Архів категорії: Виховна робота

Засідання обласної методичної секції викладачів предмету “Захист України” на тему Воркшоп як ефективний метод підвищення професійної компетентності викладачів предмету «Захист України»

У жовтні пройшло засідання обласної методичної секції викладачів предмету «Захист України».

Тема: Воркшоп як ефективний метод підвищення професійної компетентності викладачів  предмету «Захист України».

Під час засідання методистом НМЦ ПТО в Одеській області Хван Н.Б-С. були надані методичні рекомендації щодо технології проведення Веб-квесту при викладанні предмету «Захист України». Викладачі ділилися власним досвідом щодо заохочення здобувачів освіти до отримання знань з цього предмету. Так досвідом дистанційного викладання предмету «Захист України» в ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д.Ушинського» поділився викладач цього ліцею Лучко С.В.. Організацію військово-патріотичного виховання здобувачів освіти під час викладання предмету «Захист України» та в позаурочний час у Березівському вищому професійному училищі Одеського національного політехнічного університету презентувала Ліщинська А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи. Про досвід проведення позаурочної роботи з предмету «Захист України», зокрема проведення військово-польових змагань, розповіла Сташевська Ж.І., викладач Балтського теріторіально відокремленого спеціалізованого відділення Північного центру професійної освіти. Досвідом організації проведення Дня цивільного захисту в ДНЗ «Кілійський професійний ліцей» поділився викладач Ніколенко В.Д..

Всі викладачі підготували презентації. Відеофрагменти щодо використання матеріальної бази кабінету «Захист України» під час проведення занять в ДНЗ «Подільський професійний ліцей» представив викладач Мартинюк М.В.

Вся наочність, що представлена у відеофрагментах виконана  власноруч викладачем.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Постанова головного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 року Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Постанова головного санітарного лікаря України № 48 від 04.08.2020 року Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

Опубліковано в категорії: Виховна робота, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ | Залишити коментар

Профілактика правопорушень

 25 лютого 2020 року в ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» відбулась зустріч учнів ліцею з представниками Управління патрульної поліції в Одеській області Департаменту патрульної поліції щодо дотримання правил поведінки на дорогах, в громадських місцях, відповідальність за порушення нормативного законодавства тощо.

Матеріали надала Г. О. Жукова

Опубліковано в категорії: Виховна робота | Залишити коментар

Партнерство з системою пробації: забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду

На базі Центру ювенальної пробації м. Одеси відбувся брифінг на тему «Поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам».

Під час брифінгу було обговорено роль партнерства з системою пробації, забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду.

Запрошені спікери: Віталій Капуляк, відділ ювенальної провенції УПД ГУНП в Одеській області; Ольга Литвинюк, НМЦ ПТО в Одеській області; Ірина Романчишина, НМЦ ПТО в Одеській області; Світлана Колодчин, благодійний фонд “Карітас Одеса-УГКЦ”; Світлана Клішина, регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області; Ольга Сімченко, Одеський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Оксана Плотницька, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Світлана Наумкіна, ДЗ “”Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського”; Ілона Буяновська, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Валерія Сочинська, волонтер пробації.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Залишити коментар

Про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році”

Шановні колеги! До Вашої уваги!

Постанова Верховної Ради України від 14 січня 2020 року 455-IX Про внесення змін до додатка до Постанови Верховної Ради України “Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2020 році”

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Нормативна документація | Залишити коментар