Архів категорії: Виховна робота

Постанова головного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 року Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Постанова головного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 року Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Опубліковано в категорії: Виховна робота, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ | Залишити коментар

Профілактика правопорушень

 25 лютого 2020 року в ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» відбулась зустріч учнів ліцею з представниками Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції щодо дотримання правил поведінки на дорогах, в громадських місцях, відповідальність за порушення нормативного законодавства тощо.

Матеріали надала Г. О. Жукова

Опубліковано в категорії: Виховна робота | Залишити коментар

Партнерство з системою пробації: забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду

На базі Центру ювенальної пробації м. Одеси відбувся брифінг на тему «Поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам».

Під час брифінгу було обговорено роль партнерства з системою пробації, забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду.

Запрошені спікери: Віталій Капуляк, відділ ювенальної провенції УПД ГУНП в Одеській області; Ольга Литвинюк, НМЦ ПТО в Одеській області; Ірина Романчишина, НМЦ ПТО в Одеській області; Світлана Колодчин, благодійний фонд “Карітас Одеса-УГКЦ”; Світлана Клішина, регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області; Ольга Сімченко, Одеський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Оксана Плотницька, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Світлана Наумкіна, ДЗ “”Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського”; Ілона Буяновська, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Валерія Сочинська, волонтер пробації.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році”

Шановні колеги! До Вашої уваги!

Постанова Верховної Ради України від 14 січня 2020 року 455-IX Про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році”

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Нормативна документація | Залишити коментар

Позакласний захід-свято з елементами мастер-класу з виготовлення вареників у Березівському вищому професійному училищі ОНПУ

         З метою ознайомлення з обрядовістю в українській кухні, технологією приготування страв національної кухні, розвитку інтересу до традицій українського народу, пропаганди здорового способу життя; виховання в учнів любові до рідного краю, в Березівському вищому професійному училищі ОНПУ відбулося захід-свято з елементами мастер-класу з виготовлення вареників.

Захід організовано в рамках заняття гуртка української літератури майстром виробничого навчання Ніною Свободою, викладачем Оленою Гончаренко та музичним керівником Володимиром Піроженком разом з групою кухарів.

Під час заходу, збагаченого народознавчими традиціями та обрядами, учні знайомилися з історією вареників та їхніми різновидами, ліпили їх різними способами та з різноманітними начинками, змагалися, хто швидше з’їсть вареники. Учасники свята співали пісні, читали вірші та гуморески, інсценували засідання партії «Добрий вареник – міцна Україна», а також слухали «Вареничні TV – плітки».

 

 Опубліковано за матеріалами А.Ліщинської заступника директора з НВихР БВПУОНПУ
Опубліковано в категорії: Виховна робота, Життя профтехосвіти Одещини, Новини | Залишити коментар