Архів категорії: ЗНО-2020

Методичні рекомендації щодо особливостей проведення ДПА з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2019/2020 н.р.

До уваги та використання у роботі!

Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України щодо особливостей проведення державної підсумкової атестації з іноземних мов у закладах загальної середньої освіти в 2019/2020 н.р.  ДПА з іноземних мов 2019-2020

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

Щодо проведення державної підсумкової атестації в 2019/2020 навчальному році

Шановні колеги!

До вашої уваги лист МОН № 1/9-2 від 03.01.20 року “Щодо проведення державної підсумкової атестації в 2019/2020 навчальному році”.

Ознайомитись можна за посиланням:http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/70403/

 

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

СТАРТУВАЛА РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО

Розпочалась реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання.

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, кандидати мають створити і заповнити реєстраційну картку на сайті УЦОЯО у розділі “ЗНО/ДПА”. Після цього, випускники шкіл 2020 року, студенти професійно-технічних закладів і коледжів готують пакет документів та подають його особі, відповідальній за реєстрацію у кожному конкретному закладі.

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

Навчально-методичний семінар-нарада «Особливості реєстрації для участі в ЗНО-2020»

    30 січня 2020 року Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти провели навчально-методичний семінар-нараду для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів у закладах професійної освіти. На семінарі були присутні координатори з питань реєстрації здобувачів освіти для проходження ДПА у формі ЗНО.

Відкрили семінар Анісімов А. Ю., директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, Чепіс Т. П., завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області.

   

Анісімов А.Ю., ознайомив присутніх з нормативним забезпеченням реєстрації для участі у ЗНО 2020 року.

Ткаченко С.В., начальник відділу інформаційних технологій ОРЦОЯО, ознайомила з технологіями формування комплектів реєстраційних документів у ЗПО.

Білик К.М., заступник начальника організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО, провела інформаційно-роз`яснювальну роботу щодо підвищення ефективності реєстрації здобувачів освіти для проходження ДПА у формі ЗНО.

Працівники Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти давали кваліфіковані відповіді на численні питання учасників семінару.

Чепіс Т. П., підвела підсумок семінару-наради.

З матеріалами семінару-наради ви можете ознайомитись за посиланням : https://drive.google.com/open?id=13Z3mvPCIv_ZcZRfh3Vce_bSogQ0mWQb3

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує учасникам засідання за плідну працю, а також керівництву закладу ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» за  доброзичливий прийом та технічну можливість у проведенні заходу.

 

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар

Навчально-методичний семінар «Організаційно-методичне забезпечення ЗНО-2020»

6 грудня 2019 року  на базі Одеського ліцею будівництва та архітектури Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Департаментом освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти (ОРЦОЯО) провели навчально-методичний семінар «Організаційно-методичне забезпечення ЗНО-2020».

На семінарі були присутні 36 представників які  опікуються питаннями організації та проведення ДПА у формі ЗНО у закладах професійної освіти Одеської області.

Відкрили семінар Анісімов Анатолій Юрійович, директор Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти, Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області.

Розпочали засідання хвилиною мовчання в пам’ять загиблих під час трагедії яка сталася в ДВНЗ «Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу».

Актуальною інформацією щодо підготовки та проведення ДПА в формі ЗНО поділився Анісімов А.Ю., директор ОРЦОЯО.

 Працівники центру ОРЦОЯО провели аналітичну характеристику сертифікаційних робіт за 2019 рік та надали методичні рекомендації щодо підготовки до ЗНО у розрізі предметів зовнішнього незалежного оцінювання -2020, а саме:

Історії України – Афанасьєв М.М., методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО;

Математики – Орлов С.А. , методист організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО;

Української мови і літератури – Білик К.М. – заступник начальника організаційно-методичного відділу ОРЦОЯО.

З матеріалами семінару ви можете ознайомитись за посиланням :

https://drive.google.com/open?id=1aN8Pe2i1szFM2A7TKCcaKEIqml8iup0u

      Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує учасникам засідання за плідну працю, а також керівництву закладу ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури» за  доброзичливий прийом та технічну можливість у проведенні заходу.

Опубліковано в категорії: ЗНО-2020, Новини | Залишити коментар