Архів категорії: ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСКОВО-ПАТРИОТИЧНА ГРА «СОКІЛ»(ДЖУРА»)

ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР «НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЗАКЛАДІ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ»

14 листопада 2023 року відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів професійної (професійно – технічної) освіти в Одеській області у формі вебінару на тему: «Національно-патріотичне виховання у закладі професійної (професійно-технічної) освіти».

До заходу долучилася Наталія Михайленко, директор Одеського обласного центру патріотичного виховання дітей та молоді, яка розповіла про стан національно-патріотичного виховання на Одещині та поділилася планами на 2024 рік.

Заступник директора з навчально-виховної роботи туристсько-краєзнавчого підрозділу Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Ольга Проданова ознайомила учасників з керівними документами з питань національно-патріотичного виховання та всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл Джура».

На завершення Ольга Литвинюк, завідуюча кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області запропонувала присутнім розглянути декілька практичних порад та ресурсів, які можна буде використати у виховній роботі.

У ході заходу учасники активно брали участь у обговоренні важливих питань національно-патріотичного виховання.

Колектив НМЦ ПТО в Одеській області висловлює подяку усім учасникам заходу за активну участь.

Бажаємо наснаги, віри, творчих успіхів, перемоги і міцного здоров’я!

МАТЕРІАЛИ ЗАХОДУ

Опубліковано в категорії: Виховна робота, ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСКОВО-ПАТРИОТИЧНА ГРА «СОКІЛ»(ДЖУРА»), Новини | Залишити коментар