Атестація в Одеському професійному ліцеї технології та дизайну ПНПУ імені К. Д. Ушинського

  Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 08.02.2017 року №37/ОД «Про проведення державної атестації у сфері загальної середньої освіти в Одеському професійному ліцеї технології та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» проводиться державна атестація у сфері загальної середньої освіти за рівнем повної загальної середньої освіти.

Одеський професійний ліцей технології та дизайну Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» є навчальним закладом другого атестаційного рівня, який забезпечує реалізацію потреб людини у здобутті професійної та повної загальної середньої освіти, оволодінні робітничими професіями, кваліфікацією відповідно до її інтересів, здібностей, стану здоров’я та соціального замовлення суспільства і держави, є структурним підрозділом Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського». В ліцеї створено належні умови для здобуття учнями повної загальної середньої освіти, зміцненню навчально-матеріальної та матеріально-технічної бази.

Згідно з робочою програмою атестаційної експертизи проводяться контрольні роботи з предметів загальноосвітньої підготовки.

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *