Матеріали секції викладачів загальнотехнічних дисциплін закладів професійної освіти

До вашої уваги, шановні колеги!

Педагогічні працівники секції викладачів загальнотехнічних дисциплін закладів професійної освіти підготували для ознайомлення власні напрацювання для обміну досвідом роботи, особливо актуальні сьогодні, в період роботи у дистанційній формі.

Голова секції Боброва Т. Б., викладач ОЦПТО, запропонувала власний робочий зошит з Матеріалознавства. Мета даного робочого зошиту – підвищити якість засвоєння учнями навчального матеріалу з теоретичних основ предмету «Матеріалознавство», який вивчається при підготовці монтажників санітарно-технічних систем і устаткування. Завдання, вміщені в робочому зошиті, дозволяють оцінити здатність учнів застосовувати отримані теоретичні знання на практиці, прищеплюють вміння самостійно отримувати необхідні знання, використовуючи довідкову літературу. Робочий зошит призначено для організації самостійної роботи учнів, проведення самоконтролю і контролю з боку викладача.

Викладач ДНЗ ОПЛМТ Шликов Д. В. запропонував для обговорення та користування розробку з теми «Читання креслень зварних конструкцій» яка містить теоретичний матеріал а також дозволяє онлайн провести перевірку засвоєння знань та оцінити здобувача освіти через відповідні сервіси Google.

Вонітова І. І., викладач ДНЗ «ОПТУМ», запропонувала презентацію з теми «Основний метал. Чорні метали», презентацію «Класифікація сталей за якістю», продемонструвала, як у Фейсбук проводиться консультація з ДР і як у підсумку студенти проходять тестування з теми, яку вона розробила через сайт «Всеосвіта».

Про власні методи викладання креслення в ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей» підготувала матеріали Макарова О.Н., також презентувала методичну розробка «Перерізи та розрізи» та тестові завдання для контролю рівня навчальних досягнень з креслення».

Надаємо посилання до матеріалів секції :

https://drive.google.com/open?id=179KzL8-lff1ZBU6Brn4OCoJ6oHR000Pb

https://www.facebook.com/1448454018536056/posts/2882134021834708/ консультація гр.11

класифікація сталей за якістю

https://www.facebook.com/1448454018536056/posts/2882134885167955/

тест на ВСЕОСВІТАhttps://vseosvita.ua/test/go-settings
Код gnq883

https://vseosvita.ua/test/go-settings

Опубліковано у Новини, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *