ПРОФІ-fest в Одеському професійному ліцеї технологій та дизайну

22 червня у стінах Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» відбувся щорічний захід «Формула успіху».

У ході заходу випускники ліцею, соціальні партнери, потенційні роботодавці та благодійники мали змогу відвідати навчальні майстерні, оцінити професійну підготовку та уміння учнів, побачити їх досягнення, отримані під час навчання у ліцеї. Для здобувачів освіти це в свою чергу пропозиції від роботодавців щодо проходження виробничої практики з подальшим працевлаштуванням.

Під час зустрічі учнями ліцею було презентовано нову колекцію моделей одягу «De Volan», фотовиставок «Поза часом», «Оксамитовий сезон», нового випуску журналу ProfDesign.

 Починаючи з 2006 року у закладі впроваджується система автоматизованого проектування одягу САПР Julivi для створення і розробки моделей одягу, здійснює свою діяльність Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій та дизайну.

Керівництво та колектив закладу спрямовує свої сили на вдосконалення професійної підготовки здобувачів освіти, впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів задля задоволення потреб ринку праці висококваліфікованими, конкурентоспроможними робітниками.

У рамках заходу провідними спеціалістами в галузях були проведені воркшопи з професійної та фахової майстерності за такими напрямками:

  • швейний – презентація Навчально-практичного центру сучасних швейних технологій і дизайну;
  • ІТ-технології;
  • сфера послуг;
  • фотомистецтво.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *