Архів категорії: Новини

КОЛЕКТИВ НМЦ ПТО В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІТАЄ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Зичимо всім мирного неба, міцного здоров`я, професійних здобутків, успіхів у всіх справах і задумах. Нехай материнське слово буде для всіх нас невичерпним джерелом самовдосконалення та натхнення.

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до КОЛЕКТИВ НМЦ ПТО В ОДЕСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВІТАЄ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ РІДНОЇ МОВИ!

Про методичні рекомендації щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій Російсько-української війни

Методичні рекомендації для місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадських організацій щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій Російсько-української війни, підготовлених Українським інститутом національної пам’яті.

Опубліковано в категорії: Виховна робота, Новини | Коментарі Вимкнено до Про методичні рекомендації щодо збереження і вшанування пам’яті учасників, жертв і подій Російсько-української війни

УВАГА!

 

28 лютого 2024 року планується проведення вебінару «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти» щодо підготовки до складання у 2024 році біології, хімії, фізики та географії як предметів НМТ на вибір. Підключення учасників вебінару відбуватиметься 28 лютого 2024 року з 13.00 до 14.00 години на головній сторінці сайту Одеського РЦОЯО http://www.test-center.od.ua/ за посиланням, яке буде розміщено в день проведення вебінару.

Опубліковано в категорії: НМТ, Новини | Коментарі Вимкнено до УВАГА!

ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лютого ми відзначаємо День пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні, залишаймося гідними своїх героїв!

Вклонімося всім тим, хто зараз захищає нас від російської агресії!

Вічна і світла пам’ять Патріотам, Героям Небесної Сотні, що загинули в боротьбі за нашу свободу…

Не забудемо!

Герої не вмирають!

Слава Україні!

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ВІДБУЛАСЯ VІІ МІЖРЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ- 2024»

16 лютого відбулася VІІ Міжрегіональна студентська науково-практична конференція «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ- 2024», яка присвячена пошуку проблем в готельному бізнесі та ресторанній справі і запропонуванню їх вирішення, а також зосередженню уваги на інноваціях, які підіймають роботу з обслуговування гостей на вищий рівень.

Захід відбувся на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу», в дистанційному форматі на платформі Google Meet. Модератором конференції була викладач вищої категорії, методист – Добруха Марина Миколаївна.

Студенти за невтомною підтримкою своїх наукових керівників зробили потужний крок у світ наукових досліджень, який наповнить їх впевненістю у собі.

Інформація за матеріалами: https://www.vpu26.net/

Опубліковано в категорії: Новини | Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛАСЯ VІІ МІЖРЕГІОНАЛЬНА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ТА РЕСТОРАННОЇ СПРАВИ- 2024»