Архів категорії: Новини

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Романчишину Ірину Василівну, методиста кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи

Найкращі вітання чарівній іменинниці

з Днем народження!

Шановна Ірино Василівно!

Хай кожна мить життя буде чудова,

Несе кохання та букетик мрій

І, як веселка різнокольорова,

Буде повна яскравіших подій.

Нехай щоденно Вам дарують квіти,

Хай компліменти сипляться для Вас.

Хай буде сотня приводів радіти,

Носити посмішку замість усіх прикрас!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

28 ВЕРЕСНЯ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ ВЕБІНАРИ ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ УЧИТЕЛІВ ПРО ВИКОРИСТАННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ ОНЛАЙН

За підтримки МОН та ЮНІСЕФ стартує серія безкоштовних вебінарів для українських учителів про використання Всеукраїнської школи онлайн, мета якої – цікаве та ефективне навчання учнів 5-11 класів.

Методичні вебінари допоможуть освітянам краще розібратися у темі використання цифрової платформи «Всеукраїнська школа онлайн» – від реєстрації, створення та налаштування особистого кабінету, до організації обговорень та проєктної діяльності під час уроку, а також відстеження прогресу учнів в режимі реального часу.

Крім технічних інструкцій та відповідей на найбільш розповсюджені питання, учасники зможуть перейняти практичний досвід та найкращі методики для організації дійсно цікавих та ефективних уроків з різних предметів від найкращих учителів України.

Вебінари транслюватимуться о 18:00 год. на сторінках «Освіторії», УІРО, МОН та ЮНІСЕФ у Фейсбуці.

Деталі за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/news/28-veresnya-rozpochinayutsya-vebinari-dlya-ukrayinskih-uchiteliv-pro-vikoristannya-vseukrayinskoyi-shkoli-onlajn

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

У листопаді розпочнеться III Всеукраїнський відкритий марафон з української мови

До участі запрошуються учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти.

Перший етап Марафону стартує 11 листопада.
Для участі у III Всеукраїнському відкритому марафоні з української мови потрібно:
з 17 по 30 жовтня 2022 року заповнити заявку на участь;
до 7 листопада 2022 року зареєструватися на платформі HUMAN.
Марафон відбуватиметься у чотири етапи:
• Етап I – Культура слова. Лексикологія, фразеологія (з 14:00 11 листопада до 14:00 13 листопада);
• Етап II – Граматика. Синтаксис, морфологія, словотворення (з 14:00 18 листопада до 14:00 20 листопада);
• Етап III – Правопис. Орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія (з 14:00 25 листопада до 14:00 27 листопада);
• Етап IV – Робота з текстом (з 14:00 2 грудня до 14:00 4 грудня).

Детальніше – на сайті “ІМЗО” (https://imzo.gov.ua/…/iii-vseukrains-kyy-vidkrytyy…/)

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини | Залишити коментар

ЗАКЛАДИ ПРОФОСВІТИ ПРОВОДИТИМУТЬ ВСТУПНУ КАМПАНІЮ ЗА ОНОВЛЕНИМИ ПРАВИЛАМИ ПРИЙОМУ

Подавання документів через електронний кабінет, гнучкість для вступників з тимчасово окупованих територій (ТОТ), збільшені повноваження приймальних комісій – ці та інші зміни передбачені оновленими Типовими правилами прийому до закладів профосвіти.

Наказ МОН від 10 червня 2022 року № 541, яким визначаються нові правила, вже зареєстровано у Мін’юсті. Документ набув чинності 20 вересня 2022 року.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

ПРОВЕДЕНО ВЕБІНАР «ВІЗУАЛІЗАЦІЯ НА УРОКАХ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ДИСЦИПЛІН У ЗАКЛАДАХ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ»

22 вересня 2022 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського» проводено вебінар для викладачів предметів загальноосвітньої підготовки закладів професійної (професійно-технічної) освіти на тему: «Візуалізація на уроках загальноосвітніх дисциплін у закладах професійної (професійно-технічної) освіти».

Метою заходу стало розкриття ефективності використання інформаційних технологій для інтерактивної когнітивної візуалізації навчального матеріалу та мотивування педагогічних працівників розвивати інформаційно-цифрову компетентність.

Учасників семінару привітала Кашуба Лариса Іванівна, заступник директора НМЦ ПТО в Одеській області та Горбачова Тетяна Вікторівна, директор ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського».

Реалізація теми семінару відбулася на базі   ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського» . Викладачі якого презентували: Гриньова Олена Григорівна – «Робочий конспект та творчі завдання здобувачів освіти з української мови та літератури «Бачу – навчаюсь!»; Лопаков Володимир Сергійович  –  «9 прийомів візуалізації для використання на уроках суспільних дисциплін»; Лопакова Олена Миколаївна – «Можливості   платформи СANVA для створення візуалізованого матеріалу»; Мілюкова Юлія Михайлівна  – «Технологія візуалізації в інтерактивному навчання на уроках іноземної мови»; Пельтек Марія Іллівна «Візуалізація як сучасна стратегія навчання на заняттях фізики із здобувачами освіти з ООП».

Захід проходив у форматі діалогу, всі його учасники мали змогу поставити доповідачу актуальні для них запитання. Під час підведення підсумку зустрічі учасники онлайн – семінару щиро подякували модераторам заходу, висловили думку про актуальність та важливість окресленої теми та відмітили, що проведений захід пройшов успішно, цікаво, залишив приємні враження у учасників, мотивуючи їх до професійного зростання.

Кожен з педагогів, що відвідав семінар, безперечно, зумів піднятися на ще одну сходинку вище у своїй педагогічній майстерності. Тож нехай цей шлях завжди увінчується успіхом, кількісними і якісними результатами. Учасникам семінару запропоновано матеріали для використання у подальшій роботі.

На завершення фідбек (FEEDBACK) від Чепіс Тетяни Павлівни, завідувачки кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області. Сподіваємося що захід зацікавив, «запалив» ідеями, став мотивуючим до професійного зростання.

Успіхів, миру та міцного здоров’я!
До нових зустрічей!

Матеріали вебінару 

Опубліковано в категорії: Загальноосвітня підготовка, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Залишити коментар