Архів категорії: Методична скринька

РОЗРОБКА ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО УРОКУ ФІЗИКИ НА ТЕМУ: «МЕХАНІКА РІДИН»

До уваги! Розробка професійно спрямованого уроку фізики на тему: «Механіка рідин». Підготувала викладач вищої кваліфікаційної категорії «викладач-методист» ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти” Задорожна О.О.

 

Опубліковано в категорії: Методична скринька, Новини | Коментарі Вимкнено до РОЗРОБКА ПРОФЕСІЙНО СПРЯМОВАНОГО УРОКУ ФІЗИКИ НА ТЕМУ: «МЕХАНІКА РІДИН»

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПРОФЕСІЇ “КУХАР” 4 РОЗРЯДУ

Шановні колеги!

До вашої уваги методична розробка уроку виробничого навчання з професії “Кухар” 4 розряду. Тема уроку: “Приготування запечених порцій страв з м’яса с/г птиці: котлета по-міланськи з сиром”. (майстер виробничого навчання Мілєва О.В. ДНЗ “Ананьївський ПАЛ”)

МЕТОДИЧНА РОЗРОБКА УРОКУ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ З ПРОФЕСІЇ “КУХАР” 4 РОЗРЯДУ

Опубліковано в категорії: Методична скринька, Новини | Залишити коментар

ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ МЕТОДИСТІВ ЗА ТЕМОЮ «СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ)СВІТИ»

5 жовтня 2023 року відбулося друге онлайн засідання школи новопризначеного методиста за темою «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) світи».

Спікери заходу: Ольга Литвинюк, завідуюча кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Людмила Хмельницька, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Олена Лопакова, голова методичного об’єднання методистів Одеської області, методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

Учасники засідання 14 новопризначених методистів, заступників директорів із навчально-методичної (навчальної, методичної) роботи, які тільки розпочали свою діяльність (стаж роботи до трьох років) та ті, що потребують методичної допомоги.

На порядку денному розглянули наступне:

– нормативні документи та рекомендації Міністерства освіти і науки України, пріоритетні напрямки роботи у 2023-2024 навчальному році;

 – планування відвідування та взаємовідвідування уроків. Аналіз уроків;

 – маршрут організації атестації педагогічного працівника у 2023-2024 навчальному році.

У ході засідання учасники виконували завдання в додатку Slido. Обміркували критерії оцінки ефективності сучасного уроку, а також які аспекти педагогічної діяльності варто вивчати керівництву.

Працювали плідно та з задоволенням. На завершення отримали домашнє завдання в Google Classroom.

Захід відбувся в творчій, доброзичливій атмосфері.

Щиро дякуємо всім учасникам заходу за активну участь! Усім бажаємо наснаги, віри, творчих успіхів і перемоги. До нових зустрічей!

 

Опубліковано в категорії: Життя профтехосвіти Одещини, Методична скринька, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ | Залишити коментар

МЕТОДИКА ВИКОРИСТАННЯ QR-КОДІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

МЕТОДИКА ВИКОРИСТАННЯ QR-КОДІВ  НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Опубліковано в категорії: Методична скринька | Залишити коментар

МАЛЯРСЬКА ТВОРЧІСТЬ Т. Г. ШЕВЧЕНКА – ВИДАТНЕ ЯВИЩЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

МАЛЯРСЬКА ТВОРЧІСТЬ Т. Г. ШЕВЧЕНКА – ВИДАТНЕ ЯВИЩЕ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ОБРАЗОТВОРЧОГО МИСТЕЦТВА

Опубліковано в категорії: Методична скринька | Залишити коментар