Архів категорії: Методична скринька

ВІДБУЛОСЬ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

22 квітня 2024 року у формі вебінару відбулося засідання секції методистів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області. Тема: «Підсумки апробації нового Положення про атестацію педагогічних працівників» (наказ МОН від 09.09.2022 №805).

Присутні: методисти, заступники директорів із навчально-методичної (навчальної, методичної) роботи.

Спікери заходу: Хмельницька Людмила Миколаївна, методист НМЦ ПТО в Одеській області; Дмитрашко Тетяна Андріївна, методист ДНЗ ««Одеський професійний ліцей морського транспорту»; Гачук Олена Валеріївна, методист ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»; Мітрова Алла Григорівна, методист ЗП(ПТ)О «Дунайський центр професійної освіти»; Лопакова Олена Миколаївна, голова обласної комісії методистів, методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

Учасників секції привітала Ольга Литвинюк, завідуюча кабінетом організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, та окреслила основні завдання в роботі атестаційних комісій І рівня.

Оскільки цьогоріч атестація проходила за Новим положенням, методисти закладів професійної освіти Одещини плідно попрацювали та спрямували сумісну роботу на досягнення головної мети – забезпечити дотримання прав педагога для упевненого проходження маршруту атестації.

В цьому контексті варто зазначити, щоб допомогти профтехосвітянам області опрацювати різні аспекти проведення комплексного оцінювання професійної діяльності педагогічного працівника, команда НМЦ та методистів ЗПО видали методичний порадник, провели засідання «Школи молодого методиста», розробили посадові інструкції, провели консультації щодо вагоміших норм Положення про атестацію та ключових нововведень.

В рамках заходу спікери поділилися позитивним досвідом та напрацюваннями щодо організації роботи атестаційної комісії І рівня, атестації викладачів та майстра виробничого навчання, поділилися досвідом практичного використання платформи Єдиної атестаційної системи.

Учасники секції активно обговорили нове Положення про атестацію педагогічних працівників, зупинившись на ключових змінах та елементах, що потребують певного удосконалення формулювань і уточнень.

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку спікерам та учасникам заходу за активну участь у проведенні засідання.

Бажаємо усім терпіння, наснаги, успіхів, нових звершень!

Опубліковано в категорії: Методична скринька, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ | Коментарі Вимкнено до ВІДБУЛОСЬ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОЇ МЕТОДИЧНОЇ СЕКЦІЇ МЕТОДИСТІВ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДЕОПРЕЗЕНТАЦІЯ “ЛЕСЯ Й ОДЕСА”

Опубліковано в категорії: Методична скринька | Залишити коментар

РОЗРОБКА ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО УРОКУ ФІЗИКИ НА ТЕМУ: «МЕХАНІКА РІДИН»

До уваги! Розробка професійно спрямованого уроку фізики на тему: «Механіка рідин». Підготувала викладач вищої кваліфікаційної категорії «викладач-методист» ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти” Задорожна О.О.

 

Опубліковано в категорії: Методична скринька, Новини | Коментарі Вимкнено до РОЗРОБКА ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО УРОКУ ФІЗИКИ НА ТЕМУ: «МЕХАНІКА РІДИН»

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПРОФЕСІЇ “КУХАР” 4 РОЗРЯДУ

Шановні колеги!

До вашої уваги методична розробка уроку виробничого навчання з професії “Кухар” 4 розряду. Тема уроку: “Приготування запечених порцій страв з м’яса с/г птиці: котлета по-міланськи з сиром”. (майстер виробничого навчання Мілєва О.В. ДНЗ “Ананьївський ПАЛ”)

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПРОФЕСІЇ “КУХАР” 4 РОЗРЯДУ

Опубліковано в категорії: Методична скринька, Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ МЕТОДИСТІВ ЗА ТЕМОЮ «СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ)СВІТИ»

5 жовтня 2023 року відбулося друге онлайн засідання школи новопризначеного методиста за темою «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) світи».

Спікери заходу: Ольга Литвинюк, завідуюча кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Людмила Хмельницька, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Олена Лопакова, голова методичного об’єднання методистів Одеської області, методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

Учасники засідання 14 новопризначених методистів, заступників директорів із навчально-методичної (навчальної, методичної) роботи, які тільки розпочали свою діяльність (стаж роботи до трьох років) та ті, що потребують методичної допомоги.

На порядку денному розглянули наступне:

– нормативні документи та рекомендації Міністерства освіти і науки України, пріоритетні напрямки роботи у 2023-2024 навчальному році;

 – планування відвідування та взаємовідвідування уроків. Аналіз уроків;

 – маршрут організації атестації педагогічного працівника у 2023-2024 навчальному році.

У ході засідання учасники виконували завдання в додатку Slido. Обміркували критерії оцінки ефективності сучасного уроку, а також які аспекти педагогічної діяльності варто вивчати керівництву.

Працювали плідно та з задоволенням. На завершення отримали домашнє завдання в Google Classroom.

Захід відбувся в творчій, доброзичливій атмосфері.

Щиро дякуємо всім учасникам заходу за активну участь! Усім бажаємо наснаги, віри, творчих успіхів і перемоги. До нових зустрічей!

 

Опубліковано в категорії: Життя профтехосвіти Одещини, Методична скринька, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ | Залишити коментар