Архів категорії: ЗНО-2020

Навчально-методичний семінар «Організаційно-методичне забезпечення ЗНО-2020»

6 грудня 2019 року  на базі Одеського ліцею будівництва та архітектури Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти (ОРЦОЯО) провели навчально-методичний семінар «Організаційно-методичне забезпечення ЗНО-2020».

На семінарі були присутні 36 представників які  опікуються питаннями організації та проведення ДПА у формі ЗНО у закладах професійної освіти Одеської області.

Відкрили семінар Анісімов Анатолій Юрійович, директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області.

Розпочали засідання хвилиною мовчання в пам’ять загиблих під час трагедії яка сталася в ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

Актуальною інформацією щодо підготовки та проведення ДПА в формі ЗНО поділився Анісімов А.Ю., директор ОРЦОЯО.

 Працівники центру ОРЦОЯО провели аналітичну характеристику сертифікаційних робіт за 2019 рік та надали методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО у розрізі предметів зовнішнього незалежного оцінювання -2020, а саме:

Історії України – Афанасьєв М.М., методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО;

Математики – Орлов С.А. , методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО;

Української мови і літератури – Білик К.М. – заступник начальника організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

З матеріалами семінару ви можете ознайомитись за посиланням :

https://drive.google.com/open?id=1aN8Pe2i1szFM2A7TKCcaKEIqml8iup0u

      Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує учасникам засідання за плідну працю, а також керівництву закладу ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» за  доброзичливий прийом та технічну можливість у проведенні заходу.

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

УВАГА! МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПРОГРАМИ ЗНО З МАТЕМАТИКИ НА 2021 РІК

МОН пропонує для громадського обговорення проєкт програми ЗНО з математики на 2021 рік.

Ознайомитись можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/mon-proponuye-dlya-gromadskogo-obgovorennya-proyekt-programi-zno-z-matematiki-na-2021-rik

Пропозиції надсилати представнику ІМЗО, Андрію Панькову на е-пошту andriy.pankov@imzo.gov.ua до 29.08.2019.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

Увага! Важливо про ЗНО

Про внесення зміни до Умов участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання (наказ від 26.11.2015 № 95)

Наказ УЦОЯО № 86 від 21.05.2019 року. Ознайомитись можна за посиланням: https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/64615/

 

 

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

УВАГА! ВАЖЛИВО ПРО ЗНО!!!

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області нагадує, що комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти надсилають до 18 березня 2019 року.

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та активізації реєстрації осіб для участі у ЗНО-2019 Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти 12 березня 2019 року проведено інтернет-конференцію.

З матеріалами інтернет-конференції можна ознайомитись за посиланням: https://youtu.be/1Nkl-hoKdGM

 

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

Інструктивно-методичний семінар-нарада на тему «Особливості реєстрації для участі в ЗНО – 2019»

Зовнішнє оцінювання проводиться з метою забезпечення права осіб на рівний доступ до вищої освіти та оцінювання відповідності результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, державним вимогам.

Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2019 році відбувається відповідно до Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  від 10.01.2017 № 25,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 січня 2017 р. за № 118/29986, зі змінами, внесеними згідно з  наказами Міністерства освіти і науки України   № 1487 від 15.11.2017, № 1353 від 07.12.2018

У кожному закладі професійної (професійно-технічної), де учні здобудуть повну загальну середню освіту в поточному навчальному році,   визначений відповідальний за формування комплектів реєстраційних документів.

З метою ознайомлення відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів з Нормативно-правовим забезпеченням організації реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти провели 28 січня 2019 року інструктивно-методичний семінар-нараду на тему «Особливості реєстрації для участі в ЗНО – 2019».

Відкрили семінар, привітали його учасників Анісімов Анатолій Юрійович, директор ОРЦОЯО та Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області.​

Представники Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти на високопрофесійному рівні донесли всю необхідну інформацію до учасників семінару у вигляді презентацій:

  • Нормативно-правове забезпечення організації зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
  • Порядок реєстрації для участі у ЗНО – 2019;
  • Технологія формування комплектів реєстраційних документів у закладах освіти;
  • Інформаційно-роз`яснювальна робота як фактор підвищення ефективності реєстрації для участі в ЗНО. Проведення тематичних класних годин в закладах освіти.

Навчально-методичний центр професійно – технічної освіти в Одеській області дякує учасникам за плідну працю, а також колектив Відокремленого підрозділу «Об’єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» за надану технічну можливість проведення даного заходу.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар