Архів категорії: Виховна робота

ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ПРЕДМЕТУ «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ

15 червня 2022 року проведено онлайн-засідання обласної методичної секції викладачів предмету «Захист України» закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проведено з використанням можливостей платформи Google – за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.

Тема: Сучасний інструментарій підвищення якості освітнього процесу на уроках предмету «Захист України»

Перед початком засідання присутні вшанували пам’ять загиблих випускників закладів П(ПТ)О Одеської області.

Відкрила засідання та привітала всіх присутніх Хван Наталія Бен-Себівна, методист кабінету загальноосвітньої підготовки.

З привітальним словом до учасників засідання звернулась Чепіс Тетяна Павлівна, завідуюча кабінетом загальноосвітньої підготовки. Тетяна Павлівна звернула увагу учасників засідання на важливі заходи МОН України щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року   та    Концепції підвищення рівня хімічної безпеки до 2026 року.

На засіданні викладачі ВСП БВПУ ДУ «Одеська політехніка» Лупенко Наталія Миколаївна, Баранова Наталія Юріївна поділились досвідом використання сучасного інструментарію для проведення занять з предмету «Захист України» в умовах воєнного стану.

Узун Домініка Михайлівна, викладач ВСП БВПУ ДУ «Одеська політехніка», продемонструвала досвід викладання уроку: «Надзвичайні ситуації. Джерела небезпечних ситуацій у воєнний час. Поради щодо поводження під час надзвичайної ситуації в умовах воєнного стану». Колегам були надані поради щодо проведення цього уроку.

Шатохін  Борис Ілліч, методист НМЦПТО в Одеській області, надав поради щодо мінної безпеки.

Прокопчук Вячеслав Олексійович, викладач ВСП БВПУ ДУ «Одеська політехніка» поділився досвідом проведення позаурочного заходу «Порядок дій та правила поводження у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів» та надав поради колегам щодо проведення цього заходу.

Про проведення занять з предмету «Захист України» доповіла  Рудянчук Ганна Іванівна, викладач ДНЗ ОЦ ПТО.

Ліщинська Алла Анатоліївна – заступник директора в НВР, Гасюк Тетяна Миколаївна – соціальний педагог, Безвезюк Юлія Віталіївна – викладач ВСП БВПУ ДУ «Одеська політехніка» презентували досвід роботи у ВСП «Березівське вище професійне училище ДУ «Одеська політехніка» щодо національно-патріотичного виховання як невід’ємної складової виховної системи закладів.

Шевченко Богдан Григорович, методист НМЦПТО в Одеській області розповів про технології стабілізації емоційного стану викладачів та здобувачів освіти в умовах воєнного стану.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Загальноосвітня підготовка, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ У ФОРМІ ВЕБІНАРУ

Згідно з планом роботи НМЦ ПТО в Одеській області 25 травня 2022 року на платформі Zoom відбулось засідання обласної методичної секції керівників гуртків закладів професійної освіти. Засідання проводилось у формі вебінару на тему «Актуальні проблеми роботи керівників гуртків закладів професійної освіти».

Відкрив засідання та привітав учасників вебінару Стоянов Вадим Сергійович, методист НМЦ ПТО в Одеській області. Заступник директора з організаційно-методичної роботи Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання Проданова Ольга Василівна наголосила на значенні та  актуальності військово-патріотичного виховання у гуртковій роботі; представила пріоритетні напрями краєзнавчої роботи у гуртках закладів професійної освіти; зробила акцент на актуальних проблемах дослідницько-експериментального, художньо-естетичного  напрямів гурткової роботи та шляхах їх вирішення;  надала методичні рекомендації керівникам гуртків. Давиденко Олена Олександрівна, зав. відділом МАН Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання, звернула увагу на розвиток IT – напрямів у гуртковій роботі; детально розповіла про залучення учнів гуртків до активної участі у Малій академії наук України.

Учасники семінару склали «портрет» сучасного керівника гуртка закладу професійної освіти та підвели підсумки роботи обласної методичної секції.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області дякує всім учасникам за активну участь у проведенні заходу.

 

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛАСЯ ОБЛАСНА МЕТОДИЧНА СЕКЦІЯ ПСИХОЛОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА СОЦІАЛЬНИХ ПЕДАГОГІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО – ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ

25 травня 2022 року відбулася обласна методична секція психологічних працівників та соціальних педагогів закладів професійної (професійно – технічної) освіти в Одеській області у формі вебінару на тему: «Психологічна допомога підліткам під час війни».

За традицією перед початком засідання вшанували пам’ять загиблих захисників України, у тому числі випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одещини та прослухали пісню у виконанні Олександра Пономарьова «Заспіваймо пісню про Україну».

Відкрила роботу вебінару та привітала учасників заходу Романчишина Ірина, методистка відділу організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про роль і проблему спілкування в підлітковому віці розповів та продемонстрував презентацію Шевченко Богдан – методист НМЦ ПТО в Одеській області.

Розкрила тему «Зниження тривожності у дітей підліткового віку» і надала практичні техніки учасникам вебінару Тичинська Ілона – практичний психолог ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

З питанням психологічної допомоги та підтримки підлітків під час війни ознайомила учасників заходу Бальбуза Олена – методистка Одеського обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області дякує всім учасникам обласної методичної секції за активну участь у проведенні вебінару та КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

ЛИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІСТРАЦІЇ №1314/01-32/2-22/4677 ВІД 18.05.2022 “ПРО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГЕНОЦИДУ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО НАРОДУ”

Шановні колеги!

Рекомендуємо протягом травня 2022 року провести в закладах освіти області  відповідні заходи до дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Методичні рекомендації і матеріали для проведення заходів додаються.

ЛИСТ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІСТРАЦІЇ

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Про проведення виставки “Освіта та кар’єра – 2022”

Шановні колеги!

До вашої уваги лист ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”  від 24.01.2022 року № 22.1/10-144 Про проведення виставки “Ocвіта та кар’єра- 2022”.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар