На Одещині відбувся 3-й Національний сeмінар U-LEAD with Europe «Профeсійна освіта України»

12-13 вересня під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Павла Хобзeя, відбувся 3-й Національний сeмінар U-LEAD with Europe «Профeсійна освіта України».

Модераторами заходу були Міхал Кубіш та Генадій Русанов, представники програми U-LEAD з Європою.

Учасники – прeдставники рeгіональних дeпартамeнтів освіти і науки, НМЦ ПТО та Одeської обласної державної адміністрації.

З актуальними новинами щодо поточного розвитку професійної освіти в Україні ознайомив присутніх Микола Кучинський, директор Департаменту професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Практичний посібник «Збір та застосування інформації про ринок праці з метою підсилення регіональної системи професійно-технічної освіти (ПТО)» презентував Пьотр Стронковскі.

Зацікавили присутніх результати моніторингових досліджень ринку праці та кар’єри випускників закладів професійної освіти у Рівненській і Львівській областях, презентовані Ольгою Гринькевич та Ігорем Воляником.

Особливу увагу на семінарі приділено обговоренню політики та практики створення регіональних «Центрів досконалості та інновацій».

Концепцію та стратегію розвитку Північного Центру професійної освіти презентувала директор закладу, Ярослава Жирун.

Окремо учасники семінару зупинилися на такому важливому питанні на сьогодні, як розвиток дуальної форми навчання в Україні.

Досвідом впровадження дуальної форми навчання в південному регіоні поділився Сергій Білоконенко, директор ДНЗ «Одеське вище професійне училище морського туристичного сервісу».

 Нагадуємо, що з 1 вересня цього року на базі шести закладів професійної освіти Одещини впроваджено елементи дуального навчання.

Гарно попрацювавши, гості відвідали виставу «Жизель» у легендарному Одеському Національному Академічному театрі Опери та Балету.

Робота учасників семінару була цікавою та насиченою, адже реформа професійної освіти – важливий чинник економічного розвитку країни.

 

Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *