Архів категорії: ЗНО

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ ПРИЙНЯЛА РІШЕННЯ ЩОДО ЗНО ТА ДПА У 2022

24 березня 2022 року Верховна Рада України ухвалила законопроєкт №7132, яким дозволено одноразову зміну алгоритмів вступу до університетів та складання ДПА.

Завдяки цифровізації будуть створені максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії, а під час офлайн процедур будуть максимально дотримані безпекові протоколи.

Більше ТУТ

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар

Інтернет-конференція щодо перебігу реєстрації для участі в ЗНО-2022

НМЦ ПТО в Одеській області повідомляє, що сьогодні 23 лютого 2022 року представники ЗП(ПТ)О Одеської області, які відповідають за реєстрацію учасників ЗНО в 2022 році мали змогу взяти участь у інтернет-конференції, що  відбулася  на базі ОРЦОЯО (платформа YouTube). Відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів в закладах професійної (професійно-технічної) освіти отримали від працівників ОРЦОЯО фахову та корисну інформацію, щодо перебігу реєстрації здобувачів освіти для участі в ЗНО-2022, які проходитимуть державну підсумкову атестацію у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Як завжди скористатися додатковою,  необхідною для Вас інформацією, щодо ЗНО-2022 Ви можете за посиланням: https://test-center.od.ua/zno/gotuyemosya-do-zno/

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

Увага! 23 лютого 2022 року відбудеться інтернет-конференція з питань перебігу реєстрації для участі в ЗНО-2022 в Одеській області

Шановні колеги!

Повідомляємо, що  23 лютого 2022 року о 11.00 годині на базі ОРЦОЯО (платформа YouTube) відбудеться інтернет-конференція з питань перебігу реєстрації для участі в ЗНО-2022 в Одеській області. Підключення учасників інтернет-конференції здійснюватиметься 23 лютого 2022 року з 10.00 год. до 11.00 год. за посиланням, розміщеним на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО (http://www.test-center.od.ua/).

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

Вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022»

Шановні колеги!

Нагадуємо вам , що 16 лютого 2022 року о 15.00 годині відбудеться вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022», під час якого буде обговорено особливості підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року на етапі реєстрації, розглянуто характеристики сертифікаційних робіт з біології і географії з прикладами завдань ЗНО минулих років та надано відповіді на запитання учасників вебінару працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Підключення до вебінару здійснюватиметься 16 лютого 2022 року з 14.00 год. до 15.00 год. за посиланням, розміщеним на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО.

Опубліковано в категорії: ЗНО, Новини | Залишити коментар

Розклад занять до проєкту обласної державної адміністрації «ЗНО на 200 балів»

Розклад-занять-1.docx

Розклад-занять.docx

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар