020/2021 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ ЗВІЛЬНЯЮТЬСЯ ВІД ПРОХОДЖЕННЯ ДПА

Учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації. Сьогодні, 13 квітня 2021 року, відповідний закон № 5014 ухвалила Верховна Рада України.

Ініціатива покликана мінімізувати ризики захворювання на COVID-19 під час оцінювання результатів навчання учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти. Також це уможливить отримання ними в установленому законодавством порядку документів про здобуття повної загальної середньої освіти.

Окрім того, законодавчими змінами передбачено, що учні, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році, мають право пройти державну підсумкову атестацію, зокрема у формі зовнішнього незалежного оцінювання, за власним бажанням.

Ці законодавчі зміни також було підтримано Президентом України Володимиром Зеленським і визначено як невідкладні.

Водночас усі етапи зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року відбудуться у заплановані терміни незалежно від рівня епідемічної небезпеки у регіонах:

  • пробне тестування – 24 квітня у Києві, Чернігівській та Миколаївській областях (у решті регіонів відбулось 10 квітня),
  • основна сесія ЗНО – з 21 травня до 15 червня,
  • додаткова сесія – з 26 червня до 16 липня.

За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, на ЗНО-2021 зареєстровано 389 710 осіб, які обрали 1 543 756 тестувань.

За статистичними показниками реєстрації, 42 580 осіб зареєструвалися для участі в ЗНО з усіх предметів лише з метою проходження ДПА (170 269 тестувань). Усього учасниками ЗНО вказано на бажання отримати результат ЗНО лише для отримання оцінки за ДПА з 235 363 тестувань, що становить 15,24% від загальної кількості тестувань.

Інформація з сайту МОНУ

Опубліковано в категорії: ЗНО, Новини | Залишити коментар

УКАЗ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО: НОВИЙ РІВЕНЬ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

30 березня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ “Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійної (професійно-технічної) освіти”. Основна мета Указу – здійснити якісні зміни у професійно-технічній освіті. Вони означатимуть гідні умови оплати праці педагогів сфери, кращі умови для навчання молоді та вирішення проблеми нестачі робітників для роботодавців.

Документ, зокрема, передбачає створення Ради з питань розвитку професійно-­технічної освіти як консультативно-дорадчого органу при Президентові. Очікується, що орган об’єднає зусилля всіх зацікавлених у розвитку цієї галузі та підвищить увагу суспільства до робітничих професій.

Докладніше про документ за посиланням.

Крім того, відповідно до Указу планується розгляд питань про підвищення стипендій учнів закладів професійної освіти та престижу роботи працівників сфери. Останнє передбачає оновлення програм підвищення кваліфікації для викладачів, педагогів, майстрів виробничого навчання, а також запровадження мотиваційних фінансових інструментів оплати праці.

Інформація з сайту МОН України.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

ВСТУП ДО ЗАКЛАДІВ ПРОФОСВІТИ 2021

Вже у червні заклади професійної освіти розпочнуть прийом заяв від вступників. Який комплект документів потрібно подавати до приймальної комісії, чи можна після профтеху вступати у виш, коли завершується прийом заяв – відповіді на ці та інші поширені запитання абітурієнтів вже опубліковано в розділі “Вступ 2021: Профосвіта” на сайті МОН.

З-поміж запитань, на які є відповіді у розділі:

  • які документи потрібно подати для вступу;
  • де можна отримати консультацію щодо вибору закладу і професії;
  • хто може отримати пільги при вступі і претендувати на соціальну стипендію;
  • де учні проходять практику під час навчання і чи можна самостійно обрати таке місце.

 У запитаннях-відповідях також йдеться про можливості безоплатного навчання, отримання стипендії, проживання у гуртожитку.

Інформація взята за посиланням.
Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар