Архів категорії: Учнівське самоврядування

Засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Одеській області

       03 квітня 2019 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти відбулось засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Одеській області.
Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, відкрив засідання та привітав учасників заходу.
Про особливості ведення документації в роботі керівника гуртка розповіла Дьяченко В.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання. 

    Досвідом роботи з організації вокально-танцювального гуртка поділилась Духанова Л.П., керівник вокального гуртка ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури”.
Яйсо П.В, керівник гуртка художньої самодіяльності ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти”, презентував власну роботу з формування духовної культури та художньо-естетичних почуттів засобами мистецтва під час гурткової роботи. 

       Бездітна О.Г., керівник гуртка плетіння ДНЗ “Північний центр професійно-технічної освіти”, надала рекомендації щодо продуктивної роботи з учнями на гурткових заняттях. 

    З організаційно-педагогічними основами діяльності гуртка декоративно-прикладного мистецтва ознайомила присутніх Кудінова О.В., керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва ДНЗ “Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д. Ушинського”.
Педагоги активно ділились досвідом та обговорювали актуальні питання роботи гуртків в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції соціальних педагогів закладів професійно (професійно-технічної) освіти в Одеській області

27 березня 2019 року на базі ДНЗ «Одеське професійно – технічне училище машинобудування» відбулося засідання обласної методичної секції соціальних педагогів закладів професійно (професійно-технічної) освіти в Одеській області.

Відкрила секцію та виступила з презентацією «Методичні рекомендації щодо здійснення педагогічної роботи з соціально – правового захисту дітей з особливими освітніми потребами» Романчишина Ірина Василівна, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про соціально – правову допомогу та представлення інтересів дитини з особливими освітніми потребами у відповідних органах і службах, розповіла Тарасенко Вікторія Сергіївна – доцент кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія».

Біленька Оксана Анатоліївна – практичний психолог ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту» ознайомила присутніх з алгоритмом діяльності практичного психолога і соціального педагога, в умовах інклюзивної  освіти.

Гук Вікторія Олександрівна – соціальний педагог ДНЗ «Подільський професійний ліцей» висвітлила питання діагностики потреб учнів з особливими освітніми  потребами та обмеженими можливостями.

У презентаційному медіа-меседжі «Роль соціального педагога у соціально – педагогічному супроводі учнів з особливими освітніми потребами» взяла участь Врублевська Наталія Василівна – заступник директора з навчально – виховної роботи ДНЗ «Білгород – Дністровський професійний будівельний ліцей».

Терехова Наталія Валеріївна – адміністратор благодійного товариства «Добрий самарянин» ознайомила присутніх із співпрацею товариства з навчальними закладами та громадськими організаціями м.Одеса, які допомагають людям з обмеженими можливостями.

Заступник  директора з навчально – виробничої роботи ДНЗ «Одеський центр професійно – технічної освіти» Александрова Світлана Олександрівна, поділилася з колегами досвідом технології забезпечення доступності освітнього простору професійно – технічного навчального закладу для учнів з порушеннями слуху.

У ході засідання Шуляк Юлія – лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеське професійно – технічне училище машинобудування» розповіла і продемонструвала презентацію про вплив учнівського самоврядування в соціалізації учнів з особливими освітніми потребами та обмеженими можливостями.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує керівництву закладу ДНЗ «Одеське професійно–технічне училище машинобудування» за організацію та підтримку у проведенні секції.

Всім учасникам засідання обласної методичної секції висловлюємо подяку за співпрацю.

 

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Відкритий діалог: сучасна професійна освіта

   У рамках Тижня Відкритого Уряду України 12 березня 2019 року за участі директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України та представників учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти відбулася відкрита дискусія.

     «Якими є переваги та недоліки профосвіти, чого бракує учням для успішного навчання, як можна вирішити наявні проблеми у зазначеній сфері?» – ці та інші питання обговорювалися  під час заходу “Відкритий діалог: сучасна професійна освіта”. Спілкування проходило у форматі гри. Усі учасники розповідали управлінцям про навчальний процес, освітні потреби, а також запропонували можливі рішення.

У зустрічі представників учнівського активу з усіх областей України   взяла участь Голова регіональної ради лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О ­­­­­­­­­­в Одеській області – Драган Катерина – учениця ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

Бажаємо успіхів і чекаємо на творчу реалізацію здобутих знань!

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

НАШІ ЛІДЕРИ

Склад ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на 2018/2019 навчальний рік

Познайомитись з нашими лідерами учнівського самоврядування ви можете за цим посиланням: Лідери

 

Опубліковано в категорії: Учнівське самоврядування | Залишити коментар

ПЛАН РАДИ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

план ради лiдерiв

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Учнівське самоврядування | Залишити коментар