Засідання методичної секції класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області на тему «Духовно – моральний розвиток особистості»

24 квітня 2019 року на базі державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського державного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського» відбулося засідання методичної секції класних керівників закладів професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області, на тему «Морально – духовний розвиток особистості».

У заході, який проводився у формі навчально-практичного семінару, взяли участь педагогічні працівники (голови методичних комісій класних керівників) з 26 закладів освіти.

Відкрила секцію, привітала його учасників Романчишина І.В, методист кабінету організаційно – методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області та прочитала міні – лекцію «Реалії і перспективи духовно – морального виховання».

В рамках заходу було проведено тренінг «Морально – духовний розвиток особистості», учасники ознайомилися із сучасними методологічними підходами, основними принципами організації духовно-морального розвитку й виховання учнів, сформували уміння та навички визначення перспектив виховної діяльності з учнями в контексті обговорюваної проблеми та здійснили аналіз проблеми духовно-морального розвитку й виховання учнівської молоді в практиці роботи закладів освіти.

Дмитрієва М. Ю. – голова методичної комісії класних керівників ДНЗ Відокремлений підрозділ «Об`єднане вище професійно-технічне училище сфери послуг Національного університету «Одеська юридична академія» розповіла про особливості ведення документації в роботі класного керівника.

Педагоги активно ділились досвідом, проблемами, успіхами та обговорювали актуальні питання роботи класних керівників в закладах професійної (професійно-технічної) освіти Одеської області.

Зорічева В. І. – керiвник методичної комicii класних керiвникiв ДНЗ «Ізмаїльський центр професійно-технічної освіти» ознайомила присутніх з власним досвідом роботи і висвітлила тему «Дiaгностика в роботi класного керiвника».

Лопакова О.М., методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Одеського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського», презентувала  власну роботу на тему «Самопрезентація класного керівника у соціальній мережі» та провела майстер – клас щодо створення та ведення сайту.

Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти в Одеській області дякує керівництву закладу ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Одеського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського» за співпрацю та сприяння у проведенні семінару.

Всім учасникам засідання обласної методичної секції, висловлюємо вдячність за співпрацю.

Опубліковано у Виховна робота, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *