Фінальний етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

  18.02.2017 року на базі  Одеської спеціалізованої школи №117 І-ІІІ ступенів  відбувся ІV (фінальний) етап ХVІІ Міжнародного  конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

  У фінальному етапі конкурсу  взяли участь абсолютні  переможці обласного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика серед учнів професійно-технічних навчальних закладів: Юлія Менчинська – учениця Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти» (посіла І місце в обласному етапі конкурсу), Олена Кірка –  учениця Державного навчального закладу «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» (посіла ІІ місце в обласному етапі конкурсу)  та Наталія Дзезик – учениця Державного навчального закладу «Одеський  професійний ліцей будівництва та архітектури» (посіла ІІІ місце в обласному етапі конкурсу).

  Переможців обласного етапу конкурсу підготували викладачі української мови та літератури Світлана Володимирівна Ладижинська (ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти»), Ольга Павлівна Ніжинська  (ДНЗ«Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування») та Олена Миколаївна Івахно (ДНЗ «Одеський  професійний ліцей будівництва та архітектури»).

  Бажаємо учасницям фінального етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика  та їх викладачам наснаги та нових перемог!

   Висловлюємо вдячність керівникам професійно-технічних навчальних закладів С. Б. Сущенку (Одеський центр професійно-технічної освіти), Л. Є. Висоцькій (Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування) та І. Б. Черненку (Одеський  професійний ліцей будівництва та архітектури) за створення умов для творчої роботи  викладачам та виховання юних шанувальників традицій свого народу.

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *