МОН ПРОПОНУЄ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТ ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ТА КРИТЕРІЇВ НАДАННЯ ЗАКЛАДУ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ СТАТУСУ ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНОЇ ДОСКОНАЛОСТІ

МОН підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку та критеріїв надання закладу професійної (професійно-технічної) освіти статусу центру професійної досконалості, підтвердження чи позбавлення цього статусу»що має на меті формування правового підґрунтя для створення та діяльності центрів професійної досконалості в Україні, підвищення якості освітніх послуг, що надаються в системі професійної (професійно-технічної) освіти.

Проєктом акта передбачається унормувати вимоги до процедури надання (підтвердження чи позбавлення) закладу професійної (професійно-технічної) освіти статусу центру професійної досконалості, затвердити критерії надання чи підтвердження цього статусу, а також форму заявки на участь у відборі закладу професійної (професійно-технічної) освіти для надання (підтвердження) йому статусу центру професійної досконалості.

 Зауваження та пропозиції до проєкту акта пропонується направляти до 15 грудня 2019 року поштою та електронною поштою за адресами: Міністерство освіти і науки України, директорат професійної освіти, пр. Перемоги, 10, м. Київ, 01135, тел. (044) 287-82-74, e-mail: gorbatiuk@mon.gov.ua, Горбатюк Світлана Євгенівна.

Матеріал з сайту МОН
Опубліковано у Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *