Архів автора: admin

Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu»

До уваги керівникам закладів освіти!

Щорічні освітні виставки «Сучасні заклади освіти» та «World Edu» відбудуться 14-16 березня 2019 року в місті Києві

14-16 березня 2019 року відбудуться Десята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Дев’ята міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» у Київському Палаці дітей та юнацтва (вул. І. Мазепи, 13).

Організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» за своїм фаховим і науковим рівнем, змістовністю ділової програми з найбільш актуальних і важливих питань галузі освіти, чисельністю учасників усіх ланок освіти та кількістю відвідувачів є найбільш рейтинговою та широкомасштабною в Україні.

            У програмі виставок:

  • Презентація закладів освіти України, наукових установ, органів управління освітою, закордонних навчальних закладів, міжнародних представництв.
  • Презентація сучасних засобів навчання, обладнання, меблів, продуктів, проектів, програм і рішень для впровадження в освітню практику.
  • Обговорення ефективних шляхів підвищення якості освіти, розвитку національних і міжнародних освітніх і науково-технічних проектів на конференціях, семінарах, круглих столах, презентаціях, майстер-класах, воркшопах, відкритих уроках, експертних дискусіях, дискусійних панелях.
  • Інформування учнів, майбутніх абітурієнтів, студентів і їх батьків про умови прийому до закладів освіти в 2019 році, можливості та переваги навчання в Україні та за кордоном.
  • Вручення переможцям конкурсів виставки Гран-Прі, золотих, срібних і бронзових медалей, дипломів, сертифікатів.

Виставки працюватимуть 14-15 березня 2019 р. – 10:00 – 18:00; 16 березня 2019 р. – 10:00 – 16:00

Відвідати виставки http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-visitors/invitation-to-the-exhibition

Взяти участь http://www.vsosvita.com.ua/index.php/uk/to-participants/book

Із питань участі, відвідування та партнерства звертайтесь у Оргкомітет:

Компанія «Виставковий Світ»

Тел./факс: +38 044 498-42-04, 498-42-05, +38 067 656-51-89

E-mail: expo@vsvit.com.ua, 4984204@ukr.net

https://www.facebook.com/worldedu.exhibitions/

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції педагогіічних працівників з підготовки спеціалістів водного транспорту

5 грудня на базі Ізмаїльського вищого професійного училища відбулося засідання обласної методичної секції педагогіічних працівників з підготовки спеціалістів водного транспорту. Викладачі спецдисциплін і майстри виробничого навчання з закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеси, Чорноморська, Ізмаїла, Кілії обмінювалися досвідом роботи, обговорювали проблемні питання при проведенні занять та проведенні практики за професіями «Матрос», «Моторист», «Кухар судновий», «Офіціант судновий», «Бортпровідник судновий», проблеми та перспективи підготовки кваліфікованик працівників морського транспорту.

Учасники семінару відвідали навчальні кабінети, майстерні, лабораторії. Викладачі та майстри продемонстрували фрагменти уроків-практикумів виробничого навчання з професії «Моторист» (з демонстрацією підготовки і запуску суднового дизеля – генератора, ремонту учбового поршневого двигуна), «Матрос» (з демонстрацією навиків справи такелажу), «Кухар» (приготування комплексного обіду).

Під час роботи секції  педагогічні працівники презентували матеріали на теми:

  • “Втілення освітніх інновацій у навчальний процес – обов’язкова умова вдосконалення професійної підготовки кваліфікованих працівників” (Б.І.Шатохин, методист НМЦ ПТО в Одеській області),
  • “Практичні заняття по веслуванню на парусно-грібних шлюпках-ялах” (М.Г. Маліновський, майстер п/о ІВПУ),
  • «Досвід організації виробничої плавальної практики для учнів по професіях «Офіціант судновий», «Матрос», «Моторист» (С.Д. Дунаєнко, викладач спецдисциплін ІВПУ, А.Ю. Дунаєнко, майстер п/о ІВПУ),

Д.В.Шликов, викладач Одеського професійного ліцею морського транспорту, презентував робочий зошит з предмету «Основи слюсарної справи» (професія «Моторист»).

В.І.Чебан, О.І.Дементьев – викладачі спецдисциплін ІВПУ, поділилися особливостями методики викладання спецпредметів професії «Матрос».

Досвідом підготовки кваліфікованого обслуговуючого персоналу на пасажирські судна поділилася О.В.Болдескул, викладач Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу. Вона також презентувала власну сторінку на ютубі, де розміщує лекції з предмету.

