Архів категорії: Новини

КОЛЕКТИВ НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЩИРО ВІТАЄ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ЛОНЧАКА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА, ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Шановний Олександре Анатолійовичу!

Вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо Вам здоров’я, оптимізму,  реалізації ідей

і задуманих планів,

посмішок фортуни, успіху, сімейного благополуччя і щастя.

А ще бадьорості духу, стабільності, позитиву,

яскравих подій і незабутніх вражень! 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ…

Пішла з життя Корольова Світлана Василівна – колишній методист Навчально-методичного центру ПТО в Одеській області.

Висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним та близьким, друзям та  всім тим, хто знав цю чудову людину з великою душею.

Колектив НМЦ ПТО в Одеській області

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Семінар-нарада для заступників директорів з НВР закладів професійної (професійно-технічної) освіти

12 червня 2019 року на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» відбувся семінар-нарада для заступників директорів з НВР закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему «Організоване завершення 2018-2019 н.р. та підготовка до нового 2019-2020 н.р.».

Учасники заходу обговорили ряд  актуальних питань, які сьогодні поставлені перед освітянами, зокрема, розробка проектів стандартів з робітничих професій у 2019 році, зміни які чекають на освітян з набуттям чинності  Закону про забезпечення функціонування української мови як державної, застосовування норм та правил нової редакції Правопису.

Про розробку навчальних планів у 2019-2020 н.р. для закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що складаються з урахуванням Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти розповіла завідувач кабінетом загальноосвітньої підготовки Чепіс Т.П.​

Соколюк С.В., методист кабінету загальноосвітньої підготовки обговорила з учасниками заходу питання про зміни в навчальних програмах з предметів загальноосвітньої підготовки.

Про підготовку робочих навчальних планів та навчальних програм до нового 2019-2020 н.р. за новими стандартами професійної (професійно-технічної) освіти розповіла методист кабінету професійної підготовки Антонюк Н.О.

Заступник директора НМЦ ПТО в Одеській області Кашуба Л.І. закцентувала увагу присутніх на методичних рекомендаціях щодо запровадження вхідного контролю при започаткуванні професійного навчання населення на модульно-компетентнісній основі.

Методист кабінету професійної підготовки Шавга С.В., підвела підсумки проведення Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О Одеської області.​​

Про атестацію закладів професійної (професійно-технічної) освіти та організоване замовлення на виготовлення та видачу документів про освіту для випускників 2018-2019 н.р. розповіла завідувач кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи Литвинюк О.М.

На завершення заходу за активну участь в підготовці та проведенні ІІ етапу конкурсів фахової майстерності  серед здобувачів освіти з професій  “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування”, “Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва”, “Кухар”, “Офіціант”, “Маляр” нагороджені найактивніші педагогічні працівники навчальних закладів – Чорноморського морського коледжу Одеського національного морського університету, ДНЗ “Ісаєвський професійний аграрний ліцей”, ДНЗ ” Іллічівський професійний судноремонтний ліцей”, ДПТНЗ “Ізмаїльське вище професійне училище”, ДНЗ “Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу”.

За розробку навчальних програм і робочих навчальних планів для підготовки кваліфікованих робітників за професіями: “Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування” та “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів” висловлено подяку активним учасникам творчих груп Романенко С.М. та Бевзу С.О.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти висловлює щиру вдячність колективу ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості»  за надану можливість проведення заходу на їх базі.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні

Навчити формувати свої підприємницькі навички та вміння, вдосконалювати самостійну роботу здобувачів освіти, підвищувати рівень їх знань та ерудиції, формувати професійні якості – мета сучасного педагога.

З 05 по 06 червня 2019 року в рамках проекту “Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні”, що фінансується Данською програмою для підтримки України та виконується Ресурсним центром Гурт відбувся тренінг за програмою Міжнародної організації праці “Генеруй бізнес-ідею”.

Тренери – Пельтек М.І. (викладач ДНЗ “Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського”) та Григорчук І.О.( викладач ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти”) ознайомили учасників з правилами формування бізнес-ідеї, створення списку власних бізнес-ідей.

Проаналізувавши свої бізнес-ідеї здобувачі освіти обрали найбільш перспективні.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

На Хмельниччині відбувся Відкритий зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти

З 05 по 07 червня 2019 року на  базі ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» відбувся зліт лідерів обласних рад учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

У даному заході узяли участь лідери учнівського самоврядування Хмельницької, Вінницької, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Чернігівської областей. Адміністрація та лідер учнівського самоврядування ліцею гостинно зустріли учасників зльоту.

  Від Одеського регіону були присутні і отримали сертифікати учасників зльоту: Абрамянц Костянтин  – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту» та Польнау Геннадій – лідер учнівського самоврядування  ДНЗ «Цебриківський професійний аграрний ліцей».

Відповідно до  програми зльоту лідерів учнівського відбулися такі заходи:

  1. Співзасновниця Агенції MARTO, менеджер проектів в ГО «Хмельницький енергетичний кластер», аналітик в ГО «Агенція сталого розвитку «АСТАР»» Каритун С.В.  провела  лекцію про лідерство та активність.
  2. Засновник  консультативно-тренінгового центру психології, психолог-консультант, коуч, арт-терапевт Маримонська А.П. провела семінар-тренінг: «Емоційний інтелект і можливості його розвитку».
  3. Майстер-клас з декоративно-вжиткового мистецтва провела керівник гуртка декоративно-вжиткового мистецтва ДНЗ «Волочиський промислово-аграрний професійний ліцей» Нікітіна О.М.
  4. Флеш-моб «Україно моя!»

Сюрпризом для учасників, на завершення заходу, стала екскурсія видатними місцями і дискотека.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування | Залишити коментар