“Снігова королева ESTEL 2016”

Щорічний наймаштабніший Фестиваль перукарського мистецтва серед молодих та амбіційних студентів-перукарів країни – неймовірно красива казка, чудова пора перемоги нових відкриттів, визнання досягнень та можливість написати нову історію на білосніжному полотні.
Участь у конкурсі «Снігова королева ESTEL 2016» – це унікальна можливість для майстрів-початківців проявити свою креативність та талант, розвиватись та досягати більшого. Це яскраве, незабутнє видовище модних образів, створених руками молодих і креативних майстрів, починаючих свій професійний шлях в перукарському мистецтві.

На створення модного образу майстрам надавалася повна свобода. Учасники створювали цілісний ексклюзивний фантазійний образ Снігової королеви згідно напрямку, втілюючи в ньому своє індивідуальне бачення та майстерність (фарбування, стрижка, укладання, зачіска, макіяж, костюм і аксесуари).
Фестиваль проходив у три етапи: відбірковий тур у закладах ПТО; півфінал (обласний етап) в Одеському регіоні проходив 18.11.2016р. на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д. Ушинського». У якому взяли участь 24 учасники з трьох навчальних закладів м.Одеса. Переможиця обласного етапу Омельчук Дар’я (учениця ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг ПНПУ ім. К.Д. Ушинського») у номінації «Стиляги» отримала Диплом за I місце та запрошення на участь у фіналі Конкурсу, який відбувся у м.Київ.

Всеукраїнський етап пройшов 7 грудня 2016 року в м.Київ, у якому взяли участь 26 учасників. Кожен Регіон представляв свою модель у слідуючих напрямках :
– “Стиляги” (міста: Одеса, Херсон, Миколаїв, Житомир, Вінниця);
– “Боххо” Хіппі (міста: Луцьк, Рівне, Хмельницький, Львів, Чернівці, Івано-Франківськ);
-“Готика” (міста: Ужгород, Суми, Тернопіль, Чернігів, Черкаси);
– “Панки та Рок” (міста: Полтава, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Кропивницький);
– “Гламур” (міста: Київ, Біла Церква).
Згідно жеребкуванню Одеський регіон готував модель у напрямку “Стиляги”. Це своєрідний протест проти стандартних стереотипів поведінки, одноманітність в одежі та стилі. Образи в цьому напрямку – це шаленість кольору та найвища концентрація свята в повітрі, яскраві пасма волосся на світлому фоні.

У день Фіналу під наглядом викладачів або майстрів виробничого навчання учасниці готували зачіску. Учасниця конкурсу Омельчук Дар’я, яка представляла Одеський регіон на фінальному чемпіонаті конкурсу «Снігова королева ESTEL 2016» отримала подарунковий набір для догляду за волоссям від компанії ESTEL Professional та Диплом фіналіста. Роботи виконані учасниками розміщені в буклетах та плакатах «Снігова королева ESTEL 2016».

Вітаємо нашу учасницю та бажаємо подальших успіхів на професійній ниві!

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *