Архів категорії: НМТ

ПРО ОСОБЛИВОСТІ РЕЄСТРАЦІЇ ДЛЯ УЧАСТІ В НМТ В 2024 РОЦІ

12 березня 2024 року працівники НМЦ ПТО в Одеській області та відповідальні за організацію національного мультипредметного тесту у ЗП(ПТ)О взяли участь у інструктивно-методичному семінарі-нараді щодо особливостей реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті в 2024 році,  який проведено на базі Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти (платформа YouTube).

Адміністрація Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти довела до відома учасників семінару-наради, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.02.2024 № 222 «Про організацію та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту», згідно з вимогами Регламенту роботи пункту реєстрації учасників національного мультипредметного тесту в 2024 році, затвердженого наказом Українського центру оцінювання якості освіти від 29.02.2024 № 20, з метою створення оптимальних умов для реєстрації осіб для участі в національному мультипредметному тесті 2024 року, в Одеській області створена мережа пунктів реєстрації, яка затверджена наказом ОРЦОЯО від 05.03.2024 № 01-17 «Про організацію реєстрації учасників національного мультипредметного тесту 2024 року». Перелік пунктів реєстрації, інформація щодо їхнього місцезнаходження, режиму роботи і прізвищ, імен та по батькові відповідальних за пункти реєстрації розміщені на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

14 березня о 9.00 розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті . Триватиме вона до 11 квітня включно. Український центр оцінювання якості освіти забезпечить реєстрацію в безпаперовій формі.

Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступникові / потенційній вступниці потрібно буде за допомоги спеціального сервісу, розміщеного на вебсайті УЦОЯО, самостійно створити персональний кабінет (зазначити особисті дані: реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дату народження, дані документа, що посвідчує особу)  та виконати в ньому такі дії:

  • Зазначити реєстраційні дані (контактну інформацію, категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років», указати на потребу створення особливих (спеціальних) умов), вибрати із запропонованих переліків навчальний предмет на вибір і населений пункт в Україні або за кордоном, де він / вона планує проходити НМТ, а також мову складання предметів сертифікаційної роботи;
  • завантажити сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
  • надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти, натиснувши відповідну кнопку в сервісі.

Стежте за новинами на сайтах УЦОЯО та ОРЦОЯО — і не пропустите жодної важливої інформації щодо реєстрації для участі в НМТ та проведення тестування.

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Залишити коментар

ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР В РЕЖИМІ ОНЛАЙН «ГОДИНА ВІРТУАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ З ОДЕСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ»

28 лютого 2024 року відбувся вебінар в режимі онлайн «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти» щодо підготовки до складання у 2024 році біології, хімії, фізики та географії як предметів НМТ на вибір.

У вебінарі взяли участь методисти НМЦ ПТО, викладачі біології, хімії, фізики та географії закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Було зазначено, що вже є затверджений календар проходження НМТ 2024, про період реєстрації на НМТ. Провідні спеціалісти КЗВО “Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради” з предметів біології, хімії, фізики та географії надали інформацію про правила нарахування балів за проходження НМТ-2024 та ретельно проаналізували результати НМТ-2023 з відповідних предметів, надали слайди, з яких видно, завдання з яких тем виявилися найскладнішими, на що потрібно звернути особливу увагу при підготовці до НМТ-2024.

У ході вебінару були дані відповіді на запитання учасників вебінару.

Дякуємо за проведений вебінар та корисну інформацію.

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Залишити коментар

УВАГА!

 

28 лютого 2024 року планується проведення вебінару «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти» щодо підготовки до складання у 2024 році біології, хімії, фізики та географії як предметів НМТ на вибір. Підключення учасників вебінару відбуватиметься 28 лютого 2024 року з 13.00 до 14.00 години на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua/ за посиланням, яке буде розміщено в день проведення вебінару.

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Коментарі Вимкнено до УВАГА!

ГОДИНА ВІРТУАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ З ОДЕСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО СКЛАДАННЯ У 2024 РОЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ОБОВ’ЯЗКОВОГО ПРЕДМЕТА НМТ, УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ (НА ПРИКЛАДІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ) ЯК ПРЕДМЕТІВ НМТ НА ВИБІР

30 січня 2024 року методисти НМЦ ПТО в Одеській області та викладачі української мови, української літератури та англійської мови закладів професійної (професійно-технічної) освіти долучилися до участі у вебінарі «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти» щодо підготовки до складання у 2024 році української мови як обов’язкового предмета НМТ, української літератури та іноземних мов (на прикладі англійської мови) як предметів НМТ на вибір.

В умовах воєнного стану дуже важливо підготувати випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти до складання НМТ.

Під час зустрічі представники ОРЦОЯО розкрили низку питань, пов`язаних з особливостями проведення цьогорічного тестування, ознайомили з організацією та графіком сесій проведення НМТ у 2024 році, повідомили про загальні характеристики предметних тестів та схеми нарахування балів за виконання їх завдань, а також охарактеризували кількість і форми тестових завдань із кожного предмета та час на їх виконання.

Були запропоновані різні вебресурси для самостійної підготовки здобувачів освіти до НМТ-2024

Дякуємо працівникам Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти за надану змістовну інформацію.

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Коментарі Вимкнено до ГОДИНА ВІРТУАЛЬНОГО СПІЛКУВАННЯ З ОДЕСЬКИМ РЕГІОНАЛЬНИМ ЦЕНТРОМ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО СКЛАДАННЯ У 2024 РОЦІ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ЯК ОБОВ’ЯЗКОВОГО ПРЕДМЕТА НМТ, УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ ТА ІНОЗЕМНИХ МОВ (НА ПРИКЛАДІ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ) ЯК ПРЕДМЕТІВ НМТ НА ВИБІР

Увага! 30 січня 2024 року о 14.00 годині Одеським РЦОЯО буде проведено вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти» щодо підготовки до складання у 2024 році української мови як обов’язкового предмета НМТ, української літератури та іноземних мов (на прикладі англійської мови) як предметів НМТ на вибір.

https://test-center.od.ua/news/vebinar-godyna-virtualnogo-spilkuvannya-z-odeskym-regionalnym-czentrom-oczinyuvannya-yakosti-osvity-pidgotovky-do-skladannya-u-2024-roczi-ukrayinskoyi-movy-yak-obovyazkovogo-predm/

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Коментарі Вимкнено до