Архів категорії: Учнівське самоврядування

ВІДБУВСЯ ДИСКУСІЙНИЙ ІВЕНТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕЩИНИ

 16 листопада 2023 року у форматі онлайн відбувся дискусійний івент лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно – технічної) освіти Одеської області.

Відкрила роботу заходу Литвинюк Ольга завідувачка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Привітала учасників, ознайомила присутніх з планом роботи івенту та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О.

З проєктами для молоді, які реалізуються з допомогою дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) ознайомив Межерицький Данило. Продовжив доповідь і продемонстрував презентацію на тему: « Проєкт UpSift» – Помаз Роман та закликав учнівську молодь приєднуватися до ініціатив.

Продемонстрував презентацію «Пластик рятує життя» і розповів про проєктну діяльність учнівського колективу Петренко Павло – лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище», доповнила виступ та закликала однолітків долучатися до акції заступниця лідера Конюх Марія.

Присутні заходу активно брали участь в обговоренні, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Продовжила івент у формі дискусійного воркшопу на тему: «Беремо участь – беремо відповідальність: професії, які наближають нашу перемогу» – Гриньова Марія – методистка науково-методичної лабораторії управлінської діяльності  та забезпечення якості освіти кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Одеської академія неперервної освіти Одеської обласної ради, тренерка з освіти для демократичного громадянства та світи з прав людини. Протягом воркшопу було проведено низку інтерактивних вправ, яку присутні з величезним задоволенням виконували, обговорювали і ділилися яскравими емоціями.

Презентацію про «Організацію роботи учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О в Одеській області» продемонструвала Романчишина Ірина – методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області та представила присутнім групи лідерів учнівського самоврядування Одещини в соціальних мережах.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку спікерам заходу, особлива вдячність Гриньовій Марії за технічну підтримку, та активну участь у проведенні заходу.

Усім бажаємо здоров`я, творчих ідей та найшвидшої перемоги Україні!

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

КРУГЛИЙ СТІЛ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗП(ПТ)О НА ТЕМУ: «НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ»

19 травня 2023р. було проведено круглий стіл з лідерами учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О  на тему: «Наближаємо Перемогу разом».

Вітальним  словом відкрила  засідання  круглого столу,  привітала учасників заходу  –  Ольга Литвинюк, завідуюча  кабінету організаційно-методичної,  кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.  Продемонструвала презентацію «У кожного свій фронт», у якій ознайомила присутніх із статистичними даними у руслі волонтерського руху ЗП(ПТ)О в Одеській області протягом навчального року.

У презентації «Волонтери – янголи добра»  Ірина Романчишина, методистка НМЦ ПТО в Одеській області розповіла про кращі молодіжні ініціативи та здійснені доброчинні заходи  в ЗП(ПТ)О Одеської області.

Питання про «Доброчинну діяльність ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» описала в своїй презентації Анастасія Хрущова, лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

«Ми не маємо права залишатися осторонь» під таким гаслом виступила Наталія Завірюха, лідер учнівського самоврядування «Дунайський центр професійної освіти» та поділилася з присутніми здобутками свого навчального закладу у сфері волонтерської допомоги ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та нужденним людям.

«Волонтерська діяльність під час війни у професійній освіті» це питання підняла Лідія Рябкова, лідер учнівського самоврядування «Північний центр професійної освіти». У своїй презентації розповіла і поділилась досвідом:  як організована робота  і як працює осередок волонтерського руху в Саврані.

Що таке «Екологічне волонтерство»  розповів присутнім круглого столу  – Владислав Михайленко, PhD в галузі екології, асистент кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації, співзасновник ГО «Місто майбутнього», координатор проєкту «Пластик рятує життя». Доповідач поділився ідеями і доробками своєї організації, спонукав лідерів Одещини долучитися до волонтерського екологічного руху.

На завершення учасники обговорили побажання і ідеї для впровадження волонтерської діяльності в ЗП(ПТ)О.

Висловлюємо вдячність всім учасникам за активну участь у заході! Продовжуймо спільними зусиллями наближати перемогу разом! Ми кожен на своєму місці! У кожного свій фронт!

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ НА ТЕМУ: «ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ПАРТИСИПАЦІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ САМОВРЯДУВАННЯ»

Відкрив роботу заходу та привітав присутніх Шевченко Богдан, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомив присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О, провів тренінг з лідерами: «Згуртованість колективу».

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Волонтерський рух під час збройної агресії росії проти України». Дане питання висвітлив у своїй презентації Стоянов В.С., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про волонтерську діяльність у закладі освіти доповіла та продемонструвала насичену презентацію про проведену роботу лідерка учнівського самоврядування ДПТНЗ “Одеський професійний ліцей технологій та дизайну” – Владислава Грабар.

Своїми ідеями та успішними проектами про волонтерський рух поділилася лідерка учнівського самоврядування Північного центру професійної освіти – Лідія Рябкова.

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему: «Використання засобів електронної партисипації у діяльності самоврядування» –  Гриньова М.В.,  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді «УСі В ДІЇ!», КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Завершився онлайн-форум побажаннями здоров`я, творчих ідей, успіхів та швидкої Перемоги!

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам , які взяли активну участь у заході.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти відбувся форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти Одещини на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування»

Відкрила роботу заходу  та привітала присутніх Литвинюк О.М. завідувачка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О.

   

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах карантину: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила  Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Використання квесту як засобу активізації  діяльності учнів» дане питання висвітлив Стоянов В.С.  методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про проєктну діяльність учнівського колективу в умовах дистанційного навчання та карантину доповіла Жосан Анастасія  – лідер учнівського самоврядування ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти», та Котова А.М. лідер з числа випускників.  Присутні заходу активно брали участь в обговоренні, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Висвітлила тему «Перспективи розвитку учнівського самоврядування в Одеській області»  Дмитрук З.А. – завідувачка сектору позашкільної освіти, виховної роботи та молодіжної політики управління професійної та вищої освіти, молодіжної політики та організаційно-документального забезпечення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

В прямому діалозі  про «Ресурси щодо розвитку учнівського самоврядування на Одещині  ГО «Молодіжна рада в  Одеській області» провела свою роботу Назо Ю.О. голова ГО «Молодіжна рада Одеської області», регіональний координатор в ГО  «Молодіжна столиця України».

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування» та провела онлайн екскурсію навчальним середовищем «OMNIA»  фінської професійно-технічної освіти та екскурсію Інноваційним хабом Mektory –  Гриньова М.В.  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді “УСі В ДІЇ!”, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам засідання, які взяли активну участь у  заході.

Матеріали форуму:  https://docs.google.com/presentation/d/1VAjEB_iiS5a2ym-NIOqK7LngYo9d8LzV/edit?usp=sharing&ouid=106498957513204245097&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/presentation/d/1xxNiIGKggkqxV25L68gX_CDXQP0r8HRx/edit?usp=sharing&ouid=105524838428273330472&rtpof=true&sd=true

Опубліковано в категорії: Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

НАШІ ЛІДЕРИ

Склад ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на 2019/2020 навчальний рік

Познайомитись з нашими лідерами учнівського самоврядування ви можете тут: ЛІДЕРИ 2019-2020

 

Опубліковано в категорії: Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар