10 ЛИСТОПАДА 2022 РОКУ ВІДБУВСЯ ОБЛАСНИЙ ОНЛАЙН-ФОРУМ ЛІДЕРІВ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ ОСВІТИ ОДЕЩИНИ НА ТЕМУ: «ВИКОРИСТАННЯ ЗАСОБІВ ЕЛЕКТРОННОЇ ПАРТИСИПАЦІЇ У ДІЯЛЬНОСТІ САМОВРЯДУВАННЯ»

Відкрив роботу заходу та привітав присутніх Шевченко Богдан, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області. Ознайомив присутніх з планом роботи форуму та нормативно – правовою базою учнівського самоврядування в ЗП(ПТ)О, провів тренінг з лідерами: «Згуртованість колективу».

Питання про «Всебічний погляд на роботу учнівського самоврядування закладів професійної (професійно-технічної) освіти в умовах воєнного стану: нові можливості та виклики сьогодення» висвітлила Романчишина І.В. методистка кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

«Волонтерський рух під час збройної агресії росії проти України». Дане питання висвітлив у своїй презентації Стоянов В.С., методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області.

Про волонтерську діяльність у закладі освіти доповіла та продемонструвала насичену презентацію про проведену роботу лідерка учнівського самоврядування ДПТНЗ “Одеський професійний ліцей технологій та дизайну” – Владислава Грабар.

Своїми ідеями та успішними проектами про волонтерський рух поділилася лідерка учнівського самоврядування Північного центру професійної освіти – Лідія Рябкова.

Відкрила форум з елементами моніторингу на тему: «Використання засобів електронної партисипації у діяльності самоврядування» –  Гриньова М.В.,  методист науково-методичної лабораторії соціального партнерства та міжнародної діяльності, викладач кафедри освітньої політики, координаторка Одеської обласної школи громадянської партиспації дорослих та молоді «УСі В ДІЇ!», КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради».

Завершився онлайн-форум побажаннями здоров`я, творчих ідей, успіхів та швидкої Перемоги!

Колектив Навчально – методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області висловлює подяку учасникам , які взяли активну участь у заході.

Опубліковано у Виховна робота, Новини, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *