Архів категорії: Новини

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Шевченка Максима Григоровича, директора Відокремленого структурного підрозділу “Березівське вище професійне училище Національного університету “Одеська політехніка “

Шановний Максиме Григоровичу!

Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо Вам  здоров’я, яке завжди буде міцним та непохитним. Нехай щастя і радість супроводжують Вас на кожному кроці, а в душі панують гармонія і спокій. Нехай Ваші будні будуть наповнені світлими та позитивними моментами, а свята — теплом родинного вогнища та затишком. Бажаємо Вам досягати нових висот у всіх починаннях, щоб кожна Ваша мрія здійснювалася, а всі цілі досягалися з легкістю та впевненістю. Нехай у Вашому житті завжди будуть вірні друзі, мудрі наставники та любляча родина, яка підтримує Вас у всіх справах.

 

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Шевченка Максима Григоровича, директора Відокремленого структурного підрозділу “Березівське вище професійне училище Національного університету “Одеська політехніка “

Колектив НМЦ ПТО в Одеській області висловлює щирі співчуття методисту кабінету загальноосвітньої підготовки Світлані Василівні Соколюк

Страшна звістка сколихнула сьогодні наш колектив. Ми з глибоким сумом повідомляємо про непоправну втрату — смерть сина нашої колеги, методистки кабінету загальноосвітньої підготовки, Світлани Василівни Соколюк. Її син Даниіл передчасно пішов з життя, залишивши біль і смуток у серцях усіх, хто його знав.

Даниіл був світлою людиною, сповненою планів та надій, і його життєва енергія та доброта залишать незабутній слід у пам’яті близьких та друзів. Важко знайти слова, які б могли висловити всю глибину нашого співчуття та підтримки Світлані Василівні у цей трагічний час.

Колектив НМЦ ПТО в Одеській області висловлює щирі співчуття родині Соколюк. Ми завжди поруч з вами у ці важкі хвилини і готові підтримати у будь-який спосіб.

Світла пам’ять Даниілу.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Шатохіна Бориса Ілліча, методиста кабінету загальноосвітньої підготовки

 

Шановний Борисе Іллічу! Прийміть наші щирі вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, благополуччя та невичерпної енергії. Нехай кожен день приносить радість і натхнення, а всі Ваші починання будуть успішними. Хай здійсняться всі Ваші мрії, і поруч будуть лише щирі та надійні люди.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Шевченка Богдана Григоровича, методиста кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи

Шановний Богдане Григоровичу! Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та натхнення у всіх Ваших справах. Нехай кожен день буде сповнений новими можливостями та приємними подіями, а Ваша професійна діяльність приносить задоволення і успіх. Хай поруч будуть надійні люди, які підтримують і надихають.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Кабака Олега Юхимовича, директора ДНЗ «Татарбунарське професійно-технічне аграрне училище»

Шановний Олеже Юхимовичу! Вітаємо Вас з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії для досягнення нових вершин у житті, тепла й радості у родинному колі, та невичерпного натхнення у всіх починаннях. Нехай кожен день приносить лише радісні події та гармонію!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар