Архів категорії: Новини

УВАГА! «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022»

18 січня 2022 року о 15.00 годині відбудеться вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти «Готуємося до ЗНО-2022», під час якого буде обговорено особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року та надано відповіді на запитання учасників вебінару працівниками Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Підключення учасників вебінару відбуватиметься 18 січня 2022 року з 14.00 до 15.00 години на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua/ за посиланням, яке буде розміщено в день проведення вебінару.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, ЗНО, Новини | Залишити коментар

Про затвердження Концепції розвитку щоденного спорту в закладах освіти

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки разом із Міністерством молоді та спорту затвердили Концепцію розвитку щоденного спорту в закладах освіти. Наказ від 27.10.2021р. № 1141/4088.

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Гавриленко Ірину Володимирівну, директорку ДНЗ «Арцизький професійний аграрний ліцей»

Шановна Ірино Володимирівно!

Щиро вітаємо з Днем народження!

 Нехай кожен Ваш день буде сповнений радістю, посмішками

та чудовими емоціями!

Гарного настрою, натхнення, наснаги, творчих злетів,

потужних звершень, добробуту, оптимізму і миру!

Нехай множаться й збуваються Ваші мрії та бажання!

Нехай кожен Ваш день буде значущим, яскравим й результативним!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Роботу колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області відзначено Подякою від Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації

22 грудня 2021 року в сесійній залі Одеської обласної ради відбулося підсумкове засідання колегії Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Директор Департаменту, Олександр Лончак підвів підсумки роботи за 2021 рік, окреслив основні задачі на 2022 рік.

Завершили колегію врученням Почесних грамот та Подяк Департаменту освіти і науки за підсумками роботи у 2021 році.

Колективу Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти вручено Подяку за плідну співпрацю та забезпечення на високому рівні навчально-методичного супроводу діяльності закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар