Архів категорії: Виховна робота

Засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи

28 листопада 2019 року на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського» відбулося засідання обласної методичної секції заступників директорів з навчально-виховної роботи.

Відкрила засідання Литвинюк О.М., завідувач  кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, яка привітала присутніх та ознайомила їх з планом роботи.

З привітальним словом до учасників заходу звернулася Горбачова Т.В., директор ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського», та побажала усім плідної праці.

У ході засідання присутні розглянули такі питання:

Організація роботи у закладах професійної освіти щодо протидії булінгу та домашньому насильству. Розповіла Сичова А. В., начальник відділу молодіжної політики, позашкільної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації;

Ювенальна пробація як механізм подолання злочинності серед неповнолітніх. Доповів Максимов В. Л., старший інспектор сектору ювенальної пробації м.Одеса філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області капітан внутрішньої служби.

Запобігання та протидія торгівлі людьми. Доповіла Єрофєєва О. О., фахівець сектору ювенальної пробації м.Одеса філії Державної установи «Центр пробації» в Одеській області.

На завершення Литвинюк О.М., завідувач  кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, закцентувала увагу присутніх на питанні впровадження сучасних форм та методів профорієнтаційної роботи та популяризації робітничих професій.

Учасники активно обговорили питання, які розглядалися на порядку денному та внесли пропозиції щодо подальшої співпраці.

Щиро дякуємо адміністрації ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери  послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського» за гостинність та активну участь в організації заходу.Матеріали засідання за посиланням: https://drive.google.com/open?id=1J3P3nSPVU-t4wpSNBy7xK8AF9lJ3aLX8

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області

   28 листопада 2019 року відбувся форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

Роботу форуму розпочала Романчишина І.В., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила учнівську молодь з методами проектної діяльності учнівського колективу «Лабораторія проектів». Учні активно обговорили, над якими проектами мають бажання працювати протягом навчального року, як співпрацювати з громадами.

      Стоянов В.С., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, закцентував увагу учасників на актуальності роботи представників учнівського самоврядування щодо розкриття творчих здібностей.

      Під час проведення тренінгу «Я- лідер» Біленька О.А., практичний психолог ДНЗ «Одеське вище професійне училище автомобільного транспорту», дала нагоду учнівським лідерам познайомитись ближче, розкрити свої лідерські якості, організаторські здібності та поділитись креативними ініціативами.

       Про учнівське самоврядування як спосіб організації життя колективу, з досвіду своєї роботи, ознайомив присутніх ровесників Абрамянц Костянтин – лідер учнівського самоврядування ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту», розповів про яскраві і дієві акції, проекти, зустрічі з видатними особами Одеси.

          Методист  кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області Стоянов В.С. провів з лідерами панельну дискусію на тему: «Президент лідерів Одещини – яким він має бути». Учні обговорювали це питання жваво і емоційно.

         Учасники не лише пройшли тренінг і подискутували, але також  провели вибори координаторів за регіонами Одеської області та обрали лідера учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

    Драган Катерина, учениця ДНЗ «Одеське вище професійне училище туристичного сервісу», лідер учнівського самоврядування області, здала свої повноваження в зв’язку з закінченням навчання. Шляхом відкритого голосування обрали наступника – Польнау Геннадія, учня  ДНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей».

         На завершення усі присутні отримали сертифікати учасників форуму  лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти в Одеській області.

    Висловлюємо вдячність за співпрацю керівництву ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д.Ушинського» та всім учасникам форуму.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар

Обласна методична секція бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області

09 жовтня 2019 року  на базі Центральної міської бібліотеки ім. І.Я. Франка відбулось засідання обласної методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на тему “Роль бібліотеки в  професійному та духовному становленні сучасної молодої людини”. Стоянов В.С., методист НМЦ ПТО в Одеській області, відкрив засідання та привітав учасників заходу. Надала рекомендації щодо атестації бібліотекарів навчальних закладів та охарактеризувала законодавчо-нормативну базу  Хмельницька Л.М., методист НМЦ ПТО в Одеській області. Поперечна Т.А., завідувачка читальної зали Центральної міської бібліотеки ім. І.Я. Франка, ознайомила присутніх з історією бібліотеки, наголосила на змінах в редакції “Українського правопису”. Гавлицька Л.М., бібліотекар ДНЗ “Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти”, закцентувала увагу на ролі бібліотеки у формуванні інформаційної культури учнів, відмітила важливість використання інтернет-ресурсів.

Дементьєва С.А., завідувачка методичного відділу Центральної міської бібліотеки  ім. І.Я. Франка, поділилась досвідом з впровадження інноваційних форм масової роботи в бібліотеці. Пазина Л.В., бібліотекар відділу комплектації Центральної міської бібліотеки  ім. І.Я. Франка, надала рекомендації щодо ведення абеткового каталогу. Бутт Н.В., методист Центральної міської бібліотеки  ім. І.Я. Франка, презентувала роботу “Клубу правового кіно” у рамках мережі Кіноклубів медіапросвіти з прав людини Docudays UA. Присутніми були обговорені шляхи вирішення проблем з питання переведення бібліотечних фондів на УДК.

         Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області  висловлює щиру вдячність адміністрації Центральної міської бібліотеки ім. І.Я. Франка за допомогу в організації проведення засідання обласної методичної секції бібліотекарів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ЄДИНИЙ ДИКТАНТ ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПРАЦІВНИКІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ

Уже традиційно 2 жовтня педагогічні працівники та здобувачі освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області написали єдиний диктант під назвою «Національні символи» присвячений Дню працівників професійної освіти.

Мета заходу: прищеплювати почуття любові до України, пошани до державних символів, формувати високі ідеали моральності, відповідальності за майбутнє України.

Державний навчальний заклад “Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури”

Державний навчальний заклад “Білгород-Дністровський професійний будівельний ліцей”

Державний навчальний заклад “Ісаєвський професійний аграрний ліцей”

Державний навчальний заклад “Одеський професійний ліцей морського транспорту”

Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету

Державний навчальний заклад “Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу”

Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського

Державний навчальний заклад “Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти”

 

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ВІД 16.08.2019 № 1/9-523 “ПРО НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНЕ ВИХОВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ У 2019/2020 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ”

Лист Мон України 1_9-523

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар