Партнерство з системою пробації: забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду

На базі Центру ювенальної пробації м. Одеси відбувся брифінг на тему «Поглиблення громадського діалогу щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам».

Під час брифінгу було обговорено роль партнерства з системою пробації, забезпечення безпеки суспільства, запобігання повторним кримінальним злочинам шляхом ресоціалізації осіб у конфлікті з законом у громаду.

Запрошені спікери: Віталій Капуляк, відділ ювенальної провенції УПД ГУНП в Одеській області; Ольга Литвинюк, НМЦ ПТО в Одеській області; Ірина Романчишина, НМЦ ПТО в Одеській області; Світлана Колодчин, благодійний фонд “Карітас Одеса-УГКЦ”; Світлана Клішина, регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Одеській області; Ольга Сімченко, Одеський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Оксана Плотницька, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Світлана Наумкіна, ДЗ “”Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського”; Ілона Буяновська, Центр ювенальної пробації м. Одеса; Валерія Сочинська, волонтер пробації.

Опубліковано у Виховна робота, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *