Архів автора: admin

Пропозиції щодо підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних та керівних кадрів освіти на 2021 рік при Комунальному закладі вищої освіти “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради”

До уваги!

Інформація про перелік курсів підвищення кваліфікації педагогічних і науково педагогічних працівників закладів освіти і установ усіх форм власності та сфер управління на 2021 рік при Комунальному закладі вищої освіти “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради”.

Замовлення надсилати до 01.11.2020 року на електронну адресу ooiuv.zlk@gmail.com з поміткою “курси 2021

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Жирун Ярославу Борисівну, директорку Північного центру професійної освіти

Вітаємо прекрасну жінку і чудову керівницю з Днем Народження!

Шановна Ярославо Борисівно!

Бажаємо залишатися такою ж красивою і милою, шанованою і наполегливою, цілеспрямованою та процвітаючою, чарівною і успішною. Нехай в житті буде багато щасливих моментів, теплих зустрічей та приємних компліментів.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Вітаємо з Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Шановні колеги!

Вітаємо з Днем захисника України, Днем Українського козацтва і святом Покрови Пресвятої Богородиці! Від усієї душі бажаємо міцного здоров’я, сили і твердості духу, енергії та оптимізму, благополуччя та злагоди в ваших родинах.

З повагою колектив НМЦ ПТО в Одеській області

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Відбулося засідання обласної методичної секції викладачів природничих дисциплін

У вересні 2020 року відбулось засідання обласної методичної секції викладачів природничих дисциплін на тему: Професійна компетентність як динамічний конструктор викладачів природничих дисциплін.

Під час засідання методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області Хван Н.Б-С. ознайомила викладачів з навчально-методичним забезпеченням викладання природничих дисциплін у 2020-2021 навчальному році в закладах професійної освіти.

Викладачі ділилися власним досвідом, зокрема: Прудка Н.В., викладач фізики і асторономії ДНЗ «Березівський професійний аграрний ліцей» презентувала досвід проведення нетрадиційних (бінарних) уроків з фізики і астрономії як засобу розвитку пізнавального інтересу здобувачів освіти; Макаріна В.В., викладач фізики і асторономії Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету доповіла про досвід використання на уроках фізики власних учнівських відеофрагментів, як засобу активізації навчального процесу та розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти; Чернєва В.Е., викладач фізики і асторономії ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей» поділилася результатом дворічного впровадження в навчальний процес технології LearningApps з метою підвищення якості освіти з фізики; Білоцерковець О.Р., викладач фізики і астрономії ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» запропонувала колегам інструментарій викладача щодо організації дистанційного навчання та поділилася власним досвідом організації та проведення такого навчання; про проектну технологію як універсальний метод для виховання компетентнісного здобувача освіти доповіла Рудянчук Г.І.,  викладач біології і екології ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти». Досвідом формування екологічної компетентності здобувачів освіти поділилася Биковська В.О., викладач хімії та біології і екології ДНЗ «Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей». Всі доповідачі підготували презентації.

          Рекомендовано матеріали круглого столу розглянути в закладах. професійної освіти на засіданні відповідної методичної комісії.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

ВІТАЄМО З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Колектив навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає освітян з професійним святом!

Бажаємо міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих, кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

З професійним святом!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар