Архів категорії: Новини

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження головного бухгалтера Гусєву Людмилу Миколаївну

Шановна Людмило Миколаївно!

Вітаємо Вас з Днем народження! 

Бажаємо Вам щастя і достатку,
Ясного неба, сонця, тепла,
В житті щодень лиш злагоди й порядку,
Щоб доля Ваша світлою була.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Лист МОН щодо переоформлення ліцензій на освітню діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти на безстрокові

Шановні колеги!

Надаємо для ознайомлення та використання у роботі лист Міністерства освіти і науки України від 10.11.2017 про переоформлення ліцензій на освітню діяльність закладів професійної (професійно-технічної) освіти відповідно до частини шостої статті 21 Закону України “Про ліцензування видів господарської діяльності” на безстрокові.

Про-переоформлення-ліцензій-на-безстрокові.pdf

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

ЛИСТ МОН УКРАЇНИ ЩОДО ФУНКЦІОНУВАННЯ СТОРІНОК ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ НА САЙТІ УКРАЇНСЬКОГО ЦЕНТРУ ОЦІНЮВАННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ

ЗНО.pdf

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Колектив Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області вітає з Днем народження Антонюк Надію Онисимівну, методиста кабінету професійної підготовки

Шановна Надіє Онисимівно!

Вітаємо Вас з  Днем народження! Бажаємо радості, любові та удачі. Щоб мрії виконувалися, а плани втілювалися. Нехай кожен день дарує нові промінчики, а люди тільки надихають і не засмучують. Настрій постійно буде веселим, а життя плине щасливою та довгою рікою.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Вимоги до ведення ЄДЕБО в ПТНЗ І атестаційного рівня Одеської області

09 листопада 2017 року на базі Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області відбувся семінар для  відповідальних працівників за ведення єдиної державної бази з питань освіти професійно-технічних навчальних закладів І атестаційного рівня Одеської області.

Тема «Вимоги до ведення ЄДЕБО в ПТНЗ І атестаційного рівня Одеської  області».

На порядок денний були винесені такі питання:

 • організаційні вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти;
 • порядок замовлення бланків документів про професійну освіту;
 • нормативно-правові документи при впровадженні системи ЄДЕБО;
 • вимоги МОН України щодо підключення ПТНЗ до ЄДЕБО;
 • алгоритм дій адміністратора/оператора навчального закладу при першому підключенні до ЄДЕБО;
 • атестація ПТНЗ І атестаційного рівня – необхідна вимога для видачі закладом документів про професійно-технічну освіту через ЄДЕБО (нормативна документація);
 • організація роботи щодо заповнення розділів ЄДЕБО.

В ході роботи семінару заступник директора ПП «Перспектива ВГС» начальник навчального центру охорони Язикова Ю.І. поділилась досвідом роботи щодо організаційних вимог провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти.

Головний спеціаліст відділу забезпечення закладів освіти навчально-методичної та випускної документації Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації Бруль М.С., роз’яснила про порядок замовлення бланків документів про професійну освіту. Крім цього також ознайомила присутніх із нормативними документами, які регулюють замовлення та видачу документів про професійну освіту.

Завідуюча кабінетом організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи  Литвинюк О.М., ознайомила з основними нормативно-правовими документами при впровадженні системи ЄДЕБО, та окремо зупинилась на вивченні положення про Єдину державну електронну базу з питань освіти.

Визначила:

 • яке є головне призначення Єдиної бази,
 • роботу сервісів у сфері освіти, які забезпечує Єдина база,
 • що повинен забезпечувати технічний адміністратор Єдиної бази,
 • можливість здобувачам ліцензій на провадження освітньої діяльності, ліцензіата формувати ліцензійні справи та подавати заяви про отримання ліцензії на провадження освітньої діяльності, а також про анулювання ліцензії на провадження освітньої діяльності в електронному вигляді з використанням Єдиної бази.

 Також учасники семінару обговорили основні вимоги Міністерства освіти і науки України щодо підключення ПТНЗ до ЄДЕБО. Визначили алгоритм дій адміністратора/оператора навчального закладу при першому підключенні до ЄДЕБО. Окремо зупинились на організації роботи щодо заповнення розділів ЄДЕБО. Та на прикладі одного навчального закладу, зареєстрованого в системі ЄДЕБО розглянули вкладки, які необхідно заповнювати адміністратору/оператору навчального закладу.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар