Архів категорії: Виховна робота

Лист МОН від 24.07.2019 № 1/9-477 “Про типову документацію працівників психологічної служби у системі освіти України”

До відома та використання в роботі. Лист МОН від 24.07.2019 № 1/9-477 “Про типову документацію працівників психологічної служби у системі освіти України”

ЛИСТ МОН 1_9_477 24_07_2019 – копія – копія

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

На Хмельниччині відбувся Відкритий зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

З 05 по 07 червня 2019 року на  базі ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У даному заході узяли участь лідери учнівського самоврядування Хмельницької, Вінницької, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської областей. Адміністрація та лідер учнівського самоврядування ліцею гостинно зустріли учасників зльоту.

  Від Одеського регіону були присутні і отримали сертифікати учасників зльоту: Абрамянц Костянтин  – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» та Польнау Геннадій – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей».

Відповідно до  програми зльоту лідерів учнівського відбулися такі заходи:

  1. Співзасновниця Агенції MARTO, менеджер проектів в ГО «Хмельницький енергетичний кластер», аналітик в ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР»» Каритун С.В.  провела  лекцію про лідерство та активність.
  2. Засновник  консультативно-тренінгового центру психології, психолог-консультант, коуч, арт-терапевт Маримонська А.П. провела семінар-тренінг: «Емоційний інтелект і можливості його розвитку».
  3. Майстер-клас з декоративно-вжиткового мистецтва провела керівник гуртка декоративно-вжиткового мистецтва ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» Нікітіна О.М.
  4. Флеш-моб «Україно моя!»

Сюрпризом для учасників, на завершення заходу, стала екскурсія видатними місцями і дискотека.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе»

    15.05.2019 року відбувся Всеукраїнський відкритий онлайн-урок «Європа починається з тебе» для здобувачів освіти усіх загальноосвітніх навчальних закладів. Захід був спрямований на поширення  європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів, формування європейської свідомості, усвідомлення молоддю своєї приналежності до Європи та як впровадження європейських цінностей та стандартів впливає на якість життя в Україні.

   Організатори: Міністерство інформаційної політики України; Офіс віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна.

До заходу долучилися заклади професійної освіти Одеської області

Березівське ВПУ ОНПУ

ДНЗ “Ананьївський професійний аграрний ліцей”

ДНЗ “ОПЛСП ПНПУ імені К.Д. Ушинського”

ДПТНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну»

ДНЗ «Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури»

ДНЗ “Ісаєвський професійний аграрний ліцей”

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Засідання методичної секції класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на тему «Духовно – моральний розвиток особистості»

24 квітня 2019 року на базі державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського державного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» відбулося засідання методичної секції класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області, на тему «Морально – духовний розвиток особистості».

У заході, який проводився у формі навчально-практичного семінару, взяли участь педагогічні працівники (голови методичних комісій класних керівників) з 26 закладів освіти.

Відкрила секцію, привітала його учасників Романчишина І.В, методист кабінету організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області та прочитала міні – лекцію «Реалії і перспективи духовно – морального виховання».

В рамках заходу було проведено тренінг «Морально – духовний розвиток особистості», учасники ознайомилися із сучасними методологічними підходами, основними принципами організації духовно-морального розвитку й виховання учнів, сформували уміння та навички визначення перспектив виховної діяльності з учнями в контексті обговорюваної проблеми та здійснили аналіз проблеми духовно-морального розвитку й виховання учнівської молоді в практиці роботи закладів освіти.

Дмитрієва М. Ю. – голова методичної комісії класних керівників ДНЗ Відокремлений підрозділ «Об`єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» розповіла про особливості ведення документації в роботі класного керівника.

Педагоги активно ділились досвідом, проблемами, успіхами та обговорювали актуальні питання роботи класних керівників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Зорічева В. І. – керiвник методичної комicii класних керiвникiв ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» ознайомила присутніх з власним досвідом роботи і висвітлила тему «Дiaгностика в роботi класного керiвника».

Лопакова О.М., методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Одеського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського», презентувала  власну роботу на тему «Самопрезентація класного керівника у соціальній мережі» та провела майстер – клас щодо створення та ведення сайту.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує керівництву закладу ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Одеського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського» за співпрацю та сприяння у проведенні семінару.

Всім учасникам засідання обласної методичної секції, висловлюємо вдячність за співпрацю.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Одеській області

       03 квітня 2019 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти відбулось засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної (професійно-технічної) освіти в Одеській області.
Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, відкрив засідання та привітав учасників заходу.
Про особливості ведення документації в роботі керівника гуртка розповіла Дьяченко В.В., заступник директора з навчально-методичної роботи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання. 

    Досвідом роботи з організації вокально-танцювального гуртка поділилась Духанова Л.П., керівник вокального гуртка ДНЗ “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури”.
Яйсо П.В, керівник гуртка художньої самодіяльності ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти”, презентував власну роботу з формування духовної культури та художньо-естетичних почуттів засобами мистецтва під час гурткової роботи. 

       Бездітна О.Г., керівник гуртка плетіння ДНЗ “Північний центр професійно-технічної освіти”, надала рекомендації щодо продуктивної роботи з учнями на гурткових заняттях. 

    З організаційно-педагогічними основами діяльності гуртка декоративно-прикладного мистецтва ознайомила присутніх Кудінова О.В., керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва ДНЗ “Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д. Ушинського”.
Педагоги активно ділились досвідом та обговорювали актуальні питання роботи гуртків в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар