Конкурс «Викладач року-2011» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки з професії “Кравець” (3 розряд) державних навчальних закладів в системі професійно-технічної освіти

З метою виявлення та підтримки талановитих викладачів навчальних закладів професійно-технічної освіти швейного напрямку Одеської області, поширення передового досвіду педагогічної майстерності, підняття престижу викладача професійно-теоретичної підготовки Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти в Одеській області спільно з Управлінням освіти і науки був започаткований обласний конкурс «Викладач року» серед викладачів професійно-теоретичної підготовки.

Згідно наказу Управління освіти і науки до складу журі конкурсу ввійшли кваліфіковані фахівці швейної галузі та методисти НМЦ ПТО:

Риженко Л. Д. – методист кабінету професійної підготовки навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області, голова журі;

Волошенко Т. Д. – методист кабінету професійної підготовки навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Одеській області;

Королькова Л. П. – інженер-технолог швейного підприємства ТОВ ТД «Грегорі Арбер» (за згодою);

Коржова Г. В. – викладач спецдисциплін циклової комісії «Легка промис-ловість» Одеського технічного коледжу ОНАХТ (за згодою).

Склад оргкомітету та журі конкурсу «Викладач року-2011» серед викладачів

професійно-теоретичної підготовки з професії Кравець»

.

В конкурсі приймали участь викладачі десяти навчальних закладів Одеської області з професії «Кравець» у номінації «Технологія виготовлення одягу»:

–  Бадира Оксана Андріївна – ОПЛСП ПНПУ ім. К. Д. Ушинського (№33)

–  Глусь Олена Миколаївна – ОВПУСП НУ «ОЮА» (№35)

–  Долинюк Тетяна Миколаївна – ОПЛТД ПНПУ ім. К. Д. Ушинського (№5)

–  Петровська Тетяна Леонтіївна – ІПАЛ (№48)

–  Поліщук Тетяна Миколаївна – АПАЛ (№44)

–  Прокопчук Віра Борисівна – БВПУ (№19)

–  Радовенчик Тамара Авакумівна – Училище №2 НУ «ОЮА»

–  Самбурська Любов Анатоліївна – ФПЛ (Красноокнянське відділення  (від.47)

–  Сідей Наталя Миколаївна – ТПАЛ (№4)

–  Степанова Анастасія Василівна – БПТАУ (№46).

Конкурс проходив у ІІ етапи:

І етап – Конкурс документів – відбувся 28 жовтня 2011 року на базі НМЦ ПТО в Одеській області. На конкурс були представлені матеріали, в яких конкурсанти описували власний досвід педагогічної роботи з упровадження педагогічних інновацій у навчальний процес та розкривали оригінальність педагогічних ідей, методів, технологій, що сприятимуть підготовці кваліфікованого конкурентоспроможного робітника у відповідності до потреб ринку праці. Були представлені тематичні папки з предмету «Технологія виготовлення одягу», зміст яких визначався конкурсантом та ілюстрував систему діяльності викладача. Тематична папка вміщувала  не менше трьох розробок уроків, методичні рекомендації до проведення уроків, дидактичні матеріали.

Робота журі конкурсу

За підсумками першого етапу, у відповідності з критеріями оцінювання, за умовами конкурсу суворе журі визначило трьох фіналістів, які приймали участь у    ІІ етапі конкурсу; це викладачі:

–         Бадира Оксана Андріївна,

–         Глусь Олена Миколаївна,

–         Долинюк Тетяна Миколаївна.

ІІ етап конкурсу – Професіоналізм, творчість, новаторство – відбувся                    24 листопада 2011 року на базі ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг» ПНПУ ім. К. Д. Ушинського і  передбачав презентацію творчої особистості викладача з використанням програми Microsoft Power Point. Презентація  висвітлювала та  обґрунтовувала актуальність педагогічної ідеї викладача,  її інноваційність, практичне значення. Був проведений відкритий урок на базі незнайомої викладачеві аудиторії, що був ілюстрацією творчого підходу викладача до використання сучасних інноваційних технологій.

За результатами  конкурсу призові місця розподілились таким чином:

І місцеДолинюк Тетяна Миколаївна, викладач вищої категорії ДНЗ «Одеський професійний ліцей технологій та дизайну» ПНПУ  ім. К. Д. Ушинського;

ІІ місце Глусь Олена Миколаївна, викладач першої категорії ДНЗ «Одеське вище професійне училище сфери послуг» НУ «ОЮА»;

ІІІ місце – Бадира Оксана Андріївна, викладач першої категорії ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг» ПНПУ ім. К. Д. Ушинського.

Долинюк Т. М.

Глусь О. М.

Бадира О. А

Сердечно вітаємо фіналістів конкурсу, бажаємо творчих успіхів, нових педагогічних відкриттів у такій благородній справі, як підготовка майбутніх висококваліфікованих фахівців швейної галузі!


Дякуємо адміністрації та педагогічному колективу ДНЗ «Одеський професійний ліцей сфери послуг» ПНПУ ім. К. Д. Ушинського за можливість проведення конкурсу «Викладач року-2011» з професії «Кравець»!

Опубліковано у Хроніка подій. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *