Архів категорії: Учнівське самоврядування

10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ НА ТЕМУ: «ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ПАРТИСИПАЦІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ САМОВРЯДУВАННЯ»

Відкрив роботу заходу та привітав присутніх Шевченко Богдан, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомив присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О, провів тренінг з лідерами: «Згуртованість колективу».

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Волонтерський рух під час збройної агресії росії проти України». Дане питання висвітлив у своїй презентації Стоянов В.С., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про волонтерську діяльність у закладі освіти доповіла та продемонструвала насичену презентацію про проведену роботу лідерка учнівського самоврядування ДПТНЗ “Одеський професійний ліцей технологій та дизайну” – Владислава Грабар.

Своїми ідеями та успішними проектами про волонтерський рух поділилася лідерка учнівського самоврядування Північного центру професійної освіти – Лідія Рябкова.

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему: «Використання засобів електронної партисипації у діяльності самоврядування» –  Гриньова М.В.,  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді «УСі В ДІЇ!», КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Завершився онлайн-форум побажаннями здоров`я, творчих ідей, успіхів та швидкої Перемоги!

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам , які взяли активну участь у заході.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти відбувся форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти Одещини на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування»

Відкрила роботу заходу  та привітала присутніх Литвинюк О.М. завідувачка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О.

   

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах карантину: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила  Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Використання квесту як засобу активізації  діяльності учнів» дане питання висвітлив Стоянов В.С.  методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про проєктну діяльність учнівського колективу в умовах дистанційного навчання та карантину доповіла Жосан Анастасія  – лідер учнівського самоврядування ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти», та Котова А.М. лідер з числа випускників.  Присутні заходу активно брали участь в обговоренні, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Висвітлила тему «Перспективи розвитку учнівського самоврядування в Одеській області»  Дмитрук З.А. – завідувачка сектору позашкільної освіти, виховної роботи та молодіжної політики управління професійної та вищої освіти, молодіжної політики та організаційно-документального забезпечення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

В прямому діалозі  про «Ресурси щодо розвитку учнівського самоврядування на Одещині  ГО «Молодіжна рада в  Одеській області» провела свою роботу Назо Ю.О. голова ГО «Молодіжна рада Одеської області», регіональний координатор в ГО  «Молодіжна столиця України».

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування» та провела онлайн екскурсію навчальним середовищем «OMNIA»  фінської професійно-технічної освіти та екскурсію Інноваційним хабом Mektory –  Гриньова М.В.  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді “УСі В ДІЇ!”, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам засідання, які взяли активну участь у  заході.

Матеріали форуму:  https://docs.google.com/presentation/d/1VAjEB_iiS5a2ym-NIOqK7LngYo9d8LzV/edit?usp=sharing&ouid=106498957513204245097&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/presentation/d/1xxNiIGKggkqxV25L68gX_CDXQP0r8HRx/edit?usp=sharing&ouid=105524838428273330472&rtpof=true&sd=true

Опубліковано в категорії: Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

НАШІ ЛІДЕРИ

Склад ради лідерів учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на 2019/2020 навчальний рік

Познайомитись з нашими лідерами учнівського самоврядування ви можете тут: ЛІДЕРИ 2019-2020

 

Опубліковано в категорії: Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області

   28 листопада 2019 року відбувся форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

Роботу форуму розпочала Романчишина І.В., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила учнівську молодь з методами проектної діяльності учнівського колективу «Лабораторія проектів». Учні активно обговорили, над якими проектами мають бажання працювати протягом навчального року, як співпрацювати з громадами.

      Стоянов В.С., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, закцентував увагу учасників на актуальності роботи представників учнівського самоврядування щодо розкриття творчих здібностей.

      Під час проведення тренінгу «Я- лідер» Біленька О.А., практичний психолог ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту», дала нагоду учнівським лідерам познайомитись ближче, розкрити свої лідерські якості, організаторські здібності та поділитись креативними ініціативами.

       Про учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу, з досвіду своєї роботи, ознайомив присутніх ровесників Абрамянц Костянтин – лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту», розповів про яскраві і дієві акції, проекти, зустрічі з видатними особами Одеси.

          Методист  кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області Стоянов В.С. провів з лідерами панельну дискусію на тему: «Президент лідерів Одещини – яким він має бути». Учні обговорювали це питання жваво і емоційно.

         Учасники не лише пройшли тренінг і подискутували, але також  провели вибори координаторів за регіонами Одеської області та обрали лідера учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

    Драган Катерина, учениця ДНЗ «Одеське вище професійне училище туристичного сервісу», лідер учнівського самоврядування області, здала свої повноваження в зв’язку з закінченням навчання. Шляхом відкритого голосування обрали наступника – Польнау Геннадія, учня  ДНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей».

         На завершення усі присутні отримали сертифікати учасників форуму  лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

    Висловлюємо вдячність за співпрацю керівництву ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського» та всім учасникам форуму.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

На Хмельниччині відбувся Відкритий зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

З 05 по 07 червня 2019 року на  базі ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У даному заході узяли участь лідери учнівського самоврядування Хмельницької, Вінницької, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської областей. Адміністрація та лідер учнівського самоврядування ліцею гостинно зустріли учасників зльоту.

  Від Одеського регіону були присутні і отримали сертифікати учасників зльоту: Абрамянц Костянтин  – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» та Польнау Геннадій – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей».

Відповідно до  програми зльоту лідерів учнівського відбулися такі заходи:

  1. Співзасновниця Агенції MARTO, менеджер проектів в ГО «Хмельницький енергетичний кластер», аналітик в ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР»» Каритун С.В.  провела  лекцію про лідерство та активність.
  2. Засновник  консультативно-тренінгового центру психології, психолог-консультант, коуч, арт-терапевт Маримонська А.П. провела семінар-тренінг: «Емоційний інтелект і можливості його розвитку».
  3. Майстер-клас з декоративно-вжиткового мистецтва провела керівник гуртка декоративно-вжиткового мистецтва ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» Нікітіна О.М.
  4. Флеш-моб «Україно моя!»

Сюрпризом для учасників, на завершення заходу, стала екскурсія видатними місцями і дискотека.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар