Семінар — практикум для викладачів фізичної культури професійно-технічних навчальних закладів Одеської області

         4 жовтня 2017 року Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області було проведено семінар — практикум на тему: «Сучасні стратегії виховання здорової особистості на уроках фізичної культури та в позаурочний час в професійно-технічних навчальних закладах» для викладачів фізичної культури ПТНЗ Одеської області.

                  Відкрила роботу семінару-практикуму методист кабінету загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО в Одеській області Хван Наталія Бен-Себівна, яка ознайомила присутніх з планом роботи та з методичними рекомендаціями щодо викладання фізичної культури в професійно-технічних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році. В семінарі-практикумі взяла участь Кирпач Олександра Леонідівна, заступник начальника Одеського обласного відділення комітету фізичного виховання і спорту МОН України, яка розповіла про регламент проведення Спартакіади серед учнів професійно-технічних навчальних закладів України. Про підготовку учнів професійно-технічних навчальних закладів до виконання тестів і нормативів для проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення України розповів Улановський Андрій Миколайович, викладач Одеського вищого професійного училища морського туристичного сервісу, про підготовку учнів професійно-технічних навчальних закладів до участі у Всеукраїнських спортивних іграх “Козацька наснага” розповіла Шепельська Валентина Анатоліївна, викладач Одеського вищого професійного училища автомобільного транспорту.

                   В рамках роботи семінару-практикуму проведено круглий стіл з обміну досвідом щодо підвищення якості уроків та позаурочної роботи з фізичної культури. Так Шоломицька Олена Миколаївна, викладач Одеського професійного ліцею технологій та дизайну, поділилася з колегами досвідом щодо теоретичної підготовки учнів ПТНЗ з фізичної культури та надала методичні рекомендації з цього питання, Мазурик Олександр Анатолійович, викладач Чорноморського  морського коледжу, розповів про досвід навчання учнів техніці виконання стрибків у довжину засобом “зігнувши ноги”. Його виступ супроводжували фрагменти відеоуроку. Гніліченко Алла Михайлівна, викладач Ізмаїльського вищого професійного училища презентувала досвід організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи серед учнів Ізмаїльського вищого професійного училища.

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *