В місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії»

10-13 жовтня 2019 року в місті Одеса пройшов Перший Всеукраїнський Відкритий науково-практичний форум на тему: «Інноваційні трансформації в сучасній освіті : виклики, реалії, стратегії».

В заході взяли участь представники Національного центру МАН України, НМЦ ПТО в Одеській області, науковці вищих навчальних закладів, представники закладів професійної (професійно-технічної) освіти м.Одеси.

У рамках форуму на базі ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування» проведено фестиваль професійних і культурно-освітніх інновацій на якому  Висоцька Л.Є., директор училища,  поділилась досвідом педагогічного колективу по забезпеченню дослідно-експериментальної роботи всеукраїнського рівня. Педагогічні працівники училища представили майстер-класи.

В ході  професійного науково-практичного  брифінгу обговорювались інноваційні педагогічні технології та актуальні проблеми і результати впровадження елементів дуальної форми навчання в системі професійної підготовки майбутніх кваліфікованих робітників.

Опубліковано у Дуальна форма навчання, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *