В рамках тижня професійно-технічної освіти та відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Одеській області 26 листопада 2021 року проведено засідання обласної методичної секції викладачів інформатики закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

В рамках тижня професійно-технічної освіти та відповідно до плану роботи НМЦ ПТО в Одеській області 26 листопада 2021 року проведено засідання обласної методичної секції викладачів інформатики закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Захід проведено з використанням можливостей платформи Google – за допомогою сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet.

Тема: Кластер-метод від викликів до нових можливостей.

Засідання розпочалось з привітання учасників засідання облметодсекції викладачів інформатики закладів професійної освіти методистом НМЦПТО в Одеській області Хван Наталією Бен-Себівною, ознайомлення з планом роботи та правилами поведінки під час роботи у сервісі Google Meet.

У відеоформаті Кучеренко Юрій Леонідович, Чорноморський морський фаховий коледж ОНМУ, доповів про кластер як один з методів критичного мислення.

Антонюк Юлія Миколаївна, ДНЗ «Ананьївський професійний аграрний ліцей», провела огляд ресурсів для навчальних завдань методом кластера.

Використання ментальних карт на уроках інформатики презентувала Цобенко Яніна Петрівна, ДНЗ «Одеське вище професійне училище торгівлі та технологій харчування».

Про переваги застосування кластер-методу на уроках інформатики розповіла Чернікова Руслана Василівна, ДНЗ «Лиманський професійний аграрний ліцей».

Про сучасні методи навчання інформатиці на основі мобільних технологій доповіла Щуровська Алла Юріївна, Відокремлений підрозділ «Одеське вище професійне училище сфери послуг» Національного університету «Одеська юридична академія».

Всі викладачі підготувли яскраві презентації, які будуть доступні всім викладачам.

Підводячи підсумки засідання Чепіс Тетяна Павлівна, завідувачка кабінету загальноосвітньої підготовки, зазначила високий рівень творчої роботи педагогів при підготовці до проведення засідання обласної методичної секції, цінність та актуальність отриманої інформації.

 

Опубліковано у Загальноосвітня підготовка, Новини. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *