Архів категорії: Учнівське самоврядування

КОУЧИНГ ДЛЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ: СТВОРЕННЯ ОНЛАЙН-ГАЗЕТИ «ВІТРИЛА ОДЕЩИНИ»

7 червня 2024 року відбувся коучинг для лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини. Темою заходу була «Підготовка матеріалів для випуску онлайн-газети «Вітрила Одещини»».

Захід відкрила Ірина Романчишина, методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Вона привітала присутніх та ознайомила їх з планом роботи. Ірина Романчишина також підняла питання щодо вимог до оформлення, рубрик та корисних порад до змісту онлайн-газети.

До коучингу долучилися запрошені представниці ДНЗ «Одеський професійний ліцей Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського» – Олена Гриньова та Олена Лопакова, які активно співпрацюють з НМЦ ПТО в Одеській області.

Під час заходу учнівська молодь створила макет майбутньої онлайн-газети, визначилися з рубриками та періодичністю випуску. В прямому діалозі обговорювали назву газети, технічні моменти оформлення та інші важливі аспекти. Лідери учнівського самоврядування активно долучалися до дискусій, доповнювали пропозиції та зауваження.

Учасникам заходу було дано творче завдання: на спільній дошці «Padlet» запропонувати назву газети та до 19 червня 2024 року наповнити обрані рубрики статтями з життя закладу профосвіти.

Ми з нетерпінням очікуємо на випуск першої молодіжної онлайн газети профтехосвітянської молоді Одещини наприкінці червня 2024 року.

Завершили захід щирими побажаннями успіхів, процвітання, творчих ідей, миру та здоров’я.

Керівництво та колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлюють щиру подяку всім учасникам за активну участь у заході.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Коментарі Вимкнено до КОУЧИНГ ДЛЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ: СТВОРЕННЯ ОНЛАЙН-ГАЗЕТИ «ВІТРИЛА ОДЕЩИНИ»

ЗАПИС ВЕБІНАРУ ДЛЯ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗП(ПТ)О ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ “РОБІТНИЧА ПРОФЕСІЯ: КРЕАТИВ ТА ФОРМУЛА УСПІХУ”

Ласкаво просимо до перегляду запису вебінару, присвяченого темі “Робітнича професія: креатив та формула успіху”. Цей вебінар відбувся за участі лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

У ході заходу розкрито ключові аспекти сучасних робітничих професій, зосереджено увагу на важливості креативного підходу до роботи та його впливу на досягнення успіху.

Ви дізнаєтесь, як інноваційні методи можуть підвищити ефективність і задоволення від професійної діяльності.

У цьому записі ви побачите:

  • Презентації про роль і значення робітничих професій у сучасному світі.

  • Надихаючі виступи спікерів, які поділяться своїм досвідом і успішними прикладами.

  • Практичні поради та техніки для розвитку креативного мислення та впровадження інновацій у роботу.

  • Обговорення, як учнівське самоврядування може сприяти професійному розвитку здобувачів освіти і підтримувати їх у навчанні.

Цей вебінар є безцінним ресурсом для всіх, хто прагне розширити свої знання, вдосконалити навички та знайти нові шляхи до успіху в робітничих професіях.

Дивіться запис і дізнайтеся, як креативність і професіоналізм можуть стати вашою формулою успіху!

Не пропустіть шанс зробити перший крок до успішної кар’єри та стати лідером у своїй професії!

Дякуємо за ваш інтерес і бажаємо приємного перегляду! https://youtu.be/3cB9YHZ6038

Опубліковано в категорії: Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

21 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ВІДБУВСЯ КОУЧИНГ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕЩИНИ НА ТЕМУ «ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ЧОМУ ВАЖЛИВО ЇЇ РОЗВИВАТИ»

Відкрила роботу заходу та привітала присутніх Ірина Романчишина, методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила учасників з планом роботи та деталями проведення  коучингу. Підняла і висвітлила питання про згуртованість колективу і активність у групі «Лідери учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О Одещини» та обговорила з присутніми про основні причини, бар׳єри та перешкоди у популяризації учнівської групи. У своїй презентації «Наша мета – творити» Ірина Романчишина закликала присутніх до створення молодіжної регіональної онлайн газети.

Учасники заходу з захопленням підтримали подану ідею і розпочали коучинг. На захід було запрошено представниць ДНЗ «Одеський професійний ліцей Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського» – Олену Гриньову та Олену Лопакову, справжніх корифеїв у цифровій грамотності.

У командній роботі присутні визначились, за допомогою моніторингу,  в якій програмі будуть продовжувати роботу, зупинились на застосунку «Padlet».

Учнівською молоддю, за час проведення коучингу, було створено власні макети майбутніх онлайн газет; присутні визначились з рубриками і періодичністю випуску.

В прямому діалозі про ідеї для створення рубрик, тонкощі цифрової грамотності, активно долучилися і доповнювали зауваженнями лідери учнівського самоврядування: Микита Діренко, Павло Петренко, Іван Ткаченко, Олександр Черкасов.

На завершення заходу учасникам було дано творче домашнє завдання: на спільній дошці Padlet: створити онлайн газету свого закладу освіти і до середини квітня постійно поповнювати інформацією про учнівське життя в ліцеї (училищі).

Покладену організаторами мету було виконано! Захід пройшов напрочуд емоційно, жваво і плідно! Тепер ми чекаємо на наступну зустріч, яку запланували на квітень.

Закрили засідання обласної методичної секції з щирими побажаннями успіхів, процвітання, творчих ідей, здоров`я та мирного неба над Україною!

Керівництво та колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює щиру подяку всім учасникам заходу за 100% явку, активну участь та позитивні емоції.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Коментарі Вимкнено до 21 БЕРЕЗНЯ 2024 РОКУ ВІДБУВСЯ КОУЧИНГ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕЩИНИ НА ТЕМУ «ЦИФРОВА ГРАМОТНІСТЬ ТА ЧОМУ ВАЖЛИВО ЇЇ РОЗВИВАТИ»

ВІДБУВСЯ ДИСКУСІЙНИЙ ІВЕНТ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕЩИНИ

 16 листопада 2023 року у форматі онлайн відбувся дискусійний івент лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно – технічної) освіти Одеської області.

Відкрила роботу заходу Литвинюк Ольга завідувачка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Привітала учасників, ознайомила присутніх з планом роботи івенту та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О.

З проєктами для молоді, які реалізуються з допомогою дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) ознайомив Межерицький Данило. Продовжив доповідь і продемонстрував презентацію на тему: « Проєкт UpSift» – Помаз Роман та закликав учнівську молодь приєднуватися до ініціатив.

Продемонстрував презентацію «Пластик рятує життя» і розповів про проєктну діяльність учнівського колективу Петренко Павло – лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище», доповнила виступ та закликала однолітків долучатися до акції заступниця лідера Конюх Марія.

Присутні заходу активно брали участь в обговоренні, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Продовжила івент у формі дискусійного воркшопу на тему: «Беремо участь – беремо відповідальність: професії, які наближають нашу перемогу» – Гриньова Марія – методистка науково-методичної лабораторії управлінської діяльності  та забезпечення якості освіти кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Одеської академія неперервної освіти Одеської обласної ради, тренерка з освіти для демократичного громадянства та світи з прав людини. Протягом воркшопу було проведено низку інтерактивних вправ, яку присутні з величезним задоволенням виконували, обговорювали і ділилися яскравими емоціями.

Презентацію про «Організацію роботи учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О в Одеській області» продемонструвала Романчишина Ірина – методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області та представила присутнім групи лідерів учнівського самоврядування Одещини в соціальних мережах.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку спікерам заходу, особлива вдячність Гриньовій Марії за технічну підтримку, та активну участь у проведенні заходу.

Усім бажаємо здоров`я, творчих ідей та найшвидшої перемоги Україні!

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

КРУГЛИЙ СТІЛ З ЛІДЕРАМИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗП(ПТ)О НА ТЕМУ: «НАБЛИЖАЄМО ПЕРЕМОГУ РАЗОМ»

19 травня 2023р. було проведено круглий стіл з лідерами учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О  на тему: «Наближаємо Перемогу разом».

Вітальним  словом відкрила  засідання  круглого столу,  привітала учасників заходу  –  Ольга Литвинюк, завідуюча  кабінету організаційно-методичної,  кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.  Продемонструвала презентацію «У кожного свій фронт», у якій ознайомила присутніх із статистичними даними у руслі волонтерського руху ЗП(ПТ)О в Одеській області протягом навчального року.

У презентації «Волонтери – янголи добра»  Ірина Романчишина, методистка НМЦ ПТО в Одеській області розповіла про кращі молодіжні ініціативи та здійснені доброчинні заходи  в ЗП(ПТ)О Одеської області.

Питання про «Доброчинну діяльність ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» описала в своїй презентації Анастасія Хрущова, лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту».

«Ми не маємо права залишатися осторонь» під таким гаслом виступила Наталія Завірюха, лідер учнівського самоврядування «Дунайський центр професійної освіти» та поділилася з присутніми здобутками свого навчального закладу у сфері волонтерської допомоги ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам та нужденним людям.

«Волонтерська діяльність під час війни у професійній освіті» це питання підняла Лідія Рябкова, лідер учнівського самоврядування «Північний центр професійної освіти». У своїй презентації розповіла і поділилась досвідом:  як організована робота  і як працює осередок волонтерського руху в Саврані.

Що таке «Екологічне волонтерство»  розповів присутнім круглого столу  – Владислав Михайленко, PhD в галузі екології, асистент кафедри екології та охорони довкілля Одеського державного екологічного університету, член Ради молодих вчених при Одеській обласній державній адміністрації, співзасновник ГО «Місто майбутнього», координатор проєкту «Пластик рятує життя». Доповідач поділився ідеями і доробками своєї організації, спонукав лідерів Одещини долучитися до волонтерського екологічного руху.

На завершення учасники обговорили побажання і ідеї для впровадження волонтерської діяльності в ЗП(ПТ)О.

Висловлюємо вдячність всім учасникам за активну участь у заході! Продовжуймо спільними зусиллями наближати перемогу разом! Ми кожен на своєму місці! У кожного свій фронт!

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар