Архів категорії: Новини

Колектив НМЦ ПТО В Одеській області щиро вітає зі святами – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!

 

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Наказ МОН України від 28.09.2018р. №1036 «Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Шановні колеги!

До Вашої уваги  наказ МОН України від 28.09.2018р. №1036 “Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти” 2018_1036

 

Опубліковано в категорії: ЗНО-2018, Новини | Залишити коментар

Положення про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників та Договір про дуальну форму навчання

Шановні колеги!

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.06.2017 р. №916 “Про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників”, відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 03.09.2018 р. №1/11-9361 та  та з метою приведення документації, що використовується в освітньому процесі сфери професійної (професійно-технічної) освіти, у відповідність до Закону України “Про освіту” надаємо для використання оновлене примірне Положення про впровадження елементів дуальної форми навчання у професійну підготовку кваліфікованих робітників та оновлений примірний Договір про дуальну форму навчання.

Положення

Тристоронній договір 2018

Опубліковано в категорії: Дуальна форма навчання, Новини | Залишити коментар

З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар

Вітаємо Лазарєву Тетяну Олександрівну, директора НМЦ ПТО в Одеській області з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України»

Шановна Тетяно Олександрівно!

Щиро вітаємо Вас із присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник освіти України».

Все Ваше життя – це освітянська стежина. Ви щиро віддаєте освітянам своє тепло, любов, повагу та багатий досвід. Завжди стоїте на сторожі інтересів освіти та педагогічних працівників області, захищаючи найвищу соціальну цінність – дитину, її життя, здоров’я, честь, гідність та право на освіту.

Нехай це досягнення додасть Вам наснаги, віри і життєвих сил та окрилить душу!

Бажаємо Вам долі багатої на добро і щастя, міцне здоров’я та достаток. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищають Вас від негараздів та дарують земні радощі.

З щирою повагою та любов’ю до Вас колектив Навчально-методичного центру ПТО в Одеській області.

Опубліковано в категорії: Новини | Залишити коментар