Архів категорії: Worldskills Ukraine 2019

Регіональний відбір Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine 2019 за компетенціями «Кулінарне мистецтво» та «Кондитерське мистецтво»

27 листопада 2019 року у місті Чорноморськ змагалися учасники регіонального відбору Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine 2019 за компетенціями «Кулінарне мистецтво» та «Кондитерське мистецтво».

Конкурсанти демонстрували оригінальні страви приготовлені з використанням різних технік та способів приготування.

Страви повинні були мати візуальну привабливість (колір, збалансованість композиції), стиль та креативність подачі, ступінь складності й майстерності, відповідність сучасним тенденціям, поєднання та гармонія смакових властивостей компонентів страви, смак кожного компоненту окремо.

За результатами оцінювання журі та експертів переможцями у компетенції «Кулінарне мистецтво» визначено:

 • 1 місце – Драган Катерина, ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу»;
 • 2 місце – Ткаченко Марія, ДНЗ «Кілійський професійний ліцей»;
 • 3 місце – Волчек Данило, ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування».

У компетенції «Кондитерське мистецтво» переможцями стали:

 • 1 місце – Парван Наталя, ДНЗ «Кілійський професійний ліцей»;
 • 2 місце – Саєнко Карина, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»;
 • 3 місце – Войтко Костянтин, Готель «De Paris»;
 • 3 місце – Тимовська Марья, Одеський технічний коледж Одеської національної академії харчових технологій.

Щиро вітаємо переможців!

Більше фото дивітся за посиланнями:

https://drive.google.com/drive/folders/1U_eVNZAmXhEEgr23nLkfxUWwjZ0fGeSF?usp=sharing,

 https://drive.google.com/open?id=1kT6Xs-51d0x4xMtAml2mbY6S-lzjcGdn

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine 2019, Новини | Залишити коментар

На Одещині триває регіональний відбір конкурсу WorldSkills Ukraine 2019

Здобувачі освіти за професією “перукар” ще раз переконали присутніх в тому, що лише ті майстри, які, враховуючи вимоги сучасної моди, володіють технікою зачіски та постійно працюють над її вдосконаленням, можуть успішно виступити й вибороти перемогу.

Отже, за результатами І етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 за компетенцією “Перукарське мистецтво” переможцями стали:

 • Арабаджи Анастасія (ДНЗ “Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д. Ушинського” – І місце;
 • Варивода Валерій (Салон краси AIKIM BEAUTYSTUDIO) – ІІ місце;
 • Сінгх Ажеліка (ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості”) – ІІІ місце.

Нагадаємо, що організатори та партнери регіонального відбору конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області, Одеський обласний Центр зайнятості, Компанії «Estel» та «Acme Professional Group», Громадська організація «Одеське товариство зварників України», Одеська обласна організація роботодавців, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Більше фото за посиланням: https://drive.google.com/open?id=11aVRZCc1YOKgC8xln6tnQjC0rxGAuyOz

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine 2019, Новини | Залишити коментар

Регіональний відбір конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 за компетенцією “Зварювальні роботи”

Кращі з кращих здобувачів освіти за професією «зварник» зібралися щоб представити свою професію та вибороти право змагатися у національному відборі конкурсу WorldSkills Ukraine.
Участь у зазначеному конкурсі – реальна можливість отримати вигідні пропозиції від роботодавців та шанс реалізувати себе в улюбленій професії.
Нагадаємо, регіональний відбір конкурсу WorldSkills Ukraine 2019 в Одеській області триватиме по 28 листопада 2019 року.

За результатами І етапу конкурсу переможцями  Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills Ukraine 2019 за компетенцією “Зварювальні роботи”стали:

 • Велигонь Андрій (ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості”) – І місце;
 • Насіловський Денис (ДНЗ “Березівське вище професійне училище Одеського національного політехнічного університету”) – ІІ місце;
 • Ткаченко Ростислав (ДНЗ “Чорноморський морський коледж Одеського національного морського університету” – ІІІ місце.

Вітаємо переможців! Бажаємо подальших успіхів!

Більше фото конкурсу за посиланням:https://drive.google.com/open?id=1SDcX6ar0-GmIGlryAzLuYMpAWN-Vx6Ns

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine 2019, Новини | Залишити коментар

На Одещині стартував І етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2019»

В Одеській області на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» урочисто відкрили всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE 2019» регіональний відбір.

 

Організатори та партнери регіонального відбору Департамент освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області, Одеський обласний Центр зайнятості, Компанії «Estel» та «Acme Professional Group», Громадська організація «Одеське товариство зварників України», Одеська обласна організація роботодавців, ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості».

Перший відбірковий етап триватиме з 20 по 28 листопада 2019 року. Змагатимуться учасники в 8 компетенціях: зварювальні роботи, роботи на верстатах ЧПУ, технологія моди, перукарське мистецтво, слюсарні роботи, експлуатація та обслуговування залізничного транспорту, кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво.

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine 2019, Новини | Залишити коментар

Відбулося засідання Організаційного комітету І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році

22 жовтня 2019 року під головуванням Т.М. Абозіної, заступника начальника управління – начальника відділу професійної освіти Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації відбулося засідання Організаційного комітету І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році.

У засіданні взяли участь методисти кабінету професійної підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти, представники Одеської обласної організації роботодавців.

​Кашуба Л.І., заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області ознайомила присутніх з Положенням Конкурсу та рекомендаціями Міністерства освіти і науки України щодо проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» у 2019 році.

У ході засідання визначили компетенції (з переліку, затвердженого Оргкомітетом ІІ етапу Конкурсу), за якими область буде проводити І (відбірковий) етап, а також дати та місце проведення І етапу Конкурсу.

Опубліковано в категорії: Worldskills Ukraine 2019, Новини | Залишити коментар