Архів автора: admin

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ФОРМІ ВЕБІНАРУ

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Одеській області 25 травня 2022 року на платформі Zoom відбулось засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної освіти. Засідання проводилось у формі вебінару на тему «Актуальні проблеми роботи керівників гуртків закладів професійної освіти».

Відкрив засідання та привітав учасників вебінару Стоянов Вадим Сергійович, методист НМЦ ПТО в Одеській області. Заступник директора з організаційно-методичної роботи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Проданова Ольга Василівна наголосила на значенні та  актуальності військово-патріотичного виховання у гуртковій роботі; представила пріоритетні напрями краєзнавчої роботи у гуртках закладів професійної освіти; зробила акцент на актуальних проблемах дослідницько-експериментального, художньо-естетичного  напрямів гурткової роботи та шляхах їх вирішення;  надала методичні рекомендації керівникам гуртків. Давиденко Олена Олександрівна, зав. відділом МАН Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, звернула увагу на розвиток IT – напрямів у гуртковій роботі; детально розповіла про залучення учнів гуртків до активної участі у Малій академії наук України.

Учасники семінару склали «портрет» сучасного керівника гуртка закладу професійної освіти та підвели підсумки роботи обласної методичної секції.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області дякує всім учасникам за активну участь у проведенні заходу.

 

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25 травня 2022 року відбулася обласна методична секція психологічних працівників та соціальних педагогів закладів професійної (професійно – технічної) освіти в Одеській області у формі вебінару на тему: «Психологічна допомога підліткам під час війни».

За традицією перед початком засідання вшанували пам’ять загиблих захисників України, у тому числі випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини та прослухали пісню у виконанні Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню про Україну».

Відкрила роботу вебінару та привітала учасників заходу Романчишина Ірина, методистка відділу організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про роль і проблему спілкування в підлітковому віці розповів та продемонстрував презентацію Шевченко Богдан – методист НМЦ ПТО в Одеській області.

Розкрила тему «Зниження тривожності у дітей підліткового віку» і надала практичні техніки учасникам вебінару Тичинська Ілона – практичний психолог ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

З питанням психологічної допомоги та підтримки підлітків під час війни ознайомила учасників заходу Бальбуза Олена – методистка Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області дякує всім учасникам обласної методичної секції за активну участь у проведенні вебінару та КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ЛИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІСТРАЦІЇ №1314/01-32/2-22/4677 ВІД 18.05.2022 “ПРО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ”

Шановні колеги!

Рекомендуємо протягом травня 2022 року провести в закладах освіти області  відповідні заходи до дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Методичні рекомендації і матеріали для проведення заходів додаються.

ЛИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІСТРАЦІЇ

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО СТАН ДОТРИМАННЯ ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ФУНКЦІОНУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ДЕРЖАВНОЇ” У 2021 РОЦІ

Шановні колеги!

До Вашої уваги річний публічний звіт Уповноваженого із захисту державної мови про діяльність та стан дотримання Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

ЗВІТ 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ З ПІДГОТОВКИ СЛУЖБОВЦІВ

13 травня 2022 року на платформі Teams відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти з підготовки службовців.

На засідання були запрошені викладачі спецдисциплін та майстри виробничого навчання з професій: «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», «Оператор комп`ютерного набору», «Офісний службовець(бухгалтерія)», «Обліковець бухгалтерських даних», «Секретар керівника (організації, підприємства, установи), «Асистент референта», «Адміністратор», «Агент з постачання».

Засідання проводилось у формі онлайн-вебінару на тему: «Підготовка фахівців з професій службовці в умовах європейської інтеграції».

У заході прийняли участь представники 14 закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Відкрила вебінар та привітала учасників засідання  методист Навчально-методичного центру професійно – технічної освіти Шавга Світлана Вікторівна.

Перед початком засідання вшанували пам’ять загиблих захисників України, у тому числі випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини та прослухали пісню у виконанні Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню про Україну».

З презентаціями виступили:

  • Гребенькова Галина Володимирівна – методист ДНЗ «Одеський центр професійної освіти», з доповіддю на тему «Інтеграція професійної (професійно-технічної) освіти України в європейський освітній простір»;
  • Муравйова Надія Григорівна – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» з доповіддю на тему «Розвиток професійних компетентностей в умовах воєнного стану та європейської інтеграції»;
  • Петрушкіна Ліна Василівна – майстер виробничого навчання з професії «Офісний службовець (бухгалтерія)» ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти» з темою «Формування ключових компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників-службовців»;
  • Леонтьєва Ірина Олексіївна – викладач спецдисциплін з професій «Адміністратор», «Агент з постачання» ДПТНЗ «Ізмаїльське вище професійне училище» з доповіддю на тему: «Поєднання традиційних та сучасних технологій при навчанні професіям комерційного напрямку в умовах європейської інтеграції»;
  • Атік Руслана Василівна – майстер виробничого навчання з професії «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення», викладач спецдисциплін ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей» з доповіддю на тему: Використання інноваційних і традиційних технологій навчання з професійної підготовки в умовах інформатизації освіти».

Учасники заходу обговорили  переваги інтеграції професійної (професійно-технічної) освіти в європейський освітній простір.

Закрили засідання обласної методичної секції Шавга С.В. та Гребенькова Г.В. побажаннями здоров`я, успіхів у роботі, миру та перемоги.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області дякує всім учасникам обласної методичної секції з підготовки службовців за активну участь у проведенні вебінару та методисту Навчально-методичного центру в Одеській області Шатохіну Б.І. за забезпечення технічної підтримки заходу.

МАТЕРІАЛИ ВЕБІНАРУ

Опубліковано в категорії: Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, Професійна підготовка | Залишити коментар