27 серпня 2021 року відбувся навчально-методичний онлайн-семінар для голів методичних комісій предметів загальноосвітньої підготовки закладів професійної освіти Одеської області

27 серпня 2021 року методистами кабінету загальноосвітньої підготовки Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області проведено навчально-методичний онлайн-семінар для голів методичних комісій предметів загальноосвітньої підготовки ЗПО.

З вітальним словом до учасників семінару звернулася Тетяна Олександрівна Лазарєва, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області.

Сучасне життя висуває людині високі вимоги. Щоб бути професіоналом, йти на крок попереду, більшість з нас не перестає вчитися протягом усього життя. Бажаю всім, щоб прагнення рухатися вперед і рости над собою ніколи не вичерпувалося, щоб отримані знання були спрямовані на досягнення особистого благополуччя, а значить, і на розвиток рідної країни. Успіху і удачі у всіх починаннях!  Вчіться і живіть захоплено! З новим навчальним роком!

Під час роботи семінару працювали:

– Онлайн – кафедра для голів обласних методичних секцій викладачів предметів загальноосвітньої підготовки на тему: «Особливості викладання предметів загальноосвітньої підготовки у 2021- 2022 навчальному році».

Проводили: Чепіс Т.П., завідувачка кабінету загальноосвітньої підготовки, Соколюк С.В. та Хван Н. Б-С., методисти кабінету загальноосвітньої підготовки.

– Мотиваційний тренінг для голів МК предметів загальноосвітньої підготовки на тему: “Нові сучасні ролі викладача в індивідуальній освітній траєкторії здобувачів освіти (тьютор, модератор, коуч, фасилітатор);

– Консультаційний пункт для молодих та малодосвідчених викладачів предметів загальноосвітньої підготовки на тему: «Викладач – коуч як основа успішності здобувача освіти»;

Проводила Чепіс Т.П.

– Онлайн-зустріч з викладачами загальноосвітніх дисциплін «Продуктивність навчання здобувачів освіти в умовах дистанційного навчання»;

Проводила Соколюк С.В.

– Педагогічний меседж для викладачів загальноосвітньої підготовки  «Я це знаю, я це вмію …»

Проводила Хван Н. Б-С.

Про стан розроблення проєкту Державного стандарту профільної середньої освіти  доповіла Лопакова Олена Миколаївна, методист Державного навчального закладу «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського», яка від Одеської області є учасником робочої групи в розробці даного проекту.

Надано методичні рекомендації щодо:

 – проведення першого уроку в ЗПО області;

– проведення навчальних онлайн-квестів для викладачів загальноосвітньої підготовки;

– розвитку природничо-математичної освіти (STEM-освіти).

Шановні колеги!

Нехай будуть освоєні нові методики, пробуйте нові прийоми, отримуйте бажані результати , нехай здобувачі освіти радують своїми успіхами, нехай в колективах панує підтримка і взаєморозуміння.

Словом, будьте Вчителями з великої літери!

Матеріали семінару за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/13haPsbNthYaFZgjbx-0kfBdAC8omKwck?usp=sharing

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Інформаційно-методичні матеріали, Новини, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *