На Одещині відбулися завершальні змагання регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillS Ukraine» 2021-2022р.

16 грудня 2021 року на Одещині відбулися завершальні змагання  регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillS Ukraine» 2021-2022р., які пройшли на базі закладів професійної освіти: ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту»” за компетенцією «зварювальні роботи»,  та ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ»  за компетенціями: «токарні роботи» та «робота на верстатах з програмним керуванням».

У відбіркових  змаганнях взяли участь 10 учасників, з яких: 8 здобувачів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області та 2 студенти Національного університету «Одеська політехніка».

Робота конкурсантів оцінювалася експертами та компетентним журі, за участі представників ДП «Морський торговельний порт Чорноморськ» та ТОВ «Елемент».

Учасники змагань за компетенцією «зварювальні роботи» показали майстерність та вміння при виконанні зварювальних робіт покритим електродом,  плавким електродом в активних газах та вольфрамовим електродом в інертних газах в різних просторових положеннях відповідно до вимог технологічного процесу.

Компетенція «Зварювальні роботи»

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Зварювальні роботи» переможцями визнано:

І місце – Михайліченко Андрій Сергійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський професійний ліцей морського транспорту;

ІІ місце – Гнатишин Дмитро Володимирович здобувач освіти ДНЗ «Ісаєвський професійний аграрний ліцей»;

ІІІ місце – Войтенко Валентин Сергійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Компетенція «Токарні роботи», компетенція «Робота на верстатах з програмним керуванням»

 

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Токарні роботи» переможцями стали:

І місце –  Федорончук Кирило Володимирович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ»;

ІІ місце – Левицький Олександр Вікторович.

За результатами виконаних робіт за компетенцією «Робота на верстатах з програмним керуванням» найкращий результат показав і завоював І місце Шевченко Сергій Юрійович, здобувач освіти ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»,

Гавенко Кирило Олександрович та  Тимчук Костянтин Русланович, студенти Національного університету «Одеська політехніка»  розділили ІІ та ІІІ місця.

Учасники показали високий рівень підготовки, майстерність та вміння при виконанні конкурсних завдань. Всі учасники конкурсу були відзначені дипломами Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації та цінними подарунками.

 

Вітаємо наших переможців та бажаємо їм творчих успіхів, невичерпного ентузіазму та наполегливої праці, які допоможуть досягти вершин професійного Олімпу!

Опубліковано у Worldskills Ukraine, Професійна підготовка. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *