“Мовні змагання” в Одеському центрі професійно-технічної освіти

   З нагоди Міжнародного дня рідної мови у ДНЗ “Одеський центр професійно-технічної освіти” відбулися мовні змагання “Битва титанів”. У них взяли участь першокурсники – група №5 (професія “Секретар керівника, конторський службовець”) та група №6 (професія “Касир торгівельного залу”). Проте змагання були не між групами, а між командами, які організувалися за допомогою жеребкування. Тому вболівальники підтримували обидві команди, і у цьому також був закладений месидж – мова об’єднує, а не навпаки.

   Команди “Стиль” та “Голос” пройшли близько десятка різнопланових випробувань – показали знання орфографії і граматики, фразеології і культури мовлення, проявили художні здібності, здивували знанням українських народних пісень, які вгадували з перших нот.

   Це була серйозна і водночас захоплююча та цікава битва, у якій конкуруючі команди постійно наздоганяли одна одну. До фіналу дійшли з мінімальною розбіжністю у здобутих балах: “Голос”-26 балів, “Стиль” -24 бали. Команди привітали одна одну, адже у цій грі вони виявилися гідними суперниками.

  Провела захід викладач Одеського центру професійно-технічної освіти Ладиженська С.В.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *