У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти відбувся форум лідерів учнівського самоврядування закладів професійної освіти Одещини на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування»

Відкрила роботу заходу  та привітала присутніх Литвинюк О.М. завідувачка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомила присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О.

   

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах карантину: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила  Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Використання квесту як засобу активізації  діяльності учнів» дане питання висвітлив Стоянов В.С.  методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про проєктну діяльність учнівського колективу в умовах дистанційного навчання та карантину доповіла Жосан Анастасія  – лідер учнівського самоврядування ДНЗ  «Одеський центр професійно-технічної освіти», та Котова А.М. лідер з числа випускників.  Присутні заходу активно брали участь в обговоренні, із задоволенням ділились власним досвідом роботи.

Висвітлила тему «Перспективи розвитку учнівського самоврядування в Одеській області»  Дмитрук З.А. – завідувачка сектору позашкільної освіти, виховної роботи та молодіжної політики управління професійної та вищої освіти, молодіжної політики та організаційно-документального забезпечення Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації.

В прямому діалозі  про «Ресурси щодо розвитку учнівського самоврядування на Одещині  ГО «Молодіжна рада в  Одеській області» провела свою роботу Назо Ю.О. голова ГО «Молодіжна рада Одеської області», регіональний координатор в ГО  «Молодіжна столиця України».

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему «Майстерня майбутнього учнівського самоврядування» та провела онлайн екскурсію навчальним середовищем «OMNIA»  фінської професійно-технічної освіти та екскурсію Інноваційним хабом Mektory –  Гриньова М.В.  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді “УСі В ДІЇ!”, КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам засідання, які взяли активну участь у  заході.

Матеріали форуму:  https://docs.google.com/presentation/d/1VAjEB_iiS5a2ym-NIOqK7LngYo9d8LzV/edit?usp=sharing&ouid=106498957513204245097&rtpof=true&sd=true

https://docs.google.com/presentation/d/1xxNiIGKggkqxV25L68gX_CDXQP0r8HRx/edit?usp=sharing&ouid=105524838428273330472&rtpof=true&sd=true

Опубліковано у Новини, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *