ВІДБУЛОСЯ ДРУГЕ ОНЛАЙН ЗАСІДАННЯ ШКОЛИ НОВОПРИЗНАЧЕНИХ МЕТОДИСТІВ ЗА ТЕМОЮ «СИСТЕМНИЙ ПІДХІД ДО МЕТОДИЧНОЇ РОБОТИ З ПЕДАГОГІЧНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ ЗАКЛАДІВ ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ)СВІТИ»

5 жовтня 2023 року відбулося друге онлайн засідання школи новопризначеного методиста за темою «Системний підхід до методичної роботи з педагогічними працівниками закладів професійної (професійно-технічної) світи».

Спікери заходу: Ольга Литвинюк, завідуюча кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Людмила Хмельницька, методист кабінету організаційно-методичної, кадрової та виховної роботи НМЦ ПТО в Одеській області, Олена Лопакова, голова методичного об’єднання методистів Одеської області, методист ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського».

Учасники засідання 14 новопризначених методистів, заступників директорів із навчально-методичної (навчальної, методичної) роботи, які тільки розпочали свою діяльність (стаж роботи до трьох років) та ті, що потребують методичної допомоги.

На порядку денному розглянули наступне:

– нормативні документи та рекомендації Міністерства освіти і науки України, пріоритетні напрямки роботи у 2023-2024 навчальному році;

 – планування відвідування та взаємовідвідування уроків. Аналіз уроків;

 – маршрут організації атестації педагогічного працівника у 2023-2024 навчальному році.

У ході засідання учасники виконували завдання в додатку Slido. Обміркували критерії оцінки ефективності сучасного уроку, а також які аспекти педагогічної діяльності варто вивчати керівництву.

Працювали плідно та з задоволенням. На завершення отримали домашнє завдання в Google Classroom.

Захід відбувся в творчій, доброзичливій атмосфері.

Щиро дякуємо всім учасникам заходу за активну участь! Усім бажаємо наснаги, віри, творчих успіхів і перемоги. До нових зустрічей!

 

Опубліковано у Життя профтехосвіти Одещини, Методична скринька, Новини, ОРГАНІЗАЦІЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ, ПІДГОТОВКА ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *