Формула успіху!

05 грудня 2016 року на базі Одеського професійного ліцею технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» пройшов щорічний захід «Формула успіху» з нагоди третьої річниці заснування Центру профорієнтації та працевлаштування.

Одним із завдань професійно-технічної освіти є задоволення потреб економіки країни у кваліфікованих і конкурентоспроможних на ринку праці робітниках. Для забезпечення вищезазначеного завдання в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» вже три роки здійснює свою діяльність Центр профорієнтації та працевлаштування. Метою діяльності Центру є вирішення питань проходження виробничої практики та подальшого працевлаштування учнівської молоді, випускників ліцею, інших осіб, які навчаються або мають відповідний кваліфікаційний рівень після закінчення навчання за набутими професіями, сприяння розвитку молодіжних ініціатив у трудовій сфері.

У рамках заходу провідними спеціалістами в галузях були проведені воркшопи з професійної та фахової майстерності за відповідними напрямками.

Для учнів ліцею під час заходу було проведено навчання з організації власної справи Воротинцевою І. В., заступником начальника відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Управління державної реєстрації юридичного департаменту Одеської міської ради.

Сумлінна праця педагогічних працівників ліцею: Шапошнікової Н. П., Лісовської О. М., Ковальчук Г. О., Лєбедевої А. О., Лісовської Ю. М., які приймали активну участь у роботі Центру профорієнтації та працевлаштування, відзначена Грамотами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в  Одеській області. В церемонії нагородження взяла участь Лазарєва Тетяна Олександрівна, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

Навчальний заклад відвідали почесні гості, випускники ліцею, соціальні партнери, потенційні роботодавці та благодійники: Дубовик Н.О., голова обласної профспілки працівників освіти і науки України, Кашуба Л. І., завідувач кабінетом професійної підготовки НМЦ ПТО, Шавга С. В., методист НМЦ ПТО, Станіслав Дрогаєв, директор Благодійного фонду «Вільна освіта»,Свята Ю. С, Баранська М. С., Водолагіна А. А., педагогічні працівники ОМНВК №1, Тризодуб А. І., педагогічний працівник ОМНВК №3, Тюнібекян Т. Н., Одеський міський центр зайнятості, Лісовська З. В., Григорьєва К. Р., Київська районна адміністрація Одеської міської ради та ін.

Потенційні роботодавці та соціальні партнери мали можливість оцінити професійну підготовку та уміння учнів, ознайомившись з їх особовими справами за кваліфікаційним рівнем і портфоліо практичних робіт, побачити їх досягнення, отримані під час навчання у ліцеї з подальшим наданням пропозицій щодо проходження виробничої практики та працевлаштування.

Педагогічні працівники ліцею заслухали доповідь Царьової Є. С., заступника директора з НВР ДНЗ «Хмельницький центр ПТО сфери послуг», автора стандартів і підручників щодо розробки державного стандарту ПТО з професії «Швачка» та порядку надання навчальній літературі грифів МОН.

Під час заходу вперше відбулась презентація нової колекції моделей одягу «Вне времени», яку буде представлено на X Міжнародному фестивалі моди «Времена года» та «комплімент» від магістрантки факультету музичної та хореографічної освіти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» Аліни Ходот.

На протязі дня у фойє ліцею працювала виставка-продаж робіт декоративного мистецтва і дизайну інтер’єру, виконаних учнями ліцею та фотовиставка «Дача».

У ході проведення засідання «круглого столу» роботодавцями було зазначено, що на часі створення у Ліцеї освітньо-виробничих кластерів з професій за схемою «навчання-підприємство».

Бажаємо педагогічному колективу творчих злетів, а Ліцею – процвітання.

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *