2017/2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ОГОЛОШЕНО РОКОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УКРАЇНІ ТА УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ В НІМЕЧЧИНІ

Рік української мови у ФРН і німецької в Україні офіційно стартує у вересні цього року і буде наповнений численними заходами.
Урочисте відкриття відбудеться у рамках проведення загального Фестивалю мови і культури у вересні 2017 року в Києві (планується проведення Фестивалю Open-Air просто неба). Спільний Рік завершиться в липні 2018 проведенням міжнародного освітнього конгрессу.
Впродовж усього року мова і література стануть платформами для передачі сучасної культури, освітніх стандартів і європейських цінностей, поглиблення існуючої співпраці між установами освіти і культури обох країн і початком нових довгострокових партнерських стосунків і проектів.
Основними тематичними напрямами Року стануть: популяризація німецької мови серед молодих українців, для яких це може відкрити кар’єрні перспективи; «підтримка історичної пам’яті» відносно історії двох народів заради майбутнього; українсько-німецький літературний діалог. Вже з літа цього року і до літа майбутнього проходитимуть численні заходи по усій Україні, серед яких: музичне турне і ряд читань з авторами; літні табори для школярів; різні спеціалізовані симпозіуми; заходи з підвищення кваліфікації учителів; молодіжні проекти обміну виставками і вручення нагород кращим перекладачам, учням, учителям і видавництвам.
Рік німецької мови в Україні та української у ФРН цілеспрямовано сприятиме популяризації німецької мови в Україні та посиленню позицій української мови в Німеччині, де передбачена різнобічна програма заходів, присвячених українській мові.

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *