Архів категорії: Worldskills Ukraine

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ «WORLDSKILLS» «ПЕРУКАРСЬКЕ МИСТЕЦТВО» (ЮРІЙ КОЛІСНІЧЕНКО)

Переможець обласного етапу Всеукраїнского конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine у компетенції «Перукарське мистецтво» Юрій Колісніченко поділився про свій шлях до сфери краси.

Подробиці за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/profesijno-tehnichna-osvita/zahodi-i-konkursi/konkursi-fahovoyi-majsternosti/mi-profi-istoriyi-uchasnikiv-worldskills-ukraine-2021/perukarske-mistectvo-yurij-kolisnichenko?fbclid=IwAR0_aLMJsswRlCxidOxa1DogcDQyXC4Rg_qxm2EOnxpdYmMAeY-evEp8ldM

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine, Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

На Одещині відбулися завершальні змагання регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillS Ukraine» 2021-2022р.

16 грудня 2021 року на Одещині відбулися завершальні змагання  регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillS Ukraine» 2021-2022р., які пройшли на базі закладів професійної освіти: ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту»” за компетенцією «зварювальні роботи»,  та ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ»  за компетенціями: «токарні роботи» та «робота на верстатах з програмним керуванням».

У відбіркових  змаганнях взяли участь 10 учасників, з яких: 8 здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та 2 студенти Національного університету «Одеська політехніка».

Робота конкурсантів оцінювалася експертами та компетентним журі, за участі представників ДП «Морський торговельний порт Чорноморськ» та ТОВ «Елемент».

Учасники змагань за компетенцією «зварювальні роботи» показали майстерність та вміння при виконанні зварювальних робіт покритим електродом,  плавким електродом в активних газах та вольфрамовим електродом в інертних газах в різних просторових положеннях відповідно до вимог технологічного процесу.

Компетенція «Зварювальні роботи»

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Зварювальні роботи» переможцями визнано:

І місце – Михайліченко Андрій Сергійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту;

ІІ місце – Гнатишин Дмитро Володимирович здобувач освіти ДНЗ «Ісаєвський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – Войтенко Валентин Сергійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Компетенція «Токарні роботи», компетенція «Робота на верстатах з програмним керуванням»

 

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Токарні роботи» переможцями стали:

І місце –  Федорончук Кирило Володимирович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ»;

ІІ місце – Левицький Олександр Вікторович.

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Робота на верстатах з програмним керуванням» найкращий результат показав і завоював І місце Шевченко Сергій Юрійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»,

Гавенко Кирило Олександрович та  Тимчук Костянтин Русланович, студенти Національного університету «Одеська політехніка»  розділили ІІ та ІІІ місця.

Учасники показали високий рівень підготовки, майстерність та вміння при виконанні конкурсних завдань. Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.

 

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм творчих успіхів, невичерпного ентузіазму та наполегливої праці, які допоможуть досягти вершин професійного Олімпу!

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine, Професійна підготовка | Залишити коментар

Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенції «Мобільна робототехніка»

12-13 грудня 2021 року на базі Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у компетенції «Мобільна робототехніка».

Змагання відбулися за підтримки компанії «2D3D», що є офіційним дистриб’ютором Pitsco (Tetrix), National Instruments та Learning Resources.

У програмі першого дня Регіонального етапу конкурсу (12 грудня) проводилися збирання та налагодження роботів для виконання конкурсного завдання, презентація, співбесіда з суддями та проведення тестових заїздів. Всі роботи повинні бути виконані з дотриманням правил техніки безпеки, що відповідають основним законам робототехніки, при яких робот не повинен представляти небезпеки для людей, а також для інших роботів.

У Регіональному етапі конкурсу беруть участь дві команди вихованців гуртків «Робототехніка на платформі «Arduino» Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.

На другий день конкурсу завдання складалось з трьох частин: команди презентували експертам аналіз реального застосування мобільного робота для визначення конкретних робочих можливостей робота і відповідності виконаної роботи, визначали конкретні блоки апаратного забезпечення, необхідних для функціонування робота, розробляли стратегію виконання завдання по мобільній робототехніці, включаючи прийоми навігації та орієнтації; завдання для виконання роботом в автономному режимі; завдання для виконання роботом в режимі керування оператором.

Серед завдань, які мали виконати роботи, що створені конкурсантами: виставити блоки на одну лінію в автоматичному режимі та запаркуватися на задане місце; розкласти блоки на ящики за допомогою спроектованого маніпулятора — у ручному режимі, коли роботом керують оператори.

Конкурсанти продемонстрували свої знання конструкційних, механічних і електричних систем, а також систем управління, включених ними в проект свого робота, і системи маніпуляції об’єктами.

За результатами конкурсу І місце отримала команда 1 (Осеньчук Даніїл, Шалімов Лев, керівник – Беглов Костянтин Вячеславович), яка набрала 72,25 бала та виборола участь у наступному — Всеукраїнському етапі змагання.

Команда 2 посіла ІІ місце (Беглов Кирило, Влялько Платон, керівник Зима Іван Віталійович), набравши 61,50 бала.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine, Новини | Залишити коментар

На Одещині стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkils Ukraine» у 2021-2022 році

9 грудня 2021 року на базі Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» був проведений І етап Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності «WorldSkils Ukraine» у 2021-2022 році за компетенціями «Перукарське мистецтво» та «Технології моди».

Відкрила конкурс та звернулась з привітанням директор Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» Горбачова Тетяна Вікторівна.

Від імені організаційного комітету конкурсу та Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області привітала всіх присутніх методист кабінету професійної освіти Шавга Світлана Вікторівна.

Ведуча конкурсу оголосила склад журі та експертів з 2-х компетенцій   та ознайомила присутніх з умовами виконання завдань з компетенції «Перукарське мистецтво» та «Технології моди».

З компетенції «Перукарське мистецтво» у конкурсі прийняли участь 4 учасника:

  • Колісніченко Юрій Русланович – перукар – стиліст Студії Михайла Кожухаря, Worker, випусник Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського»;
  • Балог Тетяна Тигомирівна – перукар Перукарні «Юлія», м.Березівка, випускниця ВСП «Березівське вище професійне училище Державного університету «Одеська політехніка»;
  • Дулгер Міліса Рамазанівна – учениця ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості;
  • Семко Катерина Володимирівна -перукар Мережі салонів  краси «Чудо ножиці».

Конкурсне завдання з компетенції «Перукарське мистецтво» складалось з виконання чоловічої салонної стрижки і укладання волосся, час виконання 40 хвилин.

Учасники конкурсу продемонстрували наступні навички в роботі:

– творче рішення;

– організацію та планування робочого часу;

– діагностику волосся;

– ефективні методи роботи;

– дотримання правил охорони праці та професійної гігієни;

– стрижку волосся;

– висушування волосся.

За спільним рішенням журі та експертів   місця розподілилися наступним чином:

1 місце –  Колісніченко Юрій Русланович, перукар – стиліст Студії Михайла Кожухаря, Worker;

2 місце –   Балог Тетяна Тигомирівна – перукар Перукарні «Юлія», м.Березівка;

3 місце –    Дулгер Міліса Рамазанівна –  учениця ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Диплом за участь у конкурсі отримала  Семко Катерина Володимирівна – перукар  Мережі салонів  краси «Чудо ножиці».

З компетенції «Технології моди» у конкурсі прийняли участь 2 учасника:

  • Андрущенко Марія Олександрівна – учениця Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського»;
  • Тонковид Катерина Леонідівна – учениця ВСП «Березівське вище професійне училище Державного університету «Одеська політехніка».

Конкурсне завдання з компетенції «Технології моди» складалось з виготовлення жіночої ділової сукні 44-46 розміру, час виконання завдання 5 годин.

Для виконання конкурсного завдання організаторами конкурсу були надані для кожного конкурсанта: робоче місце для виконання ручних робіт, стілець, універсальна швейна машина та кравецький жіночий манекен 44-46 розміру, краєобметувальна швейна машина та праска.

Учасники конкурсу здійснили такі завдання:

– підійшли творчо до виконання завдання;

– організували та спланували робочий час;

– розкроїли сукню по робочим лекалам;

– виготовили сукню з застосуванням промислового обладнання;

– дотримались норм технологічного процесу;

– дотримувались правил охорони праці та професійної гігієни;

– презентували виконану роботу на манекені.​

 

Журі конкурсу та експерти оцінили виконану роботу та розподілили місця:

1 місце – Тонковид Катерина Леонідівна – учениця ВСП «Березівське вище професійне училище Державного університету «Одеська політехніка»;​

 

2 місце – Андрущенко Марія Олександрівна – учениця Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського».

По завершенню двох конкурсів голови журі та представники компаній-спонсорів нагородили учасників змагань дипломами та цінними подарунками.

Урочисте закриття конкурсу відбулося під гімн України.

Оргкомітет конкурсу висловлює велику подяку за організацію та спонсорську допомогу:

– керівництву та колективу Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського»;

– Компанії «Estel» та особисто голові журі з компетенції «Перукарське мистецтво» Мокійчуку Владиславу  Віталійовичу, менеджеру з розвитку салонного бізнесу;

– Одеському філіалу «Тіcо Professional» в особі директора філіалу Решевського Сергія Миколайовича, головного експерта конкурсу;

– TOB «BТФ «EKMI» Компанії «Acme Professional».

Вітаємо всіх учасників  І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності «WorldSkils Ukraine» у 2021-2022 році за компетенціями «Перукарське мистецтво» та «Технології моди».

Переможцям конкурсу бажаємо у подальшому творчих здобутків  та достойно представити Одеську область на завершальному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної  майстерності «WorldSkils Ukraine» у 2022 році.

 

 

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine, Новини, Професійна підготовка | Залишити коментар

Наказ Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 27.09.2021 № 154/ОД “Про проведення Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2021-2022 роках

154 ОД

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine, Новини | Залишити коментар