Завершився захід урочистим моментом – представник ЧАО «УДП» І.П.Король вручила директору ІВПУ Наталії Петрівні Костусевій «Знак пошани» від Українського Дунайського пароплавства – за багатолітню співпрацю і організацію плавпрактики.

Опубліковано в категорії: Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Обласний етап IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Вітаємо переможців та учасників обласного етапу IX Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

         Призові місця серед справжніх митців українського слова  посіли:

 І місце – Болі Марія Сергіївна , ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури»;

ІІ місце – Кулініч Оксана Сергіївна, ДНЗ «Подільський професійний ліцей»;

ІІ місце – Маслобоєва Ксенія Михайлівна, ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури»;

ІІІ місце – Лісецька Олена Юріївна, ДНЗ «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище»;

ІІІ місце – Приєзжева Ольга Олександрівна, ДНЗ «Кілійський професійний ліцей»;

ІІІ місце – Стебловська Анна Валеріївна, ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

         Висловлюємо вдячність керівникам та викладачам української мови і літератури закладів професійної (професійно-технічної) освіти за виховання у молодого покоління поваги до української мови, традицій свого народу.

         Бажаємо перемоги  у фіналі конкурсу!

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції викладачів предмету “Захист Вітчизни” закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області

            5 грудня 2018 року на базі ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту” відбулось засідання обласної методичної секції викладачів предмету “Захист Вітчизни” закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Тема: Методичне супроводження змісту навчально-виховного процесу предмету “Захист Вітчизни” відповідно до сучасних вимог.

Засідання проведено у формі семінару-практикуму відповідно до плану роботи. Відкрила засідання Хван Наталія Бен-Себівна, методист НМЦ ПТО в Одеській області, яка привітала присутніх та побажала плідної співпраці.

У роботі семінару взяв участь Сервуто Григорій Костянтинович, заступник директора ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”, який ознайомив присутніх зі станом навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення викладання предмету “Захист Вітчизни” в ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”.

Про особливості викладання предмету «Захист Вітчизни» у 2018-2019 навчальному році доповів Дацюк Олександр Володимирович, викладач ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”. Викладачі ділилися досвідом викладання окремих тем предмету та надавали рекомендації. Так, свої рекомендації щодо викладання військової топографії надав Дацюк Олександр Володимирович, викладач ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”, щодо поводження учнів з вибухонебезпечними предметами – Чаплигін Віктор Іванович, викладач ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту”.

Досвідом роботи координації дій РВК та ЗП(ПТ)О щодо якісного вирішення питань, пов’язаних з організацією та проведенням уроків  з предмету “Захист Вітчизни” поділився Гірінков Андрій Олександрович, викладач Окнянського відділення ДНЗ “Захарівський професійний ліцей”. Мартинюк Микола Васильович, викладач Подільського професійного ліцею, поділився досвідом забезпечення наочністю викладання предмету.

В роботі  семінару-практикуму взяла участь Обухова Олена Олегівна, капітан, офіцер групи по роботі з особовим складом та громадскістю Одеського обласного військового Комісаріату, яка доповіла про стан військово-патріотичного виховання молоді.

Підбиваючи підсумки роботи семінару-практикуму Хван Наталія Бен-Себівна, методист НМЦ ПТО в Одеській області висловила подяку всім учасникам за плідну співпрацю та надію на подальшу співпрацю з Одеським обласним військовим Комісаріатом.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти висловлює щиру подяку керівництву ДНЗ “Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту” за гостинність на надану технічну можливість якісного проведення заходу.

 

 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Засідання обласної творчої групи викладачів предметів загальноосвітньої підготовки для реалізації проекту “Обдарованість”

04 грудня 2018 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  в Одеській області відбулось засідання обласної творчої групи викладачів предметів загальноосвітньої підготовки для реалізації проекту “Обдарованість”.

Представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти обмінялись власним досвідом роботи з обдарованими дітьми, поділились рекомендаціями щодо залучення учнів до участі у Малій академії наук України, обговорили питання мотивації та заохочення талановитої молоді.

Чепіс Т.П. та Стоянов В.С., методисти Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти  в Одеській області, надали загальні методичні рекомендації щодо роботи з обдарованими учнями в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, щодо написання проектних робіт.

Завершився захід підведенням підсумків роботи творчої групи та обговоренням актуальних питань для подальших засідань.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар