Тиждень толерантності

У закладах професійної освіти Одещини учнівські та педагогічні колективи із задоволенням приєдналися до відзначення Міжнародного дня толерантності та провели з 12 по 16 листопада «Тиждень толерантності».

 Кожен день тижня був присвячений певним принципам толерантного спілкування. Так, у понеділок, день поваги, добра й  терпіння почала працювати “Пошта добрих слів”, відбулася акція – відкритий мікрофон «Репортерська осінь». – Що для тебе означає бути толерантним?

У віторок, день тактовності відбулася відео екскурсія або заочна подорож «Світ навколо нас» (країна на вибір закладу освіти).

У середу – день взаєморозуміння було проведено акцію «Обійму безкоштовно», та працювала учнівська пошта «Мені приємно тобі сказати, що…»

Четвер день увічливості –  відеоекскурсія або заочна подорож «Світ навколо нас» (країна на вибір). Виставка малюнків «На доброму слові тримається світ».

В п’ятницю 16 листопада – День толерантності відбулась акція «Обміняймося своєю добротою» та Фотовиставка «Прекрасні обличчя світу».

Особливо цікавими стали тренінгові заняття, які проводились протягом усього тижня.

Тиждень дійсно виявився цікавим та насиченим.

Для нашої багатонаціональної держави з різними культурами та релігіями, терпимість до інших  є головним чинником внутрішньої стабільності та мирного розвитку.

Будемо толерантними!

Опубліковано у Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *