Архів автора: admin

Колектив НМЦ ПТО в Одеській області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті Корчевського Олександра Еммануїловича

Корчевський Олександр Еммануїлович протягом 20 років ( 1995 – 2015) очолював Навчально- методичний центр професійно-технічної освіти області.

Народився 1 січня 1942 року.

Закінчив Одеський державний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «Математика, теоретична механіка».

З 1985 по 2015 рік року працював в системі професійної (професійно-технічної) освіти області. Обіймав посади викладача математики, заступника директора Вищого професійного училища №1 м. Одеса.

Вагому частину своєї професійної діяльності присвятив підвищенню якостї підготовки кваліфікованих робітників, забезпеченню високого рівня методичного супроводу організації навчально-виробничого навчання в закладах професійної (професійно-технічної) освіти, зміні стереотипів суспільства щодо якості та престижності професійної освіти.

Завжди перебував у творчому пошуку щодо вдосконалення освітніх пропозицій сфери професійної освіти області. Доклав значних зусиль для формування позитивного іміджу системи профтехосвіти та педагогічній праці профтехосвітян. Створив потужний колектив методистів-професіоналів.

Олександр Еммануїлович був керівником проектів щодо розроблення Державних стандартів ПТО з актуальних професій для регіону, ініціатором поведення різноманітних регіональних конкурсів.

Профтехосвітяни Одещини знали Корчевького О.Е. як авторитетного професіонала своєї справи та багатогранну талановиту особистість. Цінували його як неперевершеного майстра написання сонетів, віршів, прози та маестро від профтехосвіти.

Нагороджений нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти», грамотами Мон України, Одеської облдержадміністрації. Одеської обласної ради, Департаменту освіти і науки Одеської облдержадміністрації.

До втрати близької людини ніколи не можна бути готовим, адже з нею йде частинка нашої душі. Важко знайти слова втіхи, неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати. Проте світлі спогади завжди будуть сильнішими за смерть…

Нехай світла пам’ять про Корчевського Олександра Еммануїловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА СЕКЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ СЛОВЕСНОСТІ

17 листопала 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області  було проведено секцію у формі онлайн -практикуму викладачів словесності на тему «Розвиток критичного мислення на уроках української мови, зарубіжної та української літератури».

 Відкрила роботу та  привітала учасників онлайн – практикуму методист кабінету загальноосвітньої підготовки   Світлана Василівна Соколюк .

Плютенко Людмила Василівнавикладач української мови та літератури ДНЗ ОПЛМТ, голова обласної методичної секції викладачів словесності, поінформувала про  те,  як під час уроків, розвиває критичне мислення. Показала саму структуру уроку та методи.

 

Поділились досвідом, як на практиці використовують інтерактивні методи для розвитку критичного мислення Лопакова Олена Миколаївна-викладач української мови ДНЗ ОПЛСП ПНПУ ім. К.Д.Ушинського та Гриньова Олена Григорівна-викладач  української мови та літератури ДНЗ ОПЛСП ПНПУ ім  К.Д.Ушинського.   Вони  разом з учасниками заходу, провели тьюторіум – практикум, під час якого застосували методи розвитку критичного мислення, а саме: сучасні платформи – інтерактивні дошки (linoit, padlet, gamboard); wordwall, mentimeter. Обговорили за допомогою методу СВОТ-аналіз позитивні та негативні сторони впровадження методики розвитку критичного мислення. Всім учасникам тьюторіуму, модератори презентували подарунки – розроблені наліпки з української мови та літератури для взаємозв’язку із здобувачами освіти у Telegram.

Підвела підсумок Соколюк Світлана Василівна – методист кабінету загальноосвітньої підготовки  НМЦ ПТО в Одеській області.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ГОЛОВНОГО БУХГАЛТЕРА ГУСЄВУ ЛЮДМИЛУ МИКОЛАЇВНУ

Шановна Людмило Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо миру і добра, тепла і сонця,

удачі і успіху у всіх починаннях,

коханя і міцної дружби, мріяти і виконувати свої мрії.

Міцного здоров’я!

Нехай життя підносить лише приємні сюрпризи,

а очі іскряться від щастя!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

РОБОЧА НАРАДА КОЛЕКТИВУ НМЦ ПТО

16 листопада 2022 року відбулася онлайн нарада колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

Під час зустрічі обговорили наступне:

  • накази та листи Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Одеської обасної державної адміністрації;
  • стан інформаційно-методичної допомоги педагогічним колективам в умовах воєнного стану;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників НМЦ ПТО. Підсумки курсів, вебінарів, тренінгів;
  • координація діяльності всеукраїнської робочої групи з розробки проєкту Державного освітнього стандарту з професії «Машиніст холодильних установок»;
  • моніторингові дослідження НМЦ ПТО, рекомендації за підсумками;
  • підготовка до написання звіту роботи за 2022 рік.
Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Антонюк Надію Онисимівну, методиста кабінету професійної підготовки

Шановна Надіє Онисимівно!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі, оптимізму,

успіхів, сили і енергії, стабільності та достатку!

Нехай Ваші плани втілюються у життя та приносять бажану радість

і задоволення, а будні і свята наповнюються любов’ю

рідних та близьких.

Щасливого життя та мирного неба!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар