Архів автора: admin

Прес-реліз і запрошення на освітні виставки «Інноватика в сучасній освіті» й «World Edu» в Києві 22-24 жовтня

Шановні пані та панове!

22-24 жовтня 2019 р. відбудеться  Одинадцята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» й Десята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Привітання учасникам, організаторам і гостям надіслали Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков, заступник Міністра освіти і науки України Любомира МандзійПрезидент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень.

У виставках візьмуть участь 560 представників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, Франції, США, Білорусії. Список учасників виставки на офіційному сайті http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/partiipants

Прес-реліз виставки для завантаження http://innovosvita.com.ua/index.php/uk

Відбудеться 90 конференцій, тренінгів, семінарів, педагогічних коучингів, освітніх воркшопів, дискусійних панелей, нетворкінгів, круглих столів, майстер-класів. Програма роботи виставки http://innovosvita.com.ua/index.php/uk/about-the-exhibition/program

Виставки відбудуться за адресою: м. Київ, вул. І. Мазепи, 13 (ст. метро «Арсенальна»).

Час роботи: 22-23 жовтня – 10:00-18:00, 24 жовтня – 10:00-14:00. Вхід безкоштовний.

З повагою,

Оргкомітет: Компанія “Виставковий Світ”

Тел.: (044) 498-42-04, 498-42-05, (067) 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

https://www.instagram.com/exhibitions_world.ua/18

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

В місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії»

10-13 жовтня 2019 року в місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії».

В заході взяли участь представники Національного центру МАН України, НМЦ ПТО в Одеській області, науковці вищих навчальних закладів, представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Одеси.

У рамках форуму на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» проведено фестиваль професійних і культурно-освітніх інновацій на якому  Висоцька Л.Є., директор училища,  поділилась досвідом педагогічного колективу по забезпеченню дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня. Педагогічні працівники училища представили майстер-класи.

В ході  професійного науково-практичного  брифінгу обговорювались інноваційні педагогічні технології та актуальні проблеми і результати впровадження елементів дуальної форми навчання в системі професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини | Залишити коментар

Фокус-група в рамках реалізації проекту «Аналіз можливостей запровадження автономії та звітності закладів професійної (професійно-технічної) освіти»

Міністерство освіти і науки України спільно з Європейським фондом освіти (ЄФО) реалізує проект «Аналіз можливостей запровадження автономії та звітності закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

У рамках проекту 15 жовтня 2019 року на база ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» експертом проекту Радіоном Колишко проведено фокус-групу за участю заступників директорів з навчально-виробничої роботи закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

В ході спільної дискусії учасники обговорили такі питання відносно автономії закладів професійної освіти:

 • ролі, функції та склад рад закладів професійної освіти;
 • функції директорів закладів, викладачів та інших співробітників;
 • регіональний аспект та роль регіональних рад професійної освіти;
 • можливості закладів професійної освіти у сфері співпраці з приватним сектором з метою забезпечення виробничої практики;
 • забезпечення якості професійної освіти в контексті автономії;
 • формування і виділення коштів для підвищення якості навчальних програм професійної освіти;
 • формування прибутку закладом професійної освіти;
 • бюджет і фінансова підзвітність;
 • роль закладу професійної освіти у процесах розроблення навчальних програм та оцінювання успішності їх виконання здобувачами освіти;
 • роль закладу професійної освіти у розробленні програм професійного розвитку для викладачів і майстрів;
 • пріоритетні функції зосереджені у центрі професійної досконалості.

На завершення учасники заходу були залучені до анонімного опитування з питань запровадження автономії та звітності закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

МОН ПРОПОНУЄ ДО ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБМІНУ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПЛАНУ ЗАХОДІВ НА 2019 – 2027 РОКИ ІЗ ЗАПРОВАДЖЕННЯ КОНЦЕПЦІЇ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ У СФЕРІ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФТЕХ) ОСВІТИ «СУЧАСНА ПРОФЕСІЙНА (ПРОФТЕХ) ОСВІТА»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України пропонує до громадського обговорення проєкт розпорядження Кабінету Міністрів України «Про затвердження плану заходів на 2019 – 2027 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері професійної (професійно-технічної) освіти «Сучасна професійна (професійно-технічна) освіта» lastproektrozporyadzhennyaplandiykontseptsiyapto-08-10-2019.

Зауваження та пропозиції до проекту акта пропонується направляти до 31 жовтня 2019 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат професійної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 287-82-74, e- mail: gorbatiuk@mon.gov.ua, Горбатюк Світлана Євгенівна.

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив НМЦ ПТО В Одеській області щиро вітає зі святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні колеги!

 Щиро вітаємо зі святами – Днем захисника України,

Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Це свято увібрало в себе багаті та славні козацькі традиції.

Воно уособлює мужність і героїзм оборонців та захисниць рідної землі

протягом усієї багатовікової української історії.

У цей світлий день бажаємо вам щастя,

сімейного затишку, козацького здоров’я та невичерпної енергії!

 

 

 

З повагою колектив НМЦ ПТО в Одеській області.

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